Divné dny pokračují...

1. února 2010 v 20:14 | Kate |  my diary
Taky se vám někdy stane, že v průběhu dne vystřídáte nejrůznější nálady a pocity? Mě občas ano a zrovna dneska. Ráno celá ospalá vyšlapu ty dvě patra k naší třídě a za chvíli se od kamarádky dozvím, že budu dělat přijímačky. Ano, jsem v devítce a ano, přijímačky jsem kvůli suprovému výzu dělat nemusela. Až do víkendu. O víkendu se totiž rozhodlo, že přijímačky na oba gymply co u nás jsou, budou dělat všichni (předtím to bylo tak, že kdo měl samé jedničky, přijímačky dělat nemusel), takže nakonec i já a moje nej kámoška.

Řekněme, že to byl docela šok. Kdybychom to věděli už od začátku školního roku tak prosím, ale oni to změnili o víkendu!!!!! Naštěstí tu je ještě jeden gympl ve vedlejším městě, tam to zůstalo stejné, takže aspoň někam se dostanu. Jenže tu je problém. Oba moji rodiče pracují v Pardubicích a i já tu mám všechny kroužky. To, že bych měla jezdit do Chrudimi, se jim (no, hlavně taťkovi) moc nelíbí. A přitom to mám z té naší vesnice stejně daleko!!!

Jinak se u mě ve škole střídala ospalost, nuda, legrace, smutek, zima a nechápavost. Pestré, co?

No, ale konečně mi dneska přišla "odměna" za výzo!!! Lidi, jak já jsem ráda Dostala jsem filmovou trilogii Pán Prstenů v takovém boxu, kde jsou všechny tři díly pohromadě a ke každému dílu patří ještě jeden bonusový disk!!! Takže jsem vlastně dostala šest DVDček Nejsou to sice prodloužené verze, ale i tak to je bomba!! Já jsem totiž obrovský fanoušek fantasy a trilogii Pána Prstenů považuji za nejlepší filmovou fantasy všech dob. Zárověň miluju i knihy pana Tolkiena, takže z tohodle dárku mám šílenou radost!!!

No nic, pro dnešek se s vámi už loučím

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama