Info o nové bondovce

10. dubna 2010 v 20:30 | Kate |  news
Od premiéry posledního filmu o nejslavnějším špiónovi planety uplynul již více než rok a přestože se o třiadvacátém díle začalo spekulovat již krátce po uvedení Quantum of Solace do kin, jasnějších kontur začíná tento netrpělivě očekávaný projekt nabývat až nyní.

To, že se v hlavní roli vrací Daniel Craig, patrně není žádným překvapením a vlastně už teď můžeme prohlásit, že se "Putinův ušatější bratr" s největší pravděpodobností dočká i své čtvrté bondovky a to bez ohledu na to, s jakým úspěchem se nadcházející film setká u diváků.

Více ve článku.


S jistotou rovněž můžeme říct, že do režisérského křesla se tentokrát posadí Sam Mendes (Americká krása, Nouzový východ). Fanoušci se tedy chtě - nechtě musejí vzdát svého snu o plánované trilogii, započaté Casinem Royale. Stejně tak se v novém díle nesetkáme ani s tajemnou organizací Quantum, ani s panem Whitem.  Mendes totiž hodlá přijít s vlastním, fungl novým příběhem. Sám na přípravu scénáře nebude a bude se moci opřít o zkušené duo autorů Neala Purvise a Roberta Wadea, kteří mají na svém kontě již čtyři předcházející bondovky.

Bohužel, informace o samotném příběhu prosakují jen velmi pozvolna, ale podle časopisu The Guardian zavítá tentokrát agent Jejího Veličenstva do Afghánistánu. Údajně bylo přizváno několik příslušníků afghánské protidrogové jednotky, kteří budou při natáčení působit jako odborní konzultanti a nabízí se možnost, že se 007 bude prohánět makovými poli v podhůří Hindúkuše a likvidovat jednoho talibánce za druhým.

Co se týče Bondových spolupracovníků, dobrou zprávou je, že se Judi Dench vrací v roli M a Craig se bude moci spolehnout i na svého kolegu ze CIA, agenta Felixe Leitera, se kterým se během svých dobrodružství setkává poměrně pravidelně.

Volba Bondgirl padla mimo jiné i na Megan Fox, která je momentálně v kurzu, avšak ta nabídku odmítla s tím, že si nemyslí, že by ji role bondgirl mohla pomoci k dalšímu kariérnímu růstu. Dnes se již jeví jako jisté, že se role ujme neméně pohledná Freida Pinto (Milionář z chatrče). Její obsazení je další z indicií, jež nahrávají spekulacím, že se děj bude odehrávat ve Střední Asii.

Přednedávnem se rovněž vynořily zprávy o tom, že ženského pohlaví bude o Bondův protivník a hlavní záporák filmu (nebo chcete-li záporačka) a zahraje si ji Rachel Weisz!

Toť by bylo prozatím asi vše k personálnímu obsazení jednotlivých rolí a scénáři, za zmínku snad stojí ještě informace o tom, že nazpíváním titulní písně byla pověřena velšská zpěvačka a skladatelka Duffy. Abychom se dozvěděli, co je na této zvěsti pravdy, si budeme muset ještě více než rok počkat. Pokud vše půjde podle plánu, první klapka by měla padnou koncem letošního roku a do kin by film zamířil na podzim 2011.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kečup, tatarka nebo hořčice?

Kečup
Tatarka
Hořčice

Komentáře

1 Aduska Aduska | Web | 11. dubna 2010 v 13:32 | Reagovat

Už se těším, Daniela mám ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama