Novinky o scénáři ke dvojce Wolverina

8. dubna 2010 v 18:54 | Kate |  news
Hugh Jackman po prvním Wolverinovi pochopil, že teď bude muset fanoušky hodně navnadit, aby mu s druhým dílem věřili - a tak začal bojovat už teď. V rozhovoru pro MTV se netajil s optimismem nad scénářem Christophera McQuarrieho. ,,Máme ten nejlepší scénář, co jsme kdy měli," řekl. Příběh by měl být v mnoha směrech odlišný od prvního filmu. Půjde víc o love story a důležitou roli tudíž bude ve filmu hrát žena.

Jackman také potvrdil, že velká část filmu se bude odehrávat a tudíž i natáčet v Japonsku. Poslední zprávy mluvily o tom, že první klapka padne v lednu 2011.

Pokud bychom vyšli z informací, které máme, druhý Wolverine by mohl čerpat příběhově hlavně ze série Wolverine: Origins. Wolverinovou tragickou láskou by mohla být Japonka Itsu, se kterou měl syna Dakena. Hlavním záporákem by pak teoreticky mohl být i Romulus, který po staletí manipuloval lidmi z Wolverinovy pokrevní linie, stojí za projektem Weapon X a také za smrtí Itsu a zmizením Dakena, z něhož by chtěl vychovat nového super zabijáka.

Pokud bychom se takového příběhu dočkali, nemuselo by to vůbec dopadnout špatně - na scéně by se totiž objevil mocný Wolverinův protivník a příběh by měl rozměry téměř antické tragédie. O to se sice snažili tvůrci už poprvé v rámci střetu Wolverina a Sabretootha, když je ale ve hře smrt milované ženy a ztráta syna, musel by být scenárista hodně velká lama, aby to nefungovalo. McQuarrie je navíc scenáristická špička - pro Bryana Singera napsal Obvyklé podezřelé i Valkýru. Zbývá tedy jediné - najít vhodného režiséra. Bryan Singer to bude jen ztěží. V červenci začne natáčet náročnou 3D verzi pohádky Jack The Giant Killer a v lednu 2011 bude nejspíš ve finální fázi dokončování filmu, takže na jakékoli přípravy, natož pobyt na dalším place nebude mít čas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Cola, Pepsi nebo Kofola?

Coca-cola
Pepsi
Kofola

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama