Květen 2010

Dlouho jsem se neozvala

31. května 2010 v 19:55 | Kate |  my diary
avatar 1
Uplynula docela dlouhá doba, co jsem se vám pořádně ozvala. Popravdě se moc zajímavých věcí nestalo. Ve škole začínají vrcholit písemky před koncem roku, ale teď v devítce to je přeci jen o něco málo uvolněnější. Chystáme prezentaci na slavnostní vyřazování devátáků 29.června na radnici, domlouváme se na třídním výletě atd. atd.

Jinak se šíleně těším na zítřek!!!!!!!!!!!!! Máme totiž závěrečné vystoupení s dramaťákem. Strašně moc se těším, jako každý rok. Je to naprostá bomba a moc doufám, že se nám to povede. Jsme druhá nejstarší skupina, takže se od nás očekává už něco pořádného. Dramaťák prostě miluju, zvlášť tenhle. Není to taková ta nuda, kdy se celý rok drtíte jeden text...ono se to docela špatně popisuje, protože každá hodina je prostě originál...Rozhodně vám zítra po vystoupení napíšu, jak to dopadlo

A popravdě mě docela vzala zpráva, že del Toro "vzdal" režírování Hobita. Psala jsem o tom v příslušném článku. Jsem fakt zvědavá, jak to všechno nakonec dopadne...

A jak se máte vy? Co je nového i vás?

Ehm....úlovky z 16.května

31. května 2010 v 19:34 | Kate |  my shopping
Je to už více jak dva týdny, ale já na to nějak zapoměla. Největší radost mám z těch dvou košil, ta první má geniálně řešená ramena a tu druhou plánuju nosit v létě na tričko nebo tílko

Kenvelo:
1.

Guillermo del Toro opustil Hobita

31. května 2010 v 19:07 | Kate |  news
Přišla zpráva, že Guillermo del Toro, který poslední dva roky života věnoval přípravám dvojdílného Hobita, od projektu odstupuje.

Pro fanoušky je to šok, když se ale ohlédneme zpátky, zjistíme, že se k němu schylovalo už dlouho. Del Toro sám se k tomu vyjádřil ve svém oficiálním prohlášení:

,,Ve světle neustálých odkladů začátku natáčení Hobita musím udělat nejtěžší rozhodnutí v životě. Po dvou letech, kdy jsem žil a dýchal pro svět tak pestrý jako je Tolkiena Středozemě, musím s velkou lítostí oznámit, že se vzdávám režijní práce na těchto filmech. Děkuji Peterovi, Fran a Phillippe Boyens, New Line a Warner Bros a všem členům štábu na Novém Zélandu. Měl jsem tu čest téměř dva roky pracovat v jedné z nejskvělejších zemí s některými z nejtalentovanějších lidí jaké jsem kdy v této branži potkal a můj život to jednou provždy změnilo. Pozitiv bylo mnoho, ale neustále se zvyšující tlak spojený s odklady natáčení a kolidujícími termíny způsobil, že vypršel můj čas původně určený pro tento projekt. Jako spoluscenárista a režisér přeji štábu jen to nejlepší a budu tím nejzvědavějším divákem výsledného filmu. Zůstávám jejich spojencem a jsem připraven udělat vše pro to, aby předání filmu do rukou novéhpo režiséra proběhlo hladce."

Hobit se tak po dvou letech příprav, kdy bylo nedávno oznámeno, že jeho premiéra se právě kvůli nejrůznějším problémům o rok odsouvá, ocitá v nepříjemné situaci. Peter Jackson rovněž vydal své prohlášení. Děkuje v něm Guillermovi a zcela chápe, že Guillermo nemůže obětovat místo původně plánovaných 3 let celých 6 let životu a práci na Novém Zélandu. Prohlašuje také, že Guillermo byl pro film velkým přínosem, že spolu dokončí scénář a že neočekává kvůli hledání nového režiséra průtahy v přípravné fázi, jenže...

... pokud bude chtít Jackson najít opravdu schopného režiséra, bude to nejspíš nějaká silná osobnost - ty většinou mívají svoji vizi, která nemusí v tomto případě korespondovat s vizí Guillerma del Tora. Šancí je tak nejvíc nějaký mladý talentovaný režisér, který akceptuje výtvarné řešení filmu tak, jako by del Toro byl výtvarníkem filmu, přidá pár svých nápadů a pak film natočí.
Řešením by mohl být také sám Peter Jackson, jenže jeho manažer už potvrdil, že něco tajového nehrozí - Jackson má totiž řadu jiných projektů, na kterých dělá a kterým se upsal. Jak to celé dopadne je tedy jedna velká otázka.

Tak tohle je šok. Aspoň pro mě jako obrovského fanouška Pána prstenů a samotného Hobita (knižní podoby). Bojím se, jak to všechno dopadne. Pokud by se k režii měl dostat nějaký divný režisér, tak to aby to radši nechali být. Pořád v koutku duše doufám, že režírovat nakonec bude Peter, ale to je málo pravděpodobné....


24.5. až 30.5.

31. května 2010 v 18:51 | Kate |  attendance
Více než minule, díky

Pondělí: 15
Úterý: 17
Středa: 14
Čtvrtek: 20
Pátek: 15
Sobota: 23
Neděle: 24

Celkem: 128

Alexander McQueen Spring/Summer 2010

30. května 2010 v 20:17 | Kate |  fashion shows
Omlouvám se, že už to dost dlouho nebyla žádná přehlídka, ta minulá byla od extravagantních návrhářů Viktor & Rolf. Dnes budeme v extravaganci pokračovat, protože pro vás mám dost zajímavou přehlídku. Alexander McQueen byl jeden z nejtalentovanějších návrhářů dnešní doby. Nebál se experimentů a mezi jeho blízkými přáteli byla třeba topmodelka Kate Moss. Bohužel musím psát v minulém čase, protože Alexander zemřel 11.března tohoto roku (spáchal sebevraždu). Bylo mu teprve 40 let. Je to obrovská škoda. Návrhářů, kteří se nebojí experimentů a vždy přijdou s něčím novým, je opravdu málo.

Nad tím podle mě nej máte zase smajlíky
1.


Evangeline Lilly - Stewart Shining photoshoot (2007)

29. května 2010 v 19:51 | Kate |  on the covers and photoshoots
Tento photoshoot je sice z roku 2007, ale mě líbit nepřestává, spíš naopak. Nafotila ho herečka Evangeline Lilly, která je nejvíce známa jako Kate v seriálu Lost (Ztraceni). Líbí se mi kombinace mužského a ženského stylu a i to, že fotky jsou poměrně jednoduché (bílé pozadí, přirozený make-up, žádné šílené pózy...). Pořád tvrdím, že v jednoduchosti je krása.
evangeline lilly 1


Nové info o Hobitovi

29. května 2010 v 19:13 | Kate |  news
S Hobitem to pomalu začíná být zlé. Krachující MGM, na slovo skoupý producent Peter Jackson a další a další dohady zdržují natáčení. Premiéra už byla posunuta o rok (na třetí čtvrtletí roku 2012) a možná to není poslední slovo. V minulém týdnu už sice bylo oznámeno, že má Hobit zelenou, ale sám režisér Guillermo Del Toro to rázně popřel.

Za většinu filmového zla může v poslední době 3D. To už nějak tak víme. Nejinak je tomu i teď. Samotné je možná svěží "novinkou" a oživením návštěvy kina, ovšem tahanice okolo už zdaleka tak příjemné nejsou. Del Toro ve 3D točit nechce, což ovšem (zcela pochopitelně) vadí producentům. Tržby totiž budou o pěknch pár milionů dolarů nižší. A MGM peníze potřebuje jako sůl. V tuto chvíli se tak krom rozpočtu a obsazování, bojuje i bitva o počet Déček. Del Toro tedy (oficiálně) neodmítá 3D z nějakých pošetilých důvodů, jen nechce dělat další kompromisy v rozpočtu, aby si ho mohl dovolit. Zní to logicky: "Když na 3D nemám, nebudu si ho pořizovat." Takovou logiku ale studio nechce slyšet.

National Movie Awards

28. května 2010 v 20:02 | Kate |  awards
Ve středu 26.května se konalo předávání cen National Movie Awards v Londýně. A kdo podle ,ě vypadal nejlépe?

Odpověď je jednoduchá - Emma Watson. Opět. Oblékla si model Karl Lagerfeld Spring 2010 (spodek trochu vypadá jako sukně, ale jsou to kraťasy) a boty Christian Louboutin. Není to Emmin nejlepší look vůbec, ale rozhodně patří k těm povedenějším.
emma watson

Sex And the City 2 London premiere

28. května 2010 v 19:27 | Kate |  premieres
Včera 27.května se v Londýně konala premiéra dvojky Sexu ve městě. Nemohly chybět ani hlavní čtyři herečky, ze kterých nejvíc zářily Sarah Jessica Parker a Kristin Davis.

Sarah Jessica Parker vypadala famózně. Oblékla si černé šaty Alexander McQueen Spring 2008, boty také od McQueena a úžasný klobouk Philip Treacy. Tohle je pravý look pro Sarah na premiéru Sexu ve městě!sarah jessica parker

Gwyneth Paltrow: National Movie Awards

28. května 2010 v 19:14 | Kate |  award shows
Ve středu 26.května se v Londýně konalo předávání cen Nationla Movie Awards. Na červeném koberci se kromě jiných prošla i Gwyneth Paltrow, která mi připomínala "sladkou" panenku Barbie. Růzové šaty Prada mají velmi podivný střih a růžové boty Christian Louboutin jsou už prostě moc růžové.
gwyneth paltrow

"Chicago" trailer

28. května 2010 v 19:04 | Kate |  trailers
Úžasný trailer a ještě lepší film. S Moulin Rouge a Mamma Mia je to můj nejoblíbenější muzikál. Výkony Catherine Zeta-Jones (za roli Velmi získala Oscara) a Rene Zellweger jsou parádní.


Emma Roberts: 4,3,2,1 premiere

27. května 2010 v 19:48 | Kate |  premieres
Sympatická herečka Emma Roberts se 25.května zúčastnila premiéry filmu 4,3,2,1 v Londýně. Oblékla si suprové šaty Temperley London Pre-Fall 2010, které doplnila kabelkou Rene Caovilla. Krása!
emma roberts

Katy Perry: Get Him To The Greek premiere

27. května 2010 v 19:29 | Kate |  movie premieres
Zpěvačka Katy Perry se 25.května zúčastnila premiéry filmu "Get Him To The Greek" v Los Angeles a mě se opět její vzhled nelíbil. Oblékla si šaty Georges Chakra Fall 2009 a k nim si obula boty Christian Louboutin. Já vlastně nevím, co se mi na tom tak nelíbí. Možná je to účes, možná boty...nevím. Nesedí mi to jako celek.
katy perry

Carrie Underwood: American Idol 2010 Grand Finale

27. května 2010 v 19:09 | Kate |  events, parties, launches etc.
Zpěvačka Carrie Underwood se včera zúčastnila slavnostního finále soutěže American Idol. Na červeném koberci v šatech Rafael Cennamo Fall 2010, botech Rene Caovilla a s kabelkou Tunney vypadala báječně!
carrie underwood

Jessica Simpson: A Night Of Fashion & Technology With LG Mobile Phones

27. května 2010 v 19:04 | Kate |  parties, events, photocalls etc.
Jessica Simpson se 24.května v Los Angeles zúčastnila A Night Of Fashion & Technology With LG Mobile Phones . Je známo, že Jess není zrovna nejštíhlejší, což je myslím v době vychrtlých modelek dobře, ale přece jen je zbytečné nosit šaty, které jí ještě pár kilo přidají (v tomto případě Victoria Beckham Spring 2010). Blbý je jak střih, tak i barevná kombinace.
jessica simpson

Alenka překročila hranici miliardy dolarů

27. května 2010 v 18:55 | Kate |  news
A je to tady. Alenka v říši divů od Tima Burtona se dnes nad ránem stala šestým snímkem, který překročil v tržbách jednu miliardu dolarů a zařadil se tak po bok Temného rytíře či druhých Pirátů z Karibiku. Řeč je samozřejmě o žebříčku, ve kterém se nezapočítává inflace, pokud bychom tak totiž učinili, figurovala by Alenka až někde ve druhé polovině druhé stovky. Platí přitom, že Deppa a spol. podržel především zbytek světa, z Ameriky si totiž snímek připsal "jen" 330 mega.

Při propadech kolem 46% po otevíracím víkendu jsme zrovna moc nevsázeli, že by to Alenka mohla dotáhnout tak daleko, ovšem např. pouze Japonsko přispělo do kasy 110 miliony a Burton tak dnes mohl úspěšně zaokrouhlit. A jaké byly hlavní příčiny tohoto úspěchu? Především jméno předlohy, na které diváci stále slyší, pokud bylo navíc spojené s Burtonem, Deppem a dalšími hvězdnými jmény, hrnuli se do kin davy. Nasazení filmu už během jara mu k tomu dodalo slušnou výdrž, v neposlední řadě pak pomohlo i 3D a s ním spojené zvýšené vstupné, vždyť bez něj by teď Alence chybělo k miliardě minimálně 100 mega. Uvidíme, zda se v létě někomu zadaří podobně.

Náhradnice za Megan Fox v Transformers 3

27. května 2010 v 18:53 | Kate |  news
Megan Fox se ve třetích Transformerech neobjeví, a ačkoliv se nám její agenti snažili namluvit, že si herečka svůj odchod vydupala sama, pravda je nakonec jiná. Za všechno mohly totiž rozpory mezi ní a Bayem, kterých měl režisér už dost a rozhodl se Megan zkrátka nebosadit. Na její místo se hrnula spousta kandidátek, přičemž mezi ty nejvážnější patřily Sarah Wright, Brooklyn Decker a Rosie Huntington-Whiteley.

A právě poslední z nich roli dostala. Teď už je tedy pouze na ní, zda ji přijme, nicméně vzhledem k jejich vztahu s Bayem (točil s ní reklamu na Victoria's Secret) a také faktu, že štáb je ve velkém časovém presu (už se natáčí a stále chybí hlavní představitelka!), se dá předpokládat, že to v nejhorším případě spraví pár dolarů navíc. Huntington-Whiteley nemá kromě zmíněné reklamy (vlastně jich bylo trochu víc) zatím žádné "herecké zkušenosti" a v současnosti je přítelkyní Jasona Stathama.


Sarah Jessica Parker: Sex And the City 2 after party

25. května 2010 v 20:20 | Kate |  parties, events, photocalls etc.
Taková proměna oproti premiéře a pro mě bohužel k horšímu. Po premiéře v New Yorku se konala i after party a Sarah Jessica Parker vypadala....podivně. Šaty Elie Saab Fall 2010 se mi sami o sobě nelíbí a Sarah v nich vypadá staře. Boty taky nic moc....pro mě docela zklamání.
sarah jessica parker