Další Prcičky?!

23. května 2010 v 18:47 | Kate |  news
Zdá se, že se po sedmileté přestávce můžeme opět začít těšit na další díl prcičkovské série. Je sice pravda, že svatbou většinou příběh končí, ale stejně tak platí, že dokud něco v Hollywoodu vydělává, vzdávají se toho studia jen velice neochotně - pokud vůbec. A to platí obzvláště o sérii, jejíž úvodní trilogie přinesla svým producentům při investici necelého sta miliónu dolarů do kapes více než sedminásobek a získala si tisíce fanoušků po celém světě.

Seann William Scott, představitel Steva Stiflera, během tiskové konference u příležitosti premiéry své nejnovější komedie nadhodil, nadhodil, že by se rád vrátil k roli, která jej proslavila. Netrvalo dlouho a následovala řada dalších prohlášení jeho hereckých kolegů i zástupců studia, takže se zdá, že nové Prcičky mají cestu do kinosálů volnou. Film se pokusí navázat na první tři díly a bude naprosto ignorovat urážlivou videosérii.

Na to, jak nadějný comeback dopadne, si však budou muset čeští diváci ještě počkat, premiéra snímku je předběžně stanovena na léto 2012.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kečup, tatarka nebo hořčice?

Kečup
Tatarka
Hořčice

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama