Červen 2010

Marvel chystá revoluci

23. června 2010 v 19:29 | Kate |  news
Není to tak dlouho, co se začalo mluvit o tom, že Marvel chystá vyslat na plátna a DVD některé své méně známé komiksové hrdiny ve filmech s menšími rozpočty. To by mu umožnilo zasáhnout menší cílové skupiny skalních fanoušků a současně si případně otestovat, zda v někom nedříme skrytý potenciál - ať už jde o režiséry, herce nebo samotné postavy.

Teď se Marvel vytasil s ještě zajímavější myšlenkou. Chtěl by do kin vrátit před své velké blockbustery krátké 10 minutové předfilmy - právě se svými menšími hrdiny. Fanouškům by tak nabídl přidanou hodnotu a navíc by si opět otestoval na malé ploše potenciál všech zúčastněných - protože ti největší hrdinové mu začínají docházet. Ždímat je donekonečna nepůjde a co pak? Marvel zkrátka myslí na zadní vrátka zavčasu - ostatně jeho strategické uvažování daleko dopředu je už pár let hodno obdivu.

Marvelácké předflmy by tedy byly něco podobného, jako má dnes Pixar - jenže mnohem kulervoucnějšího. Něco, o čem by se dalo debatovat, čím bychom mohli žít od filmu do filmu.

Maggie Gyllenhaal: Belle D’Opium by Yves Saint Laurent fragrance launch

22. června 2010 v 19:48 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka Maggie Gyllenhaal se ve čtvrtek 17.června v New Yorku zúčastnila "zveřejnění" nové vůně od Yves Saint Laurent - Belle D'Opium. V šatech (pro mě úžasně příjemné barvy) YSL Edition Soir 2010 a botech Yves Saint Laurent vypadala krásně. Je to také příjemná změna, Maggie totiž často nosí tmavé barvy.
maggie gyllenhaal

Kristen Stewart: The Twilight Saga: Eclipse photocall

22. června 2010 v 19:37 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka Kristen Stewart se 17.června zúčastnila photocallu k dalšímu pokračování Twilight ságy - Zatmění - v Římě. Oblékla si šaty J. Mendel Fall 2010 a přijde mi, že jsou udělané přímo pro ni. Líbí se mi i rozpuštěné vlasy a jednoduché boty.
kristen stewart

Rachel Weisz: Dolce & Gabbana’s Men’s 20th Anniversary

22. června 2010 v 19:27 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka Rachel Weisz se v Miláně 17.června zúčastnila výročí značky Dolce & Gabbana řady pro muže. Oblékla si černé šaty Dolce & Gabbana, které doplnila pěknými páskovými botami.
rachel weisz

Isabel Lucas in Montreal

22. června 2010 v 19:13 | Kate |  candinds
Herečka Isabel Lucas (např. Transformers 2) byla 17.června viděna v Montrealu. Popravdě nechápu, jak mohla oblečení takhle zkombinovat. Samostatně nebo s něčím jiným by jednotlivé kousky mohly vypadat dobře, ale tohle je fakt děs.
isabel lucas

Jessica Lowndes: Pre-Wimbledon Party

22. června 2010 v 19:04 | Kate |  events, parties, launches etc.
Wimbledon už běží, takže nemohla chybět ani nějaká ta party. Konala se ve čtvrtek 17.června (kde jinde než v Londýně) a zúčastnila se jí i herečka Jessica Lowndes. Oblékla si šaty Matthew Williamson Fall 2010, ke kterým suprově sladila doplňky. Jednodušší, ale krásné.
jessica lowndes

O čem budou noví Piráti?

22. června 2010 v 18:57 | Kate |  news
Studio Disney zveřejnilo první oficiální materiály k pokračování Pirátů z Karibiku, ve kterých kromě obrovského množství jmen, jež se na filmu podílí, najdeme i odstavec věnovaný zápletce. V souvislosti s ní se nejčastěji hovořilo o bájné Fontáně mládí, kterou by měl Jack Sparrow najít dřív než všichni ostatní. Velice podobná linka je ostatně obsažena i ve stejnojmenné knize. Dlouho se tedy vedly spory o tom, zda z ní bude film vycházet a bude tedy prequelem předchozí trilogie.

Dnešní odpověď je jasná: nebude, ovšem na onu Fontánu a některé podobné dějové zákruty přeci jen dojde. V oficiální synopsi se píše, že Sparrow potká ženu ze své minulosti, mezi oběma to poté trošku zajiskří a Jack se nakonec uvolí k tomu, že zatím neznámé osobě s tváří Penelope Cruz pomůže najít artefakt zaručující mládí. Tajemná diva však populárního piráta donutí k tomu, aby nastoupil do lodi kapitána Blackbearda (Ian McShane), v důsledku tedy Jack nakonec neví, zda se má víc obávat sličné hispánky nebo obávaného piráta .

Premiéry filmu se dočkáme koncem května příštího roku.


Hlasování o fotku na červenec

21. června 2010 v 20:01 | Kate |  photo of the month
Červen se nám blíží ke konci a to na mém blogu znamená hlasování o fotku na následující měsíc. Tentokrát jsem vybrala fotky z červeného koberce z filmového festivalu v Cannes. Nenajdete tu fotky z photocallů ani z party spojených s festivalem.

Popravdě nevím, kdo je u mě vítěz. Každá z těchto hereček vypadá báječně, ale po dlouhém váhání bych dala hlas Evangeline. V těch šatech totiž vynikla její přirozená krása a celkový look nezkazila doplňky ani make-upem. Na druhém místě u mě je Cate, protože se nebojí experimentů a tyhle šaty jsou fakt úžasné.

1. - Cate Blanchett (šaty Alexander McQueen Pre-Fall 2010)
1.

Knight & Day premiere in Seville

21. června 2010 v 19:27 | Kate |  premieres
Ve středu 16.června se v Seville ve Španělsku konala premiéra filmu "Knight & Day". Nemohla chybět manželka hlavního hrdiny (Tom Cruise) Katie Holmes a ženská hlavní hrdinka Cameron Diaz. Obě vypadala víc než dobře.

Obvykle se mi styl Katie Holmes moc nelíbí, ale tyhle šaty od Azzedine Alaia Spring 2010 a boty stejné značky jí moc sluší a mě se líbí.
katie holmes

Carla Gugino: Entourage Season 7 premiere

21. června 2010 v 19:13 | Kate |  movie premieres
Herečka Carla Gugino se 16.června v Los Angeles zúčastnila premiéry sedmé řady seriálu Entourage. Oblékla si šaty Ports 1961, ve kterých se mi prostě nelíbí. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale na ní mi prostě nesedí. Zdá se, že jí taky rozšiřují stehna.
carla gugino

America Ferrera: The Illusionist at Edinburgh International Film Festival

21. června 2010 v 19:06 | Kate |  festivals
America Ferrera se 16.června zúčastnila promítání filmu "The Illusionist" v rámci 2010 Edinburgh International Film Festival. V černých šatech Alice + Olivia a botech Giuseppe Zanotti vypadala báječně!
america ferrera

14.6. až 20.6.

21. června 2010 v 19:00 | Kate |  attendance
Děkuju (hlavně za tu neděli)

Pondělí: 20
Úterý: 24
Středa: 14
Čtvrtek: 17
Pátek: 10
Sobota: 14
Neděle: 27

Celkem: 126

Nikki Reed: Jimmy Kimmel Live

20. června 2010 v 19:30 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka Nikki Reed se 15.června spolu s ostatními herci z Twilight zúčastnila show Jimmyho Kimmela. Oblékla si červené šaty Lela Rose Fall 2010 a boty Jimmy Choo a vypadala prostě báječně! Červená Nikki moc sluší.

P.S.: na fotkách ze samotné show toho nebylo moc vidět, takže tohle je fotka z příjezdu, nebo odjezdu

nikki reed

Holly Valance leaving Park Lane Hotel

20. června 2010 v 19:08 | Kate |  candinds
Herečka a zpěvačka Holly Valance byla 15.června viděna jak opouští londýnský hotel Park Lane Hotel po nějaké charitativní(?) večeři. Oblékla si šaty Matthew Williamson Fall 2010, které totálně zazdila černým korzetem. Vypadá to fakt šíleně a přes hrudník ji to rozšiřuje. Bez korzetu by to byl takový průměr.
holly valance

Jessica Biel: The A-Team press conference

20. června 2010 v 18:42 | Kate |  events, parties, launches etc.
Jessica Biel pokračuje v propagování svého nového filmu The A-Team. V úterý 15.června se v Paříži zúčastnila konference, tentokrát v šatech Chloé Pre-Fall 2010, které doplnila botami Christian Louboutin. Je to velmi ženský look a Jessice moc sluší.
jessica biel

Jennifer Lopez: Samsungs Hope for Children Benefit

20. června 2010 v 18:36 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez se v úterý 15.června v New Yorku zúčastnila benefiční akce Hope for Children. Oblékla si krásné šaty Emilio Pucci Spring 2010. Líbí se mi i jemný make-up a doplňky.
jennifer lopez

Nový film Mela Gibsona

20. června 2010 v 14:01 | Kate |  news
Nový projekt hollywoodské těžké váhy Mela Gibsona už můžeme považovat za realizovaný. Gibson potvrdil to, že se chopí megafonu a bude po place prohánět Leonarda DiCapria spolu s hordy Vikingů. Režisér slibuje, že jeho nový film bude stejně nekompromisní jako ty předešlé. Tvůrci Apocalypta a Umučení Krista myslím můžeme věřit. Všechny indicie nasvědčují tomu, že velkolepá podívaná by nás neměla minout.

Gibson chce, aby filmové postavy mluvily historickou angličtinou a starodávnou norštinou. "Ať už vám mělo deváté století nabídnout cokoliv, já vám dám skutečnost", říká Gibson. Zároveň dodává, že Vikingský nápad s myšlenkami na "velký, šílený, epos", měl už jako šestnáctiletý chlapec v době, kdy teprve snil o filmařině. Byl to jeho první film, který chtěl udělat a zároveň se objevují náznaky, že bude i jeho posledním. Hlavní hvězda - Leonardo DiCaprio by neměl hrát žádného Vikingského mořeplavce, nýbrž by byl součástí starého anglického tábora, který se zřejmě ocitne pod náporem děsivých Vikingů. Natáčet by se mělo v listopadu.

Čtvrtí Piráti se už točí

20. června 2010 v 13:57 | Kate |  news
Piráti z Karibiku čtyři to mají těžké. Na první pohled se to nezdá - trojka vydělala peníze a po pár letech by měli být fanoušci netrpělivý, v lepším případě nepříčetní. Jenže... Třetí Piráti byli, co si budeme nalhávat, velké zklamání, odstřelené kritiky i nemalou částí fanoušků.

Netrvanlivost série potvrdil i fakt, že tři roky od trojky už máte pocit, jako by nějací Piráti nikdy nevznikli. Blogísky utichly, fanynky vyrostly z puberty... Piráti 4 nakonec zdaleka nejsou takovou sázkou na jistotu, jak by se mohlo zdát. A studio to ví. Krácení rozpočtu mluví za vše. Nicméně, natáčení začalo 18.června, kdesi na anonymní pláží na Hawai. A tvůrci slibují. Slibují spršku hlášek, nový start a hlavně návrat k humoru. Je to potřeba. Prázdná epika trojky už byla vážně moc a tvůrci zřejmě sami pochopili, že tudy cesta nevede.

Aby si Jerry Bruckheimer opět přivedl diváky, hodlá naplno využít sociální síť Twitter  kam slibuje pravidelně zasílat nové fotky a informace. To jen dokazuje, jak nejistý si Jerry je, když obětuje soukromí a klid.

Piráti 4 nejsou jistotou.

Bude nakonec Hobita režírovat Jackson?

20. června 2010 v 13:42 | Kate |  news
V souvislosti s odchodem Guillerma del Tora se na otázku režie Hobita vyjádřil i Peter Jackson, který sdělil, že když to nepůjde jinak (tedy když studio za něj nebude mít žádnou jinou alternativu), nakonec se uvolí a film zrežíruje.

Toho se prý chytli právě hlavouni u MGM a také Warner Bros. (hodlají snímek distribuovat) a nyní se údajně snaží udělat vše pro to, aby Jacksona k režii překecali. Dopadnout to může dvěma způsoby: Novozélanďan buď na nabídku kývne a my budeme mít jakous takous představu o výsledné podobě filmu, nebo dá studiu své definitivní "ne" a my si tak všemožnými průtahy kolem volby režiséra budeme moci projít po několika letech nanovo.

Kdyby nastala druhá varianta, mají u MGM údajně připraveny tři možné náhradníky. Jsou jimi David Dobkin (Rytíři ze Šanghaje, Nesvatbovi, Santa má bráchu), Brett Ratner (Červený drak, X-Men: Poslední vzdor) a David Yates (Harry Potter 5,6, 7 a 8). 

P.S.: Já stále doufám, že se režie nakonec ujme Peter.

Rychlá zprávička

17. června 2010 v 20:46 | Kate |  my diary
avatar 5
Ahoj lidičky! Píšu vám jen v rychlosti a asi to není zrovna dobrá zpráva.

Nejprve bych se chtěla omluvit za to, že jsem tu včera ani dnes (tento článek nepočítám) nebyla. Včera jsem byla v divadle, vrátila jsem se někdy po deváté večer, takže na blog se mi vážně moc nechtělo. Ale představení stálo zato!! Jmenovalo se to Pomsta a lá Netopýr, byla to opereta a  bylo to vážně úplně úžasný!

Dneska jsem jela s mamkou do Prahy, vrátily jsme se asi před půl hodinkou a jsem tak utahaná, že vám o tom všem napíšu později.

A zítra se tu s největší pravděpodobností taky neobjevím. Mám totiž narozeniny, odpoledne jdu s kamarádkama do kavárny a pak u mě moje nejlepší kamarádka spí.

Rozhodně tu ale budu o víkendu, takže vám to vše vynahradím!!!!!