Druhý Avatar za čtyři roky?

8. června 2010 v 19:38 | Kate |  news
Ani půl roku po premiéře se nezdá, že by měl fenomén Avatar skončit. Film zlomil prakticky každý možný rekord a že by jen tak zmizel z povědomí... to se nezdá pravděpodobné. Jamese Camerona prosí o rady se svými největšími projekty a nakonec možná bude zastavovat i unikající ropu.

Cameron na nedávném shromáždění výrobců digitálních technologií přislíbil další film do čtyř až pěti let. Jestli to bude druhý Avatar sice nepotvrdil, ale opatrně naznačil, že by to mohl být právě on.

Producenti se jistě snaží vyvinout na Jamese nátlak, aby se do pokračování megahitu pustil co nejdřív. Ovšem kdo o Cameronovi něco ví, jistě chápe, že se do ničeho nutit nenechá. S procenty ze zisků svých filmů a množstvím patentů na atraktivní a hojně využívané technologie nemusí do konce života ani hnout prstem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verky Verky | Web | 9. června 2010 v 13:02 | Reagovat

no já nevim...já bych ani druhý díl nechtěla :D mě se moc nelíbil ani ten první...samá modrá, parkrát sem tomu nerozuměla a přijde mi, že děj byl o ničem a to z toho všichni šíleli, kdo ví co, že dostane víc oskarů než kdysi titanic a stejně skutek utek :-D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama