Marvel chystá revoluci

23. června 2010 v 19:29 | Kate |  news
Není to tak dlouho, co se začalo mluvit o tom, že Marvel chystá vyslat na plátna a DVD některé své méně známé komiksové hrdiny ve filmech s menšími rozpočty. To by mu umožnilo zasáhnout menší cílové skupiny skalních fanoušků a současně si případně otestovat, zda v někom nedříme skrytý potenciál - ať už jde o režiséry, herce nebo samotné postavy.

Teď se Marvel vytasil s ještě zajímavější myšlenkou. Chtěl by do kin vrátit před své velké blockbustery krátké 10 minutové předfilmy - právě se svými menšími hrdiny. Fanouškům by tak nabídl přidanou hodnotu a navíc by si opět otestoval na malé ploše potenciál všech zúčastněných - protože ti největší hrdinové mu začínají docházet. Ždímat je donekonečna nepůjde a co pak? Marvel zkrátka myslí na zadní vrátka zavčasu - ostatně jeho strategické uvažování daleko dopředu je už pár let hodno obdivu.

Marvelácké předflmy by tedy byly něco podobného, jako má dnes Pixar - jenže mnohem kulervoucnějšího. Něco, o čem by se dalo debatovat, čím bychom mohli žít od filmu do filmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Piercing nebo tetování?

Piercing
Tetování

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama