Červenec 2010

Emilio Pucci Spring/Summer 2010

31. července 2010 v 18:34 | Kate |  fashion shows
Tohle je poslední (a osmnáctá) přehlídka na jaro a léto 2010 na mém blogu. Není tu ani čtvrtina všech značek co existují, zveřejnila jsem pouze ty přehlídky, které mě nějakým způsobem zaujaly, překvapily nebo zklamaly. Emilio Pucci je myslím skvělá tečka za jarem/létem 2010. Nechybí tu rozmanitost, je tu málo černé a jako celek na mě modely působí letně a pozitivně.

To nejlepší jsem zase označila smajlíkem.

1.

Lady Gaga on Vanity Fair cover

30. července 2010 v 19:39 | Kate |  on the covers and photoshoots
Zpěvačka Lady Gaga je tváří titulní strany zářijového (už!) čísla časopisu Vanity Fair. Mě se tahle obálka moc líbí, protože to je něco trochu jiného než jsme u Lady Gaga zvyklí. Vypadá tu dobře a přitom si stále zachovává trochu ze své extravagance.
lady gaga

Del Toro bude točit v produkci Camerona

30. července 2010 v 19:00 | Kate |  news
Dlouho to vypadalo, že adaptace románu H.P. Lovecrafta V horách šílenství o výpravě do Antakrtidy, jejíž členové najdou pozůstatky prastaré děsivé civilizace a podivné bytosti, zůstane u ledu, teď ale Mýtus Cthulhu ožívá.

Pro Guilerma del Tora znamená Cameronova záštita velkou pomoc. V horách šílenství by totiž mělo být 3D a Cameronovy zkušenosti při vytváření nového světa se tak budou del Torovi hodit. Cameronovo jméno je současně zárukou pro Universal. Cameron totiž nedávno prohlásil, že se hodlá věnovat produkci jiných filmů jen výjimečně a V horách šílenství bude teprve druhým takovým filmem.

Del Toro si tedy může téměř vydechnout. Sám si byl vědom toho, že jde o netypický projekt. ,,Je to film, jaké se dnes už netočí. Vysokorozpočtový horor. Erková záležitost. A navíc kostýmní. všichni dnes vnímají horor jako způsob, jak maximálně zúročit minimální investici. Přistupují k tomu s velkým cynismem ve stylu ,,uděláme pořádný krvák" a vyděláme balík. Studia vidí horory jako něco, do čeho se nevyplatí investovat víc než 30, 40 milionů dolarů. Odhadovaný rozpočet V horách šílenství je 130 milionů."

Celá věc má tak jediný háček. Přestože del Toro i Cameron vpodstatě s natáčením počítají a zdá se, že všechno je na dobré cestě, zdroj z Universalu ale dodává, že Universal projekt ještě oficiálně nepotvrdil.

P.S.: Kombinace del Toro a Cameron je vážně zajímavá, tak uvidíme, co z toho nakonec bude.5.7. - 25.7.

30. července 2010 v 18:46 | Kate |  attendance
Za dobu své nepřítomnosti (od 7.července) jsem čekala menší návštěvnost, takže jste mě moc překvapili a moc vám děkuju!!! Nejsou to žádná obří čísla, ale jak už jsem napsala, myslela jsem, že to bude míň, tak kolem 50.

5.7. 2010 - 11.7. 2010:
Pondeli: 14
Utery: 25
Streda: 17
Ctvrtek: 5
Patek: 11
Sobota: 9
Nedele: 10

Celkem: 91

12.7. 2010 - 18.7. 2010:
Pondeli: 11
Utery: 16
Streda: 10
Ctvrtek: 5
Patek: 8
Sobota: 9
Nedele: 10

Celkem: 69


19.7. 2010 - 25.7. 2010:
Pondeli: 9
Utery: 14
Streda: 12
Ctvrtek: 13
Patek: 12
Sobota: 7
Nedele: 10

Celkem: 77


Diplom za soutěž

30. července 2010 v 18:41 | Kate |  awards for me and blog
Ještě než jsem před třemi týdny odjela, dostala jsem od SB Alibero tento pěkný diplom. Děkuju ještě jednou!

Alibero

Back in the Czech Republic

29. července 2010 v 19:35 | Kate |  my diary
avatar 1
Ahoj lidičky! Tak jsem se vám dneska vrátila z USA. Omlouvám se, že článek o mém odjezdu byl tak stručný, ale nějak jsem nestíhala.

Do USA jsme jeli na tři týdny za mamčinou kamarádkou Bonnie (seznámily se asi před 20 lety, když Bonnie byla prvním rodilým mluvčím učícím Aj na gymnáziu v Pardubicích) a musím říct, že jsme si to šíleně užili!

Většinu času jsme strávili v Coloradu, ale viděli jsme i pár míst v Arizoně a Utahu. Odlétali jsme 7.červenci a letěli jsme z Prahy do New Yorku (trvalo to něco přes osm hodin), kde nás zklamalo letiště JFK a kde jsme měli asi šest hodin času na přestup. Z NY jsme letěli další tři hodiny do Denveru. Zpátky jsme letěli z Denveru do Atlanty, tam jsme čekali čtyři hodiny a po tomhle přestupu jsme pokračovali do Prahy. V letadle to uběhlo docela rychle, horší to bylo těch šest hodin na JFK (i když taťkovi to uteklo docela rychle, díval se tam na fotbal).

Kdybych vám tu měla popisovat každý den zvlášť, trvalo by to vážně moooooc dlouho, takže vám tu vyjmenuju nejzajímavější místa, kam jsme se podívali: Grand Canyon, Arches, Denver (hlavní město Colorada), Estes Park (ne moc známé, ale nádherné místo).....

Jeden z největších zážitků pro mě a pro mamku - tanec Apačů a indiánském festivalu. Narazili jsme na to náhodou, tak jsme si řekli, že by to mohlo být fajn a taky bylo. Před osmou večer jsme tam byli jediní běloši, takže jsem působili exoticky a přitahovali jsme pozornost.

Je toho strašně moc a i kdybych to sem všechno chtěla napsat, tak bych na spoustu věcí zapoměla. V USA je to fakt jiné než v Evropě. S mamkou jsme se shodly, že bychom tam nemohly žít natrvalo. Rozhodně to byly ale ÚŽASNÉ tři týdny. Hodně udělalo i to, že jsme jeli za někým koho známe. Rodina Bonnie je strašně fajn, kromě Bonnie mi nejvíc přirostla k srdci její sestra Kim.

Téhle cesty jsem taky využila co se týče oblečení (je tam fakt mnohem levnější než tady v ČR) a přivezla jsem si i tři knížky a nějaké doplňky. Pokud máte zájem, tak vám to sem hodím.

Jinak co se týče blogu - moc vám děkuju za všechny ty komentáře co jste mi tu nechali. Popravdě jsem nečekala, že jich bude tolik. Zítra opět najedu na "normální" provoz a nejspíš o víkendu vám sem hodím pár fotek (bude fakt těžké vybrat, máme jich kolem 900).

Doufám, že i vy si užíváte prázdniny jak jen to jde!

"A Knight's Tale" trailer

28. července 2010 v 18:59 | Kate |  trailers
Úžasná oddechovka s ještě úžasnějším hercem. Heath Ledger je (ano, je, protože jeho filmy tu zůstanou napořád) fenomenální herec, kterého obdivuji. Mohla bych o tom psát vážně dost dlouho a možná někdy napíšu, ale ne teď. Příběh rytíře je suprový, vtipný film. Strašně se mi líbí propojení moderna (We will rock you, moderní tanec) se starou dobou.

P.S.: část filmu se natáčela i v ČR


PŘEDPŘIPRAVENO


The Fellowship of the Ring: Arwen's chase costume

26. července 2010 v 19:25 | Kate |  movie costumes
Aby to nebylo tak jednotvárné, mám pro vás dnes kostým Arwen. Měla ho na sobě, když jeli s Frodem do Roklinky a pronásledovaly je přízraky.

Návrh:
1.

Oscar de la Renta Spring/Summer 2010

25. července 2010 v 18:53 | Kate |  fashion shows
Celebrity mají v lásce Oscara de la Rentu hlavně kvůli dlouhým šatům a róbám, které se perfektně hodí na červený koberec. Tahle kolekce mne uchvátila nejenom díky nádherným róbám, ale i svou barevností. Najdete tu jak jemné přírodní odstíny, tak výrazné barvy a černou. Další pro mě velké plus jsou orientální prvky. Prostě řečeno - tohle je pro mě jedna z nejlepších letních kolekcí.

Nad tím podle mě nej najdete opět smajlík

1.

Sunglasses (part 2)

24. července 2010 v 18:58 | Kate |  jewellery and accessories
Druhá část ukázky slunečních brýlí. Opět jsem se snažila vybrat různé styly a barvy, aby si tu každý našel to své.

Tom Ford:
tom ford

Hlasování o fotku na srpen

23. července 2010 v 18:56 | Kate |  photo of the month
Červenec se nám chýlí ke konci, takkže pro vás mám hlasování o fotku měsíce. Tentokrát jsem vybrala fotky z předávání cen Screen Actors Guild Awards 2010, které se konalo 23.ledna 2010. Už jsem tu psala, že jsem byla (co se oblečení týče) ze SAG více nadšená než ze Zlatých Glóbů a to stále platí.

Pro mě je bezkonkurenční vítěz Diane Kruger. Šaty mají neobvyklou barvu (která ale Dianě sluší), líbí se mi doplňky, účes a barva rtěnky.

1. - Diane Kruger (šaty Jason Wu)
diane kruger

Cate Blanchett photoshoot by Glen Luchford

22. července 2010 v 19:07 | Kate |  photoshoots and covers
Věřte mi, že mi to trhá srdce dávat Cate Blanchett do nejhorších, ale tenhle photoshoot je fakt hrozný. Nevadí mi to nasvícení, ani to, že tu Cate má krátké vlasy (pokud se nemýlím, tak kvůli roli ve filmu I'm Not There), ale celková atmorféra. Kdo ví proč se mi vybavil český film Spalovač mrtvol. Nevím, asi se to někomu líbí, jenže já z těch fotek mám takový stísněný pocit.

Fotky jsou z roku 2007 a nafotil je Glen Luchford.
cate blanchett 1

Who wore it better: Blake Lively or Vivian Hsu?

21. července 2010 v 19:10 | Kate |  who wore it better?
Dnes tu mám souboj mezi Blake Lively a Vivien Hsu, které si obě oblékly šaty Chanel Resort 2010. První si je oblékla Blake, a to na Chanel Fine Jewelry Benefit v New Yorku v listopadu 2009. Vivian se v nich objevila na předávání cen Golden Horse Awards v Taiwanu také v listopadu 2009.

U mě vyhrává Vivien, protože se mi víc líbí délka šatů až na zem. Také mi přijde, že má lepší doplňky. Jinak šaty z přehlídkového mola mají délku po kotníky jako ty Blake.

Hlasovat můžete v anketě.

blake lively + vivian hsu
PŘEDPŘIPRAVENO


Matthew Williamson Spring/Summer 2010

19. července 2010 v 19:01 | Kate |  fashion shows
Matthew Williamson - britský návrhář přezdívaný také "král potisků" se s touhle kolekcí moc nevytáhl. Kromě úžasných vzorů je Matthew znám i díky pestrým barvám, ale tady mi nějak chybělo oboje. První polovina je průměr a málo výrazná. Druhá polovina už je lepší, ale stále to není ono.

Nad tím nej máte opět smajlík (vždyť už to znáte)
1.

The Fellowship of the Ring: Hobbit's journey costumes

18. července 2010 v 19:25 | Kate |  movie costumes
Pokračuji kostýmy z jedničky Pána prstenů. Dnes to jsou kostýmy našich čtyř hobitů (dávám je sem všechny dohromady), ve kterých nebyli jen v prvním filmu, ale i ve druhém a z velké části i ve třetím (Frodo a Sam je měli na sobě skoro do konce).

Společné fotky z výstavy:

zleva: kostým Smíška, Pipina, Sama a Froda (s pláštěm, ve kterém vyšel z Hobitína)
1.

Sunglasses (part 1)

17. července 2010 v 18:53 | Kate |  jewellery and accessories
Tohle je jen malá ukázka, kterou jsem stejně rozdělila do dvou částí. Snažila jsem se vybrat různé barvy a styly, aby si tu každý našel to své.

Giorgio Armani:
giorgio armani

Něco jako výročí

16. července 2010 v 19:15 | Kate |  my diary
avatar 4
Dnes to je už půl roku. Půl roku tenhle rok existuje. Musím říct, že mi to uteklo nějak rychle. Asi proto, že mě to baví.

Tímto článkem bych chtěla poděkovat všem, co sem chodí, ať pravidelně, nebo nepravidelně. Taky bych ale chtěla poděkovat SBčkům, a to hlavně těm, co se mnou přešli z mého starého blogu na tento (oni vědí, o kom je řeč).

Doufám, že na tento blog chodíte rádi, protože to je to hlavní, o co mi jde.

Anna Kendrick for Purple Fashion

15. července 2010 v 19:08 | Kate |  on the covers and photoshoots
Annu Kendrick asi většina z vás zná jako Jessicu z Twilight ságy, ale vidět jste ji mohli např. i ve filmu Lítám v tom  (za tuhle roli získala nominaci na Oscara). Na mém blogu se poměrně často objevuje kvůli svému oblečení, snad nikdy nešlápla vedle a ví, co jí sluší. Tyhle fotky jsou pro magazín Purple Fashion z první poloviny roku 2009 a Anna na nich vypadá báječně! Teda kromě té druhé, ta se mi nelíbí a působí na mě děsivým dojmem. Naopak na poslední fotce se mi moc líbí, jak má nalíčené oči.

anna kendrick 1