Fotbal v kině a ve 3D?

4. července 2010 v 19:15 | Kate |  news
Pražské kino Atlas (Sokolovská 1, Praha 8), jehož dramaturgie se nově ujal bývalý šéf festivalu v Uherském Hradišti Jiří Králík, připravilo na červenec spoustu zajímavých akcí, které dokazují, že se kino ubírá zcela jiným, novým a moderním směrem.

Na začátek července zařadil Atlas exkluzivní nabídku pro filmové diváky a zároveň fanoušky světového fotbalu. Při zakoupení DVD filmu dle vlastního výběru v ceně 99,- Kč z široké nabídky HCE v pokladně kina Atlas se nabízí divákům možnost zdarma sledovat v kvalitě 3D významné fotbalové zápasy mistrovství světa. V úterý 6.7. od 20.30 první semifinále, ve čtvrtek 8.7. od 10 hodin v záznamu druhé semifinále. V sobotu 10.7. od 20.30 hodin boj o třetí místo a v neděli 11.7. od 20.30 hodin v přímém přenosu finálový zápas.

Dalšími bonusy pro filmové fanoušky budou v červencovém programu kina Atlas Dárečky z Varů, tj. čtyřdenní program filmů (11.7.-14.7), které byly uvedeny na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech (mj. zahajovací film z Varů,ale i předpremiéra Michalkova snímku Unaveni sluncem 2).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kečup, tatarka nebo hořčice?

Kečup
Tatarka
Hořčice

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama