Srpen 2010

Teď si vážně uvědomuju, že něco končí

31. srpna 2010 v 19:51 | Kate |  my diary
avatar 2
Nemyslím tím jenom končící prázdiny, které mi tento rok utekly rychleji než kdy jindy. Zítra nastupuji do prváku na gymnázium. Až dneska mi tak nějak dochází, že se zítra nevrátím do kolektivu, kam jsem chodila devět let.....

Lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem úplně v klidu. Ne, že bych se přímo bála, ale trochu nervozní přeci jen jsem. Naštěstí ve své nové třídě pár lidí znám, mám kamarádky, které jsou na školu, kde neznají vůbec nikoho.

Co se týče blogu, asi jste si v srpnu všimli mé časté nepřítomnosti na blogu. Myslím, že to je pochopitelné, nechtěla jsem všechno volno trávin na blogu a celkově u počítače. V září jedu na adapťák, takže tu pět až šest dní nebudu, ale chystám něco přednastavit. Jinak si troufám tvrdit, že chod blogu bude stejný jako před prázdninami.

Vím, že jsem vám na dnešek slíbila to nejlepší z Emmy Awards, ale byla jsem s kamarádkou ve městě a nějak jsme to protáhly, takže teď mírně nestíhám Zítra tu ale budu na 100%, jak se článkem o Emmy, tak se svými prvními dojmy z nové školy.

Nakonec bych vám chtěla popřát úspěšný školní rok 2010/2011 a aby nám to čekání na další volno uteklo

2010 Emmy Awards

30. srpna 2010 v 19:38 | Kate |  award shows
Včera se v Los Angeles konalo předávání cen Emmy Awards. Musím říct, že celkově mi modely přišly fakt dost povedené, ale našlo se i pár vyjímek. Moc by mě zajímal váš názor hlavně v případě Tiny Fey a Anny Paquin.

Na to nejlepší se můžete těšit zítra.

Manželka Toma Hankse Rita Wilson si oblékla šaty Prada Spring 2010. Osobně se mi nelíbí ten kamínkový "úplet" přes šaty, vypadá jako korálkový závěs do ložnice. Boty jsou také od Prady, jsou velmi výstřední, mě se docela líbí, ale ne v této kombinaci.
rita wilson

Emmy Awards winners

30. srpna 2010 v 18:56 | Kate |  nominations and winners
Máme za sebou předávání cen Emmy. A jak to dopadlo?

Nejlepší dramatický seriál:
"Breaking Bad"
"Dexter"
"The Good Wife"
"Lost"
"Mad Men"
"True Blood"

Nejlepší komediální seriál:
"30 Rock"
"Curb Your Enthusiasm"
"Glee"
"Modern Family"
"Nurse Jackie"
"The Office"

16.8. - 29.8.

30. srpna 2010 v 18:42 | Kate |  attendance
16.8. 2010 - 22.8. 2010:

Pondělí: 21
Úterý: 18
Středa: 9
Čtvrtek: 22
Pátek: 16
Sobota: 20
Neděele: 13

Celkem: 119

23.8. 2010 - 29.8. 2010:

Pondělí: 14
Úterý: 17
Středa: 12
Čtvrtek: 11
Páatek: 11
Sobota: 22
Neděle: 26

Celkem: 113

2010 Entertainment Weekly and Women In Film Pre-Emmy party

29. srpna 2010 v 20:07 | Kate |  events, parties, launches etc.
Jak už tu bylo, v pátek 27.srpna se v ve West Hollywoodu konala Entertainmenrt Weekly and Women In Film Pre-Emmy party. Tady jsou podle mě tři herečky, kterým to slučelo nejvíc. Oproti Elisabeth Moss v předchozím článku jsou tyhle outfity na party jak dělané.

Poměrně čerstvě vdaná Anna Paquin ze seriálu True Blood si oblékla výrazné červené šaty Preen a boty Brian Atwood. Mě se líbí i její učes, make-up a šperky. Jsem vážně zvědavá, v čem se ukáže na samotném předávání cen.
anna paquin

Elisabeth Moss: Entertainment Weekly and Women In Film Pre-Emmy party

29. srpna 2010 v 19:33 | Kate |  parties, events, photocalls etc.
Herečka ze seriálu "Mad Men" Elisabeth Moss se v pátek 27.srpna ve West Hollywoodu zúčastnila Entertainmenet Weekly and Women In Film Pre-Emmy party. Oblékla si šedé šaty Hervé Léger by Max Azria a boty Christian Louboutin. Nevím, jak vám, ale mě přijde pěkně nudné (zvlášť v porovnání s ostatními herečkami). Elisabeth je na cenu Emmy nominovaná a navíc se jedná o party, takže z těchto důvodů bych čekala nějaký veselejší outfit. Jaký je váš názor?
elisabeth moss

Angelina Jolie bude režírovat

29. srpna 2010 v 19:27 | Kate |  news
Angelina Jolie se před několika dny ukázala v Sarajevu. Setkala se s místními aktivisty, kterým chce pomoct s návratem uprchlíků z dob bosenské války. A když už byla u toho, potvrdila, že letos na podzim by chtěla v Bosně natočit svůj režijní debut. Půjde o romantický příběh na pozadí zmíněné války s rozpočtem relativně skromných 15 miliónů dolarů.

"Bude to film o lásce, ne politická agitka," tvrdí. Nicméně milostný vztah se rozvine mezi ženou z Bosny a srbským vojákem, takže k politickým otázkám se snímek tak nebo tak vyjádří. Angie si ve filmu nezahraje, obsadit chce výhradně místní představitele.

Toy Story má na kontě miliardu

29. srpna 2010 v 19:25 | Kate |  news
Tento rok tu máme druhý snímek s miliardovými tržbami. K Alence v říši divů se přidal film Toy Story 3. To si miliardu tentokrát bez okolků zaslouží, protože studio Pixar nám zase jednou ukázal, proč se o něm říká, že jednou prostě musí dostat Oscara.

Jedná se o první animovaný film, který přesáhl hranici jedné miliardy dolarů.

Hlasování o fotku na září

28. srpna 2010 v 20:04 | Kate |  photo of the month
Trochu jsem se zpozdila, ale nechám to tu o trošku déle než do 1.září. Tentokrát jsem vybrala čtyři fotky 2010 Met Costume Institute Gala konaného v New Yorku 3.května 2010.

Pro mě stále vítězem Emma Watson, i když na paty ji hodně šlape Camilla Belle. Pokud na můj blog chodíte už déle, možná jste si všimli, že styl Emmy naprosto zbožňuju a tohle je podle mě jeden z jejích nejpovedenějších modelů vůbec.

Ale o vítězi rozhodujete vy, takže hlasujte v anketě!

1. - Emma Watson (šaty Burberry)
emma watson

Lily Cole

28. srpna 2010 v 19:27 | Kate |  actresses
Dva měsíce od mého posledního úspěchu. Musím říct, že mě autogram od Lily Cole povzbudil k dalšímu psaní. Lily je bristká modelka a herečka, převáděla třeba pro značky Emporio Armani, Oscar de la Renta, Christian Dior a další, vidět jste ji mohli i v reklamách na Rimmel London a fotila pro časopisy jako Vogue (v různých vydání po celém světě), Harper's Bazaar atd. Její nejvýraznější filmová role byla Valentina ve filmu The Imaginarium of Doctor Parnassus (Imaginárium doktora Parnasse).

Mám fakt moc velkou radost, protože
a) ta adresa nebyla ozkoušená
b) je to můj první věnovaný autogram (i když mi trochu popletla jméno)
c) známky na obálce, ve které mi autogramy přišly, byly neorazítkované, takže se dají použít znovu

Posláno: dopis, mezinárodní odpovědka, obálka s mojí adresou, fotka a lístek z kina (někde jsem to viděla a přišlo mi to jako skvělý nápad) - 24.února 2010
Přišlo: fotka i lístek podepsané (fotka věnovaná s popleteným jménem) v mé obálce - 26.srpna 2010

Adresa:
Lily Cole
United Agents Ltd.
12-26 Lexington Street
London, W1F 0LE
UK
lily cole 1
lily cole 2


Ghost Rider 2 bude

28. srpna 2010 v 18:38 | Kate |  news
Ghost Rider nepatří mezi extra výdělečné ani (natož) kladně přijaté filmy. Vydělal sice dvojnásobek rozpočtu, jež činil 110 milionů dolarů, ale i to je při zaplacení veškerých účtů balancování na hraně plusových hodnot. Z nějakého důvodu ale má vzniknout pokračování.

Nicolas Cage prý potřebuje zabít čas a naplnit peněženku, než se pustí do třetích Lovců pokladů, takže asi ukecal skupinku filmařů, se kterou se do toho pustí. Prý na základě devět let starého scénáře.

Oproti původním plánům ale nepůjde o reboot, tudíž se filmaři nepokusí napravit tu spoušť od minule, a ("nečekaně") film půjde do kin ve 3D formátu.

Julia Roberts: Eat Pray Love Tokio photocall

20. srpna 2010 v 19:54 | Kate |  parties, events, photocalls etc.
Julia Roberts právě propaguje svůj nový film "Eat Pray Love" a 18.srpna se zúčastnila photocallu v Tokiu. Oblékla si šaty Dries van Noten Fall 2010, které by nebyly tak špatné až na to, že jí jsou velké. Přijde mi, že v nich Julia vypadá mohutně a že o číslo menší by byly mnohem lepší. Moc se mi ale líbí zelené boty Celine Pre-Fall 2010.
julia roberts

Jessica Szohr: Piranha 3D premiere

20. srpna 2010 v 19:37 | Kate |  premieres
Přiznáám, že styl Jessici Szohr moc nemusím, ale 18.srpna na premiéře jejího nového filmu "Piranha 3D" v Los Angeles jí to fakt slušelo. Šaty Notte by Marchesa mají úžasnou barvu a boty Aldo Fawson s kabelkou k nim perfektně ladí.
jessica szohr

Dita von Teese: Opening of Louis Vuitton Santa Monica to Benefit Heal the Bay

20. srpna 2010 v 19:32 | Kate |  parties, events, photocalls etc.
Dita von Teese navštívila včera 19.srpna slavnostní otevření butiku Luis Vuitton v Santa Monice. Dita má velmi osobitý styl, ale tohle mi přijde přehnané.
dita von teese

Angelina Jolie: Salt Paris premiere

19. srpna 2010 v 19:35 | Kate |  premieres
Angelina Jolie stále pokračuje v propagaci svého nového filmu "Salt". V úterý 17.srpna se zúčastnila premiéry v Paříži a vypadala naprosto úžasně! Šaty Pamella Roland zkombinovala s botami Salvatore Ferragamo a výsledek je prostě bomba. Mnohem lepší než černá, kterou jsme u Angie většinou zvyklí vídat.
angelina jolie

Maggie Gyllenhaal: Nanny McPhee Returns premiere

19. srpna 2010 v 19:01 | Kate |  premieres
Možná už jste zaregistrovali, že nemám na jaře a v létě ráda černé oblečení. Co mi přijde nejhorší je kombinace nudných černých šatů a černých bot. Maggie Gyllenhaal si na premiéru filmu "Nanny McPhee Returns" konanou 17.srpna v New Yorku možná oblékla černé šaty Lanvin Fall 2010, ale jejich střih a zvlášť řešení kolem ramen jsou super. Boty neutrální barvy jsou skvělým (ale pro mě ne nudným) řešením a tmavá rtěnka je jen třešničkou na dortu.
maggie gyllenhaal

Demi Lovato: Camp Rock 2 NY premiere

19. srpna 2010 v 18:50 | Kate |  premieres
Disney hvězda Demi Lovato se v úterý 17.srpna v New Yorku zúčastnila premiéry pokračování filmu Camp Rock. Oblékla si úžasné šaty Edition by Georges Chakra Spring 2010, které doplnila kabelkou Swarovski a botami od Ruthie Davis. Jediné, co bych jí vytkla, je barva vlasů. S tmavými vypadala mnohem lépe.

demi lovato

Bude třetí Hellboy?

19. srpna 2010 v 12:07 | Kate |  news
Guillermo del Toro a Hellboy k sobě prostě patří. Toro se do komiksu o rudém ďáblovy zamiloval a natočil o něm už dva snímky a ještě nedávno se dušoval, že slibovanou trilogii přese všechno dokončí, ale poslední dobou se zdá víc a víc jasné, že to nebude možné.

Toro pracuje naplno a nový film se mu do programu nemusí vejít. Navíc ani jeden Hellboy nebyl zrovna výdělečný film, proto se jen těžko budou shánět peníze.

Další spor spočívá mezi Torem a autorem komiksu Mike Mignoliou. Je veřejným tajemstvím, že Hellboy měl na konci třetího dílu zemřít. To se ale jeho duchovnímu otci ani trochu nezamlouvá a s takovým projektem nechce mít mnoho společného.
A aby toho nebylo málo, představitel Hellboye Ron Perlman oslavil nedávno šedesátku a skotačení v těžkém make-upu jistě začíná přesahovat jeho schopnosti.

Plány Jamese Camerona

19. srpna 2010 v 12:01 | Kate |  news
James Cameron má plné ruce práce. V první řadě Avatar 2 a 3. V hlavě už se prý rodí plán a dva díly budoucí trilogie by mohly vzniknout najednou. Bude to úspornější a na trojku bychom nemuseli čekat dalších pět let.

Příští týden má v kinech premiéru Avatar prodloužený o osm minut, na jehož podobě prý James docela zapracoval.

Jinak se dal James nedávno slyšet, že s Guillermo del Torem řešil režii Hobita a byl to on, kdo mu doporučil odstoupit. Prý by nevěstilo nic dobrého, aby jedna loď měla dva kapitány. Cameronovy narážky na možnou dominanci Petera Jacksona mu jistě v hlavě začaly hlodat. Snad nebude Toro litovat, že za producenta Jacksona nevyměnil producenta Camerona (článek o tom najdete TADY).

A aby toho Cameron neměl málo, přislíbil Marcu Webbovi pomoc při jeho práci na novém Spider-Manovi.