Novinky ohledně Hobita

24. října 2010 v 19:23 | Kate |  news
První a zásadní novinkou je zpráva o představitelích dvou hlavních rolí. Martin Freeman si zahraje Bilba Pytlíka, Richard Armitage Thorina.

,,Navzdory hromadě spekulací, pro nás bylo vždy ve hře jen jedno jméno pro Bilba. Jen párkrát v životě se vám stane, že potkáte herce, o kterém víte, že byl pro danou roli stvořen. A to se mi stalo, když jsem potkal poprvé Martina. Je inteligentní, vtipný, překvapující a odvážný - přesně jako Bilbo."

 Martin Freeman si zahrál v filmech Stopařův průvodce po Galaxii, Jednotka příliš rychlého nasazení, v seriálu Kancl, ale většina z nás si ho pamatuje jako Johna z Lásky nebeské.

Druhou (a neméně důležitou) zprávou je to, že Hobit se možná nebude točit na Novém Zélandu. Už před časem se totiž produkce Hobita ocitla dočasně na černé listině některých amerických a hlavně novozélandských hereckých asociací a tak Warneři vážně zvažují natáčení v některé z jiných zemí.
To si ale Novozélanďané nedokáží představit a rozhodli se bojovat. Jako jeden muž, včetně novozélandského ministerského předsedy. Není divu, jde o rozpočet 500 milionů dolarů a to je pro zemi, která má zhruba polovinu obyvatel co Los Angeles nepřehlédnutelný balík - nemluvě o tom, jaký vliv by mělo natáčení na turistický ruch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Česko-Slovensko má talent X Talentmania

Česko-Slovensko má talent
Talentmania

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama