Prosinec 2010

Temperley London Pre-Fall 2010

31. prosince 2010 v 20:07 | Kate |  fashion shows
Jsem pozadu, ale co. Značka Temperly London patří mezi méně známé, což je podle mě obrovská škoda. Já si ji zamilovala. V každé kolekci jsou jak něžné a dívčí, tak i rošťácké a více "rockovější" modely, snad každá kolekce obsahuje poměrně velkou škálu barev a modely se zdají běžně nositelné. Je pravda, že kolekce na jaro/léto byla o něco lepší, ale tahle se mi taky líbí. No, posuďte sami.

Nad tím, co se mi líbí nejvíc, je zase smajlík.

1.

The Beat by Burberry commercial

31. prosince 2010 v 19:46 | Kate |  campaigns and commercials
Přes dva roky stará reklama na parfém The Beat od Burberry se mi moc líbí. Je krátká, energická a podle mě přesně vystihuje úžasnou vůni parfému (píšu ze své zkušenosti, sama jsem tuhle vůni používala).

Zpět z Vídně plná zážitků a nápadů

30. prosince 2010 v 20:39 | Kate |  my diary
avatar 1
Tak jsme se s rodiči asi před dvěmi hodinami vrátili z Vídně. Já jsem tam byla už po čtvrté, dvakrát se školou před Vánoci na trhách a minulý rok také s rodiči nějak touto dobou. Tento rok jsem si to ale užila více. Moc nevím, čím to bylo, ale byl výlet to byl prostě skvělý.

Jeli jsme přímým vlakem a cesta trvala asi čtyři hodiny, takže to celkem šlo. Penzion, ve kterém jsme byli, byl mnohem lepší než loňský. Opět jsem měla svůj menší pokojíček ve velkém pokoji, takže jsem si užívala

Jak napovídá nadpis, dostala jsem spoustu nápadů na články. Je jich fak celkem dost, takže by měly na pár týdnů (možná i měsíců) vydržet.

Nevím, jak vám, ale mě začíná docházet, že za týden budu už zase ve škole, doma se učit na písem a na zkoušení....fuj! Ale nechci si takovými myšlenkami zkazit zbytek volna aspoň do zítřka!

A co podnikáte o prázdninách vy? Pokud chcete, pište, ráda si to přečtu

2011 Critics Choice Awards nominations

30. prosince 2010 v 20:29 | Kate |  nominations and winners
Critics Choice Awards (ceny filmových kritiků) patří mezi ta ocenění, která nám pomohou odhadnout výsledek Oscarů. V roce 2011 se budou předávat v pátek 14. ledna a tady jsou nominace.

Pokud je název v angličtině, znamená to (kromě filmu The Social Network), že český název zatím neexistuje, nebo se mi ho nepodařilo najít.

Nejlepší film:
127 Hodin
Černá labuť
The Fighter
Počátek
The King's Speech
The Social Network
Město
Toy Story: Příběh hraček 3
Opravdová kuráž
Winter's Bone

Vídeň

28. prosince 2010 v 8:57 | Kate |  my diary
avatar 4
Totálně nestíhám, takže jen rychle. Dneska jedu do Vídně, vracím se ve čtvrtek večer. Články jsem chtěla nachystat, ale nakonec jsem to nestihla....

Až se vrátím, trochu se vám o našem výletu rozepíšu

Ahoj a doufám, že si užíváte prázdniny!

Leighton Meester: Country Strong LA premiere

26. prosince 2010 v 20:29 | Kate |  premieres
Herečka a zpěvačka Leighton Meester se v úterý 14. prosince zúčastnila premiéry svého nového filmu Country Strong v Los Angeles. Podle mě vypadala opět skvěle! V LA je hezky teplíčko, v Londýně nebo v New Yorku by v tomhle modelu asi umrzla. Oblékla si šatičky Christian Dior Spring 2011 a k nim skvělé boty Pierre Hardy. Taky se mi líbí tmavá rtěnka, je to pomyslná třešnička na dortu.

Zdá se, že si celebrity uvědomily, že v zimě se nenosí jen černá a bílá.
leighton meester

Emily Blunt: Gulliver’s Travels LA premiere

26. prosince 2010 v 20:17 | Kate |  premieres
Herečka Emily Blunt se v sobotu 18. prosince zúčastnila premiéry svého nového filmu Gulliver's Travels v Los Angeles. Oblékla se (naštěstí) do jarních barev, šaty Roksanda Ilincic Fall 2009 jsou spíše průměrné, ale protože většina celebrit se teď obléká do černé nebo bílé, je to příjemná změna. K šatům si zajímavý prstýnek a boty Jimmy Choo.
emily blunt

První hraný 3D film v české kinematografii

26. prosince 2010 v 17:55 | Kate |  news
Rodinná hudební komedie F. A. Brabce "V peřině" je prvním hraným 3D filmem v historii české kinematografie.

Kouzelný příběh se odehrává v reálném světě, v "předtelevizní době", kdy ještě dětské pokojíčky plnily hračky a ne plazmové televize či DVD přehrávače... A samozřejmě také v peřině, do které je spolu s hlavními hrdiny vtažen i divák.
Ve filmu se můžete těšit na Lucii Bílou, Karla Rodena, Jiřího Mádla, Elišku Balzerovou, Annu Stropnickou a další.

V peřině je hudební film, takže zde zazní 22 písní a dokonce uvidíme i pár tanečních čísel.

Premiéra je ohlášena na 3. března 2011.


Souboj titánů 2 prý bude jiný a lepší

26. prosince 2010 v 17:48 | Kate |  news
Souboj titánů je špatný film, který si oblíbilo opravdové minimum lidí (já mezi ně rozhodně nepatřím), a přesto se v roce 2012 můžeme "těšit" na druhý díl.

Sam Worthington, který hraje hlavní roli - Persea, se svěřil, že Souboj Titánů je opravdu špatný film, omluvil se za jeho výslednou kvalitu a slíbil, že podruhé to bude jiné. "Za prvé myslím, že jsme zklamali pár lidí. A já s nimi úplně souhlasím. A jediný důvod proč dělat sequel je, když si ho diváci přejí, nebo alespoň myslíte, že ho dokážete udělat líp. O co se tedy s nimi (režisér, scénárista) snažíme, je zlepšit se. Myslím, že dokážu hrát sakra líp, abych byl upřímný."

Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

People's Choice Awards 2011 nominations

26. prosince 2010 v 17:26 | Kate |  nominations and winners
Se zpožděním, ale přece Předávání cen People's Choice Awards 2011 se bude konat 5. ledna 2011 a odstartuje necelou tří měsíční sezónu nejvýznamnějších filmových cen, kterou na začátku března ukončí Oscaři.

Jinak o nominacích a vítězích hlasovali lidé na internetu (taky to podle toho někde vypadá...). Tohle jsou jen filmové nominace, televizní a hudební sem nedávám. Pokud máte zájem, určitě je najdete na netu.

Nejlepší film:
Alenka v říši divů
Počátek
Iron Man 2
Toy Story: Příběh hraček 3
Twilight sága: Zatmění


Pohled do budoucnosti

22. prosince 2010 v 20:48 | Kate |  my diary
avatar 1
Ahoj lidičky, po více jak týdnu se vám opět ozývám. Dneska vám nechci psát ani o Vánocích, ani o tom, jak se mám. Chtěla bych vám napsat, jak to vidím s budoucností tohoto blogu.

Jistě jste si všimli, že celý prosinec to tu docela stojí, a když se nad tím zamyslíte, začalo to už v listopadu. Na začátek říkám, že NEMÁM v plánu blog pozastavit, nebo dokonce zrušit. To ani náhodou.

Jde o to, že to je skoro rok, co tento blog existuje a za tu dobu se člověk změní. Je tu spousta rubrik, do kterých třeba půl roku nepřidávám nic a které mě nebaví. Na druhou stranu je tu poměrně málo rubrik o mě. Myslím o tom, co mám fakt ráda, o mých koníčkách atd. atd.

Prostě a jednoduše vám chci oznámit, že chystám rekonstrukci. Chtěla bych s ní začít po vánočních svátkách, většinu mám už v hlavě rozmyšlenou. Chtěla bych tento blog oživit, změnit, dát do něj víc ze sebe.

Abych tento článek nějak zpestřila, uvnitř najdete pár obrázků zabalených dárků, které mě fakt zaujaly.

Vánoce, Vánoce přicházejí....

14. prosince 2010 v 20:36 | Kate |  my diary
avatar 5
Víte, tento rok jsem na Vánocích ulítlá víc než kdy dřív. Vždycky jsem je milovala, ale tento rok je prožívám nějak jinak. Ta atmosféra, typická vůně ve vzduchu, výzdoba, pečení cukroví...No, vždyť to znáte

Nikdy jsem Vánoce nevnímala jako velký stres. Ani já, ani moji rodiče a ani nikdo mě velmi blízký. S úklidem to nějak nepřeháníme, pečeme maximálně čtyři druhy cukroví, výzdobu jsem s radostí udělala já, ale takovou tu tradiční - větvičky s perníčkama, betlém, adventní věnec....žádné příšerné kýčovité ozdoby.

Také jsem zjistila, že jsem jedna z mála, koho baví nakupování dárků. Vybírání, co by se komu mohlo líbit, koupit to a pak balení!!! Jak já to miluju Popravdě jsem jeden z těch lidí, co radši dárky dávají, než dostávají. To napětí, jestli se váš dárek bude líbit, zklamání, když tomu tak není, a radost, když tomu tak je.

Dokonce jsem ráda i za toto počasí! Sníh, mráz, zimní vůně všude ve vzduchu....Nejvíce se mi líbí nedotčený sníh se stopami ptáků, koček a jiných zvířat. Takto teď vypadá naše zahrada. Je pravda, že když zaprší, tak vznikne odporná břečka a to JE hnus, hlavně ve městě.

A co vy? Jak se těšíte na Vánoce? Máte už všechny dárky? Mě chybí už jenom jeden, jdu se po něčem podívat zítra Pečete cukroví? Prostě mi můžete napsat co chcete, moc ráda si to přečtu!

Saoirse Ronan: The Way Back premiere

10. prosince 2010 v 19:16 | Kate |  premieres
Mladá a beze sporu talentovaná herečka Saoirse Ronan se ve středu 8. prosince zúčastnila premiéry svého nového filmu "The Way Back" v Londýně. Oblékla si šaty Miu Miu Pre-Fall 2010, které jsou pěkné, mě ale víc okouzlil její účes a make-up.
saoirse ronan

"The Dark Knight" trailer

10. prosince 2010 v 19:05 | Kate |  trailers
Moc nevím, co napsat. Tento film považuji za jeden z nejlepších vůbec a výkon Heatha Ledgera je bezkonkurenční. Skvělé herecké výkony, scénář, kostýmy a dokonalá hudba. LOVE IT!


Fotka na prosinec

9. prosince 2010 v 19:10 | Kate |  photo of the month
Konečně (!!!!!!) jsem ukončila hlasování o fotku na prosinec. Jak můžete vidět, tak to byl velmi vyrovnaný souboj, možná nejvyrovnanější, jaký tu zatím byl. Nakonec zvítězila Keira Knightey v šatech od Chanelu.

1. - Freida Pinto30 % (1 Hlasy)30 %6 Hlasy
2. - Keira Knightley35 % (2 Hlasy)35 %7 Hlasy
3. - Helena Bonham Carter25 % (3 Hlasy)25 %5 Hlasy
4. - Eva Mendes10 % (4 Hlasy)10 %2 Hlasy
prosinec

Cate Blanchett v Hobitovi

9. prosince 2010 v 18:59 | Kate |  news
Galadriel Cate Blanchett byla jednou z nejvýraznějších elfských postav v Pánovi prstenů. Její éteričnost, svůdný hlas a charisma okouzlily většinu diváků a tak není až takovým překvapením, že se vrátí v Hobitovi. Což může být matoucí, protože v knize na ni nenarazíte, ale na druhou stranu to není nic, co by se nedalo snadno a nenásilně vysvětlit. Elfové jsou známí svou dlouhověkostí a Galadriel půjde do příběhu zakomponovat velmi snadno, aniž by to působilo rušivě.

Hobit, jak už jistě víte, bude rozseknut do dvou filmů (premiéra v roce 2012 a druhý díl pak v roce 2013), což je docela běžné v poslední době a Galadriel se objeví minimálně v jednom z nich.


Design č.7

4. prosince 2010 v 20:02 | Kate |  designs
Konečně přišel čas na nový design. Ten minulý tu byl dost dlouho, asi dva a půl měsíce, protože jsem s ním byla spokojená a soudě podle vašich reakcí se vám také líbil. Nechtěla jsem dělat žádný vánoční dess se stroměčkem atd., ale chtěla jsem použít nějaké tmavé barvy. Dlouho jsem přemýšlela, s kým nebo s čím dess udělat, až mě napadla moje oblíbená herečka Liv Tyler a tento shoot pro Elle z tohoto roku. Trošku jsem si pohrála s ostrostí a barvičkama a s výsledkem jsem celkem spokojená.

Od: 4. prosince 2010
Do: 25. dubna 2011
Spokojenost: 90%

Náhled:

imagebam.com

Natalie Dormer

3. prosince 2010 v 20:39 | Kate |  actresses
V úterý jsem u Sienny Miller psala, že mi přišly dva autogramy po sobě. V pondělí to byla Sienna, v úterý Natalie Dormer. Natalie je nejvíce známá pro svojí roli Anny Boleynové v seriálu Tudorovci (miluju ten seriál!), kterou zahrála naprosto úžasně (poslední díl druhé série - poprava Anny - celý díl jsem probulela...). Skvělou roli ale měla i ve filmu Casanova.

Jeden podpis se bohužel malinko rozmazal, ten druhý je ale naprosto v pořádku. Rozhodně to dopadlo lépe než Rosamund Pike (TADY).

Posláno: dopis, obálka s mojí adresou, mez. odpovědka a dvě fotky - 26. září 2010
Přišlo: obě fotky podepsané a věnované v mé obálce - 30. listopadu 2010

Adresa:
Natalie Dormer
United Agents Ltd.
12-26 Lexington Street
London, W1F 0LE
UK

natalie dormer
natalie dormer

Lea Michele: 5th Annual Billboard Women in Music Awards

3. prosince 2010 v 20:09 | Kate |  awards
Herečka ze seriálu Glee Lea Michele se včera v New Yorku zúčastnila předávání cen 5th Annual Billboard Women in Music Awards. Oblékla si suprové bílé šaty Giorgio Armani Resort 2011, které jsou po tmavých barvách, které celebrity v zimě nosí, na červeném koberci příjemným zpestřením.
lea michele