Leden 2011

Hlasování o fotku na únor

29. ledna 2011 v 20:02 | Kate |  photo of the month
Je čas na hlasování o fotku na měsíc únor. Tentokrát bylo téma jasné, vybrala jsem čtyři podle mě a vás nejpovedenější outfity z předávání Zlatých Glóbů, které se konalo 16. ledna.

Pro mě je stále vítězem Natalie Portman, ale tuším, že vy vyberete někoho jiného. Všechny fotky a anketu najdete ve článku.

1. - Natalie Portman (šaty Viktor & Rolf Couture)
natalie portman

Shop windows in Vienna: Valentino

29. ledna 2011 v 19:40 | Kate |  miscellaneous
Přijde mi neuvěřitelné, že už to je měsíc, co jsem byla ve Vídni....Dnes pro vás mám výlohu butiku Valentino. Když jsme šli kolem první den, byly ve výloze úžasná černá róba a bílé šaty, druhý den jednu část výlohy změnili a bílé šaty byly nahrazeny červeným kabátem a šaty. Poslední obrázek je náhled toho třetího v plné velikosti.
valentino
valentino
valentino

imagebam.com

BAFTA 2011 nominations

29. ledna 2011 v 19:27 | Kate |  nominations and winners
Předávání nejvýznamnějších britských filmových cen BAFTA, které předává British Academy of Film and Television Arts se tento rok bude konat v neděli 13. února.

V celém článku najdete nominace, musím přiznat, že mě něco celkem překvapilo...Jinak kategorie Nejlepší vycházející hvězda je jedinou kategorií, o které rozhodují diváci. Hlasovat můžete TADY.

Nejlepší film:
Černá labuť
Počátek
The King's Speech (Králova řeč)
The Social Network
Opravdová kuráž

Hobit má další problém + novinky o obsazení

29. ledna 2011 v 18:39 | Kate |  news
K hromadě problémům, které postihly Hobita ještě před natáčením, se teď přidal nový. Režisér Peter Jackson musel být hospitalizován v nemocnici po té, co mu praskl vřed. Naštěstí se ale nejedná o nic vážného, lékaři počítají s brzkým uzdravením a natáčení se zpozdí jen o několik dní.

Co se týče hereckého obsazení - je podtvrzeno, že v Hobitovi uvidíme Elijaha Wooda (Frodo v Pánovi prstenů).  Vypadá to, že snímek uvidíme z retrospektivy, tedy že ho Frodo minimálně uvede. A to možná i s Ianem Holmem (hrál starého Bilba v Pánovi Prstenů), když si spolu budou číst staré dobrodružné příběhy.

Já jen doufám, že se další problémy filmu vyhnou a začne se konečně natáčet!

Diane Kruger: Sidaction Gala Dinner

28. ledna 2011 v 19:43 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka Diane Kruger měla tu čest si jako první celebrita obléknout šaty z kolekce Chanel Spring 2011 Couture. Učinila tak včera 27. ledna v Paříži na akci Sidaction Gala Dinner. Myslím, že tohle není úplně Dianin styl, mě se to ale celkem líbí.
diane kruger

Gucci Rue Royale Reopening Party

28. ledna 2011 v 19:26 | Kate |  events, parties, launches etc.
V úterý 25. ledna se v Paříži konalo slavnostní znovuotevření butiku Gucci, u kterého nemohlo chybět ani pár celebrit. V celém článku najdete dvě dámy, jejichž vzhled se mi líbil nejvíce.

Jessica Alba si oblékla překrásné šaty Gucci. Nevím, co dalšího napsat. Jessice to jednoduše moc sluší.
jessica alba

Thandie Newton: InStyle Best of British Talent BAFTA Party

28. ledna 2011 v 19:02 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka Thandie Newton se v úterý 25. ledna v londýně zúčastnila InStyle Best of British Talent BAFTA Party. Oblékla se celkem letně, šaty Jonathan Saunders Spring 2011 jsou zajímavé díky svému potisku a barvám, také se mi moc líbí bílo-černé boty.
thandie newton

James & Oliver Phelps

24. ledna 2011 v 19:33 | Kate |  actors
Tak lidi, tohle je pátý autogram za leden. Na jednu stranu jsem šíleně ráda, že mi něco chodí, ale na druhou stranu už by to stačilo, protože to vypadá, že v únoru bude pěné sucho....No nic. Dvojčata James a Oliver Phelps jsou známí díký svým rolím Freda a George v HP filmech. Popravdě si bez nich svět Harryho Pottera neumím představit.

Čekala jsem, že mi autogram od nich brzy přijde, protože jeden z nich o víkendu psal na Twitteru, že odepisují na poštu od fanoušků, a v pátek jsem se dočkala.

Posláno: dopis, dvě fotky, mez. odpovědka a obálka s mojí adresou - 17. října 2010
Přišlo: obě fotky podepsané v mé obálce - 21. ledna 2011

Adresa:
James and Oliver Phelps
c/o JOP Project
PO Box 9765
Sutton Coldfield B75 5XB
UK

james & oliver phelps
james & oliver phelps

Leighton Meester: The Roommate premiere

24. ledna 2011 v 19:10 | Kate |  premieres
Leighton Meester včera premiérou v LA začala propagovat svůj nový film "The Roommate". Opět si oblékla něco nového, něco, co jsme u ní ještě neviděli. Tentokrát to byly černé šaty Michael Kors Pre-Fall 2011 a boty Brian Atwood. Největší změnou ale jsou vyžehlené vlasy. Leighton podle mě trochu zariskovala, ale povedlo se.
leighton meester

The Tudors

23. ledna 2011 v 19:11 | Kate |  miscellaneous
the tudors
Miluju historické filmy i seriály a historii obecně. A taky miluju Anglii. Takže když na Nově začali dávat první řadu seriálu Tudorovci, bylo jasné, že se budu dívat.

Musím přiznat, že první řada se mi líbila, ale to bylo asi všechno. Někdy se mi díly zdály moc rozvleklé a celkově jsem nějak neměla potřebu sledovat na netu druhou řadu.

Tu ale začala Nova dávat tento rok. A já Tudorovcům totálně propadla. Druhá řada mi rozhodně nepřišla rozvleklá a prostě jsem si ji užívala více, než tu první. Poslední díl druhé série považuji za jeden z nejlepších v celém seriálu. Druhou polovinu jsem celou probrečela. Jonathan Rhys Meyers i Natalie Dormer předvedli to té doby snad jejich nejlepší výkon v seriálu.

Po skončení druhé série na Nově jsem začala sledovat třetí na netu. Místo tradičních deseti dílů měla tahle jen osm, takže mi utekla ještě rychleji. První čtyři se mi sice líbily více než druhá půlka, ale celkově mi tahle řada přišla zase o něco lepší než druhá. Možná proto, že se tvůrci více zaměřili na politiku (hlavně v té první, lepší půlce), místo aby pořád řešili Henryho (Jindřichovy) ženy.

Čtvrtá série byla skvostná. Od prvního dílu se moje posedlost Tudorovcema ještě zvyšovala, i když jsem si myslela, že už to není možné.

Včera jsem viděla poslední díl. Na netu jsem četla, že je skvěle zpracovaný, a tak jsem se těšila ještě víc. Zklamaná jsem rozhodně nebyla. Naopak. Nechci tu spoilerovat, takže nebudu prozrazovat podrobosti, stačí jen říct, že lepší finále snad tvůrci vymyslet nemohli. Opět jsem polovinu probulela (ano, už jsem taková).

Tudorovci mi budou šíleně chybět. Tak skvělý seriál se jen tak nevidí. Úžasné herecké výkony, skvělá hudba, dechberoucí kostými, překrásné lokace.....prostě všechno mi přišlo geniální V seriálu bylo několik poprav, ale každá byla jiná. Každá se mě nějak dotkla, i když to byla poprava člověka, kterého jsem třeba moc nemusela.

Co si budeme povídat, Henry VIII. byl tak trochu šílenec a já jsem vděčná, že o tomto šílenci vznikl tak úžasný seriál.

Tamzin Merchant

21. ledna 2011 v 18:54 | Kate |  actresses
Minulý týden jsem u Bena Barnese psala, že mi za ten týden přišly tři autogramy. K tomu poslednímu se dostávám až dnes, přesně týden po tom, co mi přišel. Tamzin Merchant je nejvíce známa pro svou roli Katherine Howard, páté ženy krále Jindřicha VIII. v seriálu Tudorovci. Popravdě půlka lidí její výkon kritizovala, druhá ji jako Katherine milovala. Já patřím k té druhé půlce. Katherine byla velmi zajímavá postava, škoda toho jejího konce....(Jindřich ji nechal popravit). Pokud jste ale viděli Pýchu a předsudek s Keirou Knightley, tak tam hrála Georginu Darcy.

Tamzin je prostě úžasná, nejen že mi kromě mé fotky ještě poslala svoji a obě mi kromě podepsání i věnovala, ale také mi napsala krátký dopis!!! Ještě teď po týdnu jsem z toho celá pryč!

Posláno: dopis, jedna fotka, mez. odpovědka a obálka s mojí adresou - 7. prosince 2010
Přišlo: moje fotka a její fotka podepsané a věnované + ručně psaný dopis od Tamzin - 14. ledna

Adresa:
Tamzin Merchant
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
UK
tamzin merchant
tamzin merchant
tamzin merchant

2011 Golden Globe Awards

20. ledna 2011 v 19:17 | Kate |  awards
Kvůli školním povinnostem vám to nejlepší z předávání Zlatých Glóbů přináším až dnes. Jak už jsem naznačila, bylo se opravdu na co dívat. Tento ročník byl co se týče módy mnohem povedenější, než ten minulý. Po obrovském rozhodování jsem vybrala devět nejlepších outfitů.

O vítězce mám rozhodnuto. Budoucí maminka Natalie Portman si oblékla překrásné šaty Viktor & Rolf Couture, které doplnila kabelkou Dior a šperky Tifany. Nevím, co se mi líbí nejvíce, všechno skvěle ladí, k tomu nádherný účes a make-up....Prostě NÁDHERA!
natalie portman

Anne Hathaway obsazena do role Catwoman

20. ledna 2011 v 17:10 | Kate |  news
Nedávno internetem proběhl seznam hereček, které se v pokračování Batmana s názvem The Dark Knight Rises ucházely o zápornou roli. Nejvíce se přitom spekulovalo o tom, že režisér Christopher Nolan hodlá do finálního dílu své ságy zakomponovat nejspíše Taliu al Ghul, dceru záporáka ze začínajícího Batmana.

Ze seznamu hereček si Nolan nakonec vybral Anne Hathaway, jíž obsadil do role Seliny Kyle, známé spíše pod alter-egem Catwoman.

 V oficiálním prohlášení Warner Bros. navíc figuruje i další velmi důležitá zpráva - Tom Hardy bude hrát Banea, což je záporák, který se objevil v netopýřích komiksech až v 90. letech a byl populární hlavně pro to, že se zaručil o Batmanovu smrt tím, že mu zlomil záda.

Tím se nabízí otázka, zda se díky přítomnosti Banea náhodou nedočkáme smrti Batmana. Nolan chce totiž natočit pouze trilogii a vzhledem k tomu, že dva filmy už máme za sebou.....

Screen Actors Guild Awards 2011 nominations

20. ledna 2011 v 16:59 | Kate |  nominations and winners
Screen Actors Guild Awards, známé taky pod zkratkou SAG Awards, jsou další z významných filmových cen. Letos se budou udílet v neděli 30. ledna a v tomto článku najdete jména nominovaných vyjímečně i z televizních kategorií.

Pokud někdo čte nominace na všechny ceny, co tu zatím byly, může si všimnout, jaká jména se opakují. Osobně jsem vážně zvědavá, jaké budou nominace na Oscary.

Nejlepší výkon celého hereckého obsazení ve filmu:
Černá labuť
The Fighter
Děcka jsou v pohodě
The King's Speech
The Social Network


The worst of: 2011 Golden Globe Awards

17. ledna 2011 v 19:51 | Kate |  award shows
Včera se v Beverly Hills konala jedna z největších filmových událostí - předávání Zlatých Glóbů. Na výsledky se můžete podívat v předchozím článku, v tomto vám přináším celebrity, které včera co se týče módy zrovna neměly svůj den.

Zítra se naopak můžete těšit na to nejlepší, a že se bylo na co dívat!

Modelka Heidi Klum na červeném koberci většinou září, ale výběr šatů a bot Macr Jacobs Spring 2011 se jí zrovna moc nepovedl. Za prvé - Heidi má v jejím věku na víc, a za druhé - tyhle šaty se hodí možná na dovolenou na Hawai, ale ne na předávání tak významných cen.
heidi klum

2011 Golden Globe Awards winners

17. ledna 2011 v 19:15 | Kate |  nominations and winners
Včera se v Beverly Hills konalo předávání Zlatých Glóbů a v tomto článku vám přináším výsledky. Já jsem s nimi vcelku spokojená, úspěch opět slavil film The Social Network, který si ta ocenění právem zasloužil.

Vítězové jsou napsáni kurzívou.

Nejlepší drama:
Černá labuť
The Fighter
Počátek
The King's Speech
The Social Network

Něco jako výročí?

16. ledna 2011 v 20:08 | Kate |  my diary
avatar 3
Přesně před rokem v 17:55 se na tomto blogu objevil první článek - rozcestník k rubrice Me and my blog. Tento blog jsem založila po tom, co jsem strávila skoro dva a půl roku na jiném a byla to pro mě skvělá změna. I teď po roce mě tento blog baví a až na menší krizi v prosinci běží i celkem pravidelně.

Víte, možná si někdo z vás řekl: "Proč si hraje na módní policii, když není žádný odborník?" Opravdu žádný odborník nejsem, ale baví mě porovnávat svůj vkus s celebritami, ale hlavně s vámi. Každý člověk (i odborníci) má jiný vkus, co se líbí jednomu se nemusí líbit druhému. Vaše názory si vždy přečtu moc ráda, vždyť právě oni dělají jakýkoliv blog blogem.

Dnes (našeho času zítra ve dvě ráno) se bude konat předávání Zlatých Glóbů. Jsem moc zvědavá, kdo si sošku odnese, v některých kategoriích jsou mí oblíbenci, a tak jim moc držím palce! Pro vás to znamená, že se můžete těšit na (doufejme) úžasné róby a celkově skvělé módní momenty.

Tento článek bych také chtěla využít jako žádost. Byla bych vážně moc ráda, kdybyste mi do komentářů napsali, co na tomto blogu postrádáte, na jaké rubriky se mám zaměřit víc, co vás tu nebaví a naopak, co se vám tu líbí. Pokud máte nápad, jak to zde zlepšit, klidně mi ho napiště a já se nad ním zamyslím.

Děkuju vám věrným, co na tento blog chodíte pravidelně, a doufám, že se dožijeme i druhého výročí


Critic's Choice Awards 2011

16. ledna 2011 v 19:37 | Kate |  awards
V pátek 14. ledna se v Los Angeles konalo předávání cen 2011 Critic's Choice Awards. Narozdíl od People's Choice Awards (TADY), kde se stále nemohu rozhodnout, kdo se mi líbil nejvíce, mám o mém vítězi rozhodnuto.

Pro mě zvítězila budoucí maminka Natalie Portman a napravila si tak reputaci po People's Choice Awards. Oblékla si krásné šaty Gianfranco Ferré, které zakrývají její rostoucí břiško, a doplnila je kabelkou Dior a šperky Fred Leighton. Jsem vážně zvědavá, jak se Nataliin styl v těhotenství bude dál vyvíjet.
natalie portman

The best of: Art of Elysium “Heaven” Gala

16. ledna 2011 v 19:12 | Kate |  events, parties, launches etc.
V předchozím článku najdete dvě dámy, které mě na včerejší akci Art of Elysium "Heaven" Gala moc neuchvátily, tady najdete dvě, které mě nadchly.

Herečku Rachel Bilson většinou vídáme v černé, bílé a jiných méně výrazných barvách, a proto jsem ráda, že si včera oblékla šaty od Zaca Posena. Černou barvu neměla ani kabelka, tahle zlatá značky Salvatore Ferragamo je skvělá volba.
rachel bilson

The worst of: Art of Elysium “Heaven” Gala

16. ledna 2011 v 18:51 | Kate |  parties, events, photocalls etc.
Včera 15. ledna se v Los Angeles konala akce Art of Elysium "Heaven" Gala, které se zúčastnilo i pár celebrit V tomto článku najdete dvě dámy, jejichž volba šatů mě zrovna moc nenadchla.

Herečka Jennifer Love Hewitt si oblékla černé šaty Paul Ka s obrovskou bílou mašlí, která asi měla celé šaty oživit, podle mého je ale zabila. Jennifer má sice pěkný účes i make-up, ale ta mašle mi hrozně vadí.
jennifer love hewitt