Březen 2011

Hlasování o fotku na duben

25. března 2011 v 20:11 | Kate |  photo of the month
Možná jste si všimli, že minulý měsíc jsem hlasování o fotku měsíce vynechala. Teď tomu ale tak není a vy můžete vybrat vítězku z těchto čtyř dam, které se 30.ledna v LA zúčastnily SAG Awards.

Mojí vítězskou je herečka Julia Stiles, z jejího vzhledu jsem stále okouzlena.

Všechny fotky a anketu najdete ve článku.

1. - Julia Stiles (róba Monique Lhuiller)

The best of: Sucker Punch premiere

25. března 2011 v 19:39 | Kate |  premieres
Včera se v Los Angeles konala premiéra filmu "Sucker Punch". Už v minulém článku jsem psala, že ohledně oblečení to byla nadprůměrně povedená premiéra a tady je důkaz. Všechno to jsou dlouhé šaty všech barev.

Ze všech nejlépe podle mě vypadala Vanessa Hudgens. Oblékla si nádherné šaty od Jenny Packham z kolekce Spring 2011. Moc se mi líbí i Vanessiny doplňky, make-up a účes. Po delší době mě velmi příjemně překvapila.

Jena Malone: Sucker Punch premiere

25. března 2011 v 19:14 | Kate |  movie premieres
Ve středu 23.března se v LA konala premiéra filmu "Sucker Punch". Co se týče módy, tak to byla velmi povedená premiéra, ale přeci se našla jedna herečka, která to moc nevychytala. Jena Malone si oblékla model Juan Carlos Obando Resort 2011, které doplnila botami Brian Atwood. Nemám ráda sukně tohoto typu a nelíbí se mi korzetový vršek. Jako šaty by to možná vypadalo lépe, ale i tak by to nebyla žádná sláva.

What is going on in my life

24. března 2011 v 19:04 | Kate |  my diary

Opět se omlouvám za absenci článků, ale v posledních dnech nemám ani moc času, ani moc nálady Ve škole je to teď masakr (asi jako na každém gymplu ve čtvrtletí), který bude pokračovat ještě příští týden, mám menší spor s jednou z mých nejlepších kamarádek a začínám panikařit z toho, že za necelé tři týdny mám koncert s klavírem a opravdu se nedá říct, že bych v té skladbě nějak excelovala.....No nic, potřebovala jsem si trochu ulevit.

V pondělí jsem poslala dvě žádosti o autogram a doufám, že mi brzy něco přijde (od posledního úlovku poštou už to je přes měsíc a půl). Teď se rozmýšlím, jestli mám zkusit jednoho herce, který podepisuje, ale jen někomu. Normálně bych neváhala a napsala mu, jenže teď mi trošku dochází finance....

Dneska jsem zkoukla první díl druhé série The Vampire Diaries. Nebyla to taková bomba jako poslední díl první série, ale rozhodně byl dost dobrý. Jsem zvědavá, co se bude dít dál

Jinak mi náladu zlepšilo nádherné počasí, sluníčko svítilo, odpoledne jsem si vyšla pouze v letní bundičce...Je to paráda. Jaro miluju, všechno se probouzí k životu, kvete a voní To mě přivádí na myšlenku, už víte, co budete podnikat o letních prázdninách?

Já nějakou mlhavou představu mám, ale uvidíme

Doufám, že se máte dobře (nebo aspoň líp než já) a užíváte si první jarní dny

"Black Swan" trailer

21. března 2011 v 19:01 | Kate |  trailers
Famózní film, který by bez Natalie Portman nebyl ani z poloviny tak dobrý. Popravdě nevím, co mám ještě napsat, pokud jste neviděli film, trailer vypoví hodně (nemyslím z příběhu, ale z atmosféry).


Darren Aronofsky dal ruce pryč od Wolverina

21. března 2011 v 18:22 | Kate |  news
Režisér Darren Aronofsky platí za výjimečně talentovaného tvůrce, kterému byl po několika menších a velmi zdařilých filmech (Wrestler, Černá labuť) konečně přiklepnut velký áčkový projekt. Se scenáristou Christopherem McQuarriem (Obyvyklí podezřelí) a Hugh Jackmanem se blýskalo na velmi očekávaný snímek, jehož vzniku už nemělo téměř nic bránit. Teď se však udála poměrně razantní změna, když se Aronofsky rozhodl z režie The Wolverine vycouvat.

První důvod byl prý to, že by musel být téměř rok mimo domov (děj filmu je zasazený do Japonska, kde se samozřejmě bude i natáčet), což podle svých slov nechce podstoupit. Jedním dechem dodal, že svého rozhodnutí lituje, především díky údajně výbornému scénáři a též díky další možné spolupráci s Jackmanem (který už pro roli stihnul přibrat nějakých 10 kilo svalů).

Novější zprávy ale mluví o tom, že studio Fox začalo do projektu moc mluvit a spěchat na něj. Aronofsky si dal ale podmínku - bude točit pouze a jen tehdy, když bude mít nad snímkem naprostou kontrolu. Zbytek si asi domyslíte sami...


Keira Knightley (IP)

19. března 2011 v 19:27 | Kate |  autographs obtained by different way
Celkem podrobnou reportáž z místa činu najdete TADY. Podpis Keiry na mé fotce vypadá jen jako nějaká čmáranice, bohužel jsem v tom spěchu měla smůlu na méně povedený (viděla jsem na netu fotku autogramu jednoho pána, co tam byl v ten den také - podpis, který získal on, vypadá jako K). Ale vím, že je pravý a k tomu ten zážitek....

Získáno: osobně po účinkování Keiry v The Children's Hour u stage door Comedy Theatre - 11.března 2011


How I met Keira Knightley

18. března 2011 v 18:56 | Kate |  other things about autographs
Už jsem to nakousla včera - o jarních prázdninách v Londýně se mi podařilo osobně získat podpis Keiry Knightley. Keira je skvělá herečka, osobně mě nejvíce dostala ve filmu Vévodkyně (neviděla jsem ale Pokání...) a minulý týden se mi potvrdila i další věc, kterou jsem si o ní myslela. Je to totiž celkově skvělá osobnost. Tohle je jen taková malá reportáž, samotný autogram vám sem hodím zítra.

Keira až do května v Londýně hraje v divadelní hře The Children's Hour v Comedy Theatre a po skončení představení se každý den u stage door podepisuje fanouškům. Byla to pro mě prostě jedinečná šance, jak získat její pravý autogram.

Celé jsme to s mamkou podnikly před týdnem v pátek 11.března. Po skončení Pomády jsme měly asi dvě hodiny času do skončení The Children's Hour. Ke Comedy Theare jsme přišly kolem 21:20 a až tam čekali tři lidé (navzájem se neznali). Dvě paní byly takové divné, ale pán byl strašně milý. Začaly jsme si sním povídat, říkal, že autogramy sbírá více než 30 let, ve své sbírce má pár opravdu cenných kousků. Taky říkal, že asi před dvěma (teď už třema) týdny potkal Emmu Watson. Prý byla moc milá, podepsala se mu a ještě si prý vyměnili pár slov.

Všichni jsme čekali a čekali....začali se k nám přídávat další lidé. Musím říct, že jsme měli štěstí na počasí, nepršelo, nebyla ani velká zima a nefoukal vítr. Ve 22:00 představení skončilo. Za chvíli Keiřin bodyguard před nás přivedl lidi, kteří byli na představení a také chtěli získat autogram. Je to celkem logické, ale já jsem to nečekala. Z úžasného místa v první řadě jsem se ocitla ve čtvrté. Naštěstí ten milý pán, se kterým jsme si povídaly, mě pustil na jeho místo ve druhé řadě. Říkal, že autogram Keiry už má, ten den tam byl pro někoho jiného.

V tu dobu už to byla celkem mačkanice. Po desáté postupně začali vycházet různí lidé. Všichni byli napjatí a nedočkaví. Keira nakonec vyšla asi ve 22:25. Všichni začli výskat (ale celkem decentně) a fotit jak jen to přes bariéru šlo. Mamka stála za mnou a také fotila, bohužel ani jedna fotka pořádně nevyšla.

Keira byla moc milá, usmívala se, odpověděla nám na pozdrav a moc jí to slušelo. Každému podepisovala jen jednu fotku (ještě jednou se omlouvám Sammy) a díky tomu pánovi mám její podpis i já. On ho také získal, tak jsem byla ráda, přeci jen bych si připadala trošku blbě, kdyby se mu to nepodařilo kvůli tomu, že mi nechal jeho místo. Všechno to proběhlo strašně rychle, za chvíli Keira nastoupila do auta a odjela.

Stále mi dělá problém tomu uvěřit. Bylo to poprvé, co jsem v cizině získala něčí podpis osobně. Jsem strašně ráda, že mi to vyšlo na první pokus!

Byl to prostě skvělý zážitek.

Yes, I'm still alive

17. března 2011 v 19:15 | Kate |  my diary

Ano, jsem stále naživu, i když to tento týden tak nevypadalo. Omlouvám se, že jsem se nezaskočila dříve, ale ve škole se po prázdninách všichni zbláznili, do toho mám potřetí za měsíc a půl zánět zvukovodu...No nic, to vás asi nezajímá

Londýn byl naprosto úúúúžasný!!! Jako ostatně vždy Konečně jsem byla vevnitř v Toweru, podnikli jsme spoutu procházek, viděli Pomádu (byla skvělá, nečekala jsem, že bude až TAK dobrá), koupili si pár kousků oblečení a samozřejmě pokecali s přáteli.

Největší zážitek ale pro mě bylo čekání na Keiru Knightley po skončení divadelní hry The Children's Hour, ve které teď v Londýně hraje, aby se mi podepsala. Představte si, že to vyšlo. Opravdu mám její pravý autogram a ještě k tomu OSOBNĚ!!!!!

Na podrobnou "reportáž" se můžete těšit zítra

To je pro dnešek asi vše, chtěla jsem jen, abyste věděli, že ještě žiju

Michelle Trachtenberg:2011 School Of American Ballet Winter Ball

17. března 2011 v 18:49 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka Michelle Trachtenberg se v pondělí 14.března v New Yorku zúčastnila akce School of American Ballet Winter Ball. Oblékla si krásné šaty a kabelku Marchesa. U Michelle se mi často líbí kontrast vlasů k oblečení a jsem ráda, že ta tuhle akci odložila svoji oblíbenou červenou rtěnku.

Tom Hanks bude hrát rukojmího

17. března 2011 v 18:42 | Kate |  news
Sully Sullenberger, pilot, je velký americký hrdina. Zúčastnil se totiž nějakého únosu somálskými piráty, kdy sám sebe vyměnil z jednoho z rukojmích.

V připravovaném filmu o tomto hrdinovi by si hlavní roli měl zahrát Tom Hanks. Nutno podotknout, že poslední herecká aktivita Toma Hankse ve větší míře se týká Howardových adaptací Brownových knih (Šifra mistra Leonadra, Andělé a démoni), jež byly přijaty diváky spíše rozpačitě, kritiky pak velmi, velmi ale opravdu velmi víc rozpačitěji.

Michelle Williams and Natalie Portman in "Greed" commercial

12. března 2011 v 19:23 | Kate |  campaigns and commercials
Moje dvě oblíbené herečky Michelle Williams (tady ještě s dlouhými vlasy) a Natalie Portman natočily v roce 2009 reklamu na parfém Greed od Francesca Vezzoli. Dalším velkým jménem v tomto projektu je Roman Polanski, který reklamu režíroval. Za typ děkuju Bliss!!


Streets in New York during NY Fashion Week

11. března 2011 v 19:27 | Kate |  miscellaneous
Fotograf Tommy Ton vyrazil do ulic New Yorku v průběhu New Yorkského týdne módny a zaměřil se na to, co lidé navštěvující přehlídky v tomto týdnu nosí. Fotky to jsou skvělé, různé detaily na doplňky, boty...ale i pár uměleckých fotek.


Cinema

10. března 2011 v 19:12 | Kate |  places

Miluju filmy. A navzdory DVD, domácím kinům, stahování atd. si je nejvíce dokážu vychunat právě v kině. Nejen, že se dostanete mezi lidi, ale atmosféra v kině bývá většinou mnohem lepší než doma před televizí. Sdílený zážitek a dojem s více než dvěma lidmi se nedá nahradit.

Do kina chodím jak nejčastěji do jde, v průměru bych řekla tak dvakrát/třikrát do měsíce. Ve městě máme dvě kina - CinemaCity a Cinestar, mým favoritem je ale druhé jmenované. Prostředí mi přijde útulnější a sály vypadají mnohem lépe než v CinemaCity, kde plátno (aspoň u nás) divně trčí do prostoru. Řešení sedaček také nemají zrovna nejlepší: musíte si sednout do dvou horních řad, jinak při čtení titulků musíte kývat hlavout nahoru a dolů....

A co občerstvení? Kino a popcorn k sobě prostě patří. Já si vždy kupuju pití, ale popcorn nebo jiné jídlo jedn vyjímečně. Obecně ale popcorn v kině ráda nemám. Asi každý zažil, že při nějaké napínavé nebo romantické scéně s tichou hubdou se ozvalo tak hlasité chřoupání, že jste měli chuť tomu dotyčnému jídlo vzít a vyhodit ho.

Kamarádka mi vyprávěla dva příběhy, co se jí při návštěvě kina staly. Jednou šla s kamarádkou na film a místa jim vyšla tak, že si musela sednout v Cinestaru vedle dvojsedačky. Film prý celkem ušel, ale žádná bomba to nebyla, možná i proto, že si ho moc neužila. Na té dvojsedačce vedle ní totiž seděl mladý pár, který si film oživil líbačkou. Kamarádka tak musela poslouchat nejrůznější mlaskavé zvuky, což rozhodně nebylo příjemné.....

Pak mi vyprávěla o další věci, která se jí stala opět v Cinestaru. Tentokrát neseděla u dvojsedačky, ale i tak se vedle ní posadil nějaký kluk s holkou. V průběhu filmu si prý pořád povídali (kamarádka si myslí, že byly na prvním rande) a ten kluk najednou začal máchat rukama a různě se nadzvedávat. Své dívce ukazoval, jak se hraje lakros. Kamarádka to po chvíli nevydržela a něco mu řekla. Kluk přestal a dívka vedle něj se zavrtala do sedadla, jak nejvíce to šlo.

LONDON!!!!

9. března 2011 v 9:30 | Kate |  my diary

Tento týden mám jarní prázdniny, a to kromě volna znamená jediné: konečně nastal čas mého vytouženého výletu do Londýna! Opět letíme za našimi přáteli a já se opět šíleně těším! Londýn a celkově Anglii miluju, je to ro mě nejlepší země na světě!

Odlétáme dnes kolem 16.hodiny a vracíme se v neděli kolem 18.hodiny. Na čtvrtek, pátek a sobotu jsem pro vás nachystala články, v neděli vám sem snad hodím své dojmy a zážitky, které budou určitě pozitivní.

Tak se tu mějte hezky a vy, co máte také prázdniny, si je koukejte pořádně užít!

London, get ready for my visit!


Amanda Seyfried: Red Riding Hood LA premiere

8. března 2011 v 19:16 | Kate |  premieres
Herečka Amanda Seyfried se včera v Los Angeles zúčastnila premiéry svého nového filmu "Red Riding Hood". Myslím, že v šatech a botech Lanvin Spring 2011, vypadala nádherně! Moc se mi na ní líbí barva šatů a zajímavý je i náhrdelník od Toma Binnse, dodává celému vzhledu ten správný šmrnc.

Zoe Saldana: Michael Kors’ 30th Anniversary Celebratory Dinner

8. března 2011 v 19:01 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka Zoe Saldana se včera 7.března v Paříži zúčastnila slavnostní večeře na oslavu 30. výročí značky Michel Kors. Oblékla si kalhoty a košili Michel Kors Fall 2011 a boty Christian Louboutin. Mě se tento model moc líbí, je to něco jiného než jsme zvyklí na takovýchto akcích vídat.

Mají už obě části Hobita svůj název?

8. března 2011 v 18:54 | Kate |  news
Že bude Hobit rozdělený do dvou částí už nějakou dobu víme. Nejprve to vypadalo, že první film bude vycházet přímo z knížky Hobit, a že druhý sesbírá zbylé drobečky a překlene šedesátileté období mezi Hobitem a Pánem prstenů. Pak to zase začalo vypadat, že knížka bude zkrátka a dobře rozdělena do dvou filmů, maximálně se tu a tam něco přidá.

Ve druhém případě by většina filmařů pojmenovala oba filmy zkrátka "Část první, část druhá" (Harry Potter nebo Twilight). Ne tak Peter Jackson. Podle informačního zdroje, který si nechává říkat Pan Podbřišek budou dva díly pojmenovány Hobit aneb cesta tam a zase zpátky (tak jako kniha) a Hobit: Neočekávaná výprava (unexpected journey).

Pokud má informátor serveru The One Ring pravdu, a pokud stále platí, že dva filmy rovná se dvě poloviny knihy, pak by titul Neočekávaná výprava slušel úvodnímu filmu, zatímco Cesta tam a zase zpátky by dobrodružství mohla hezky uzavřít.

Tato informace ale zatím nebyla oficiálně potvrzena.

The worst of: Vanity Fair Oscar Party

7. března 2011 v 19:39 | Kate |  parties, events, photocalls etc.
Tohle je pro tento rok definitivně poslední článek týkající se Oscarů. V tomto článku pro vás mám ty nejméně povedené modely z oscarové after-party Vanity Fair Oscar Party konané minulou neděli ve West Hollywoodu.

Nejhůře podle mě vypadala Zooey Deschanel. Šaty Valentino Spring 2011 se mi líbí, dost mi ale vadí černé punčochy (kdyby aspoň byly neprůsvitné!) a červené boty od Briana Atwooda. Vlasy učesané dozadu by také vypadaly lépe.