Březen 2011

2011 Academy Awards

6. března 2011 v 18:58 | Kate |  awards
Konečně (!) vám přináším to nejlepší z předávání nejvýznamnějších filmových cen - Oscarů. Jak asi víte, ceremonie se konala před týdnem v Los Angeles a co se týče módy, byl to spíše slabší ročník. Sice jsem našla sedm modelů, které se mě nadprůměrně líbily, ale opravdový WOW efekt se konal jen u třech z nich.

Nejlépe oblečenou celebritou pro mě byla Cate Blanchett v úžasných šatech Givenchy Spring 2011 Couture. Střih, barva, zdobení, oživení v podobě žluté barvy na ramenou, účes a make-up, šperky Van Cleef & Arpels. To všechno k sobě perfektně ladí a na Cate také perfektně vypadá. O Cate je známo, že v oblečení ráda experimentuje a tohle se rozhodně vyplatilo.

The best of: Vanity Fair Oscar Party

5. března 2011 v 20:28 | Kate |  events, parties, launches etc.
Po předávání Oscarů se konalo několik after-party, druhou největší jste tu měli včera, dnes přicházi na řadu ta úplně největší. Jedná se o Vanity Fair Oscar Party konanou ve West Hollywoodu hned po udílení Oscarů. To nejlepší z ní najdete v tomto článku.

Nejvíce mě okouzlila přítelkyně herce Matthewa McConaugheyho Camila Alves. Oblékla si překrásné šaty Zuhair Murad Spring 2011 Couture, které doplnila čenou kabelkou Kotur. S líčením to nepřehnala a vlasy si svázala nahoru, takže plně vyniklo černé zdobení šatů.

Oscars 2011

5. března 2011 v 19:40 | Kate |  award shows
Včera výsledky a jedna z after-party, dneska už k samotnému červenému koberci před předáváním Oscarů. Ceny se předávaly v neděli 27.února (našeho času v pondělí) v Los Angeles. Letošní ročník byl, co se módy týče, poněkud slabší. V tomto článku najdete podlě mě ty nejméně povedené modely, zítra se můžete těšit na ty nejlepší.

To, že se Scarlett Johansson někdy objeví v těch nejhorších, bych i čekala, nečekala jsem ale, že to bude s modelem, který si oblékla na Oscary. Šaty Dolce & Gabbana mi připomínají kus záclony skřížené s ubrusem. Nejhoší mi ale přijde vrchní část. Vlasy nevypadají zrovna čerstvě umyté a vážně nechápu, co mají znamenat ty hnědé stíny...

Elton John’s AIDS Foundation’s Oscar Viewing Party

4. března 2011 v 19:45 | Kate |  events, parties, launches etc.
V neděli se po předávání Oscarů konalo několik after-party, jedna z nich byla již zmíněná Elton John's AIDS Foundation's Oscar Viewing Party konaná v West Hollywoodu. Po nepovedém modelu Heidi Klum pro vás tři nejlepší.

Emma Roberts vypadala skvěle jako už dlouho ne. Oblékla si šaty Jenny Packham Spring 2011, které doplnila kabelkou Kelly Locke a šperky Neil Lane. LOVE IT!

Heidi Klum:Elton John’s AIDS Foundation’s Oscar Viewing Party

4. března 2011 v 19:13 | Kate |  parties, events, photocalls etc.
Začnu po Oscarovou after-party Elton John's AIDS Foundation's Oscar Viewing Party, kde se kromě jiných objevila modelka Heidi Klum. Podle mě se jí tento model nepovedl. Oblékla si šaty Julien Macdonald Fall 2009, které samy o sobě zas tak hrozné nejsou. Nejhorší je totiž make-up a účes. Svůj vzhled Heidi doplnila kabelkou Judith Leiber, šperky Lorraine Schwartz a botami Christian Louboutin, které si mi vůbec nelíbí.

83rd Annual Academy Awards

4. března 2011 v 18:58 | Kate |  nominations and winners
Omlouvací článek už máme za sebou, takže dneska konečně k Oscarům. Jak asi víte, předávání se konalo 27.února (našeho času 28.) v Los Angeles. Tento rok to nebylo moc napínavé, většina kategorií měla svého jasného vítěze. Pro mě bylo jediným překvapením vítězství Toma Hoopera jako režiséra za Královu řeč, byla jsem si celkem jistá, že cenu si odnese David Fincher za The Social Network.

Vítězové jsou jako vždy napsáni kurzívou.

Nejlepší film:
Černá labuť
The Fighter
Počátek
Králova řeč
The Social Network
127 Hodin
Děcka jsou v pohodě
Winter's Bone
Opravdová kuráž
Toy Story 3: Příběh hraček

Apologize

3. března 2011 v 18:58 | Kate |  my diary

Taky pořád milujete tu písičku od One Repulic s Timbalandem? It's too late to apologize.... No nic. Chci se vám omluvit za to, že tu teď nejsem. Důvod je jednoduchý a stejný jako skoro vždy. Nedostatek času.

O víkendu a ještě v pondělí jsme předělávali kuchyň, bojuju s nějakou nemocí a ve škole je to teď celkem maso. Příští týden máme prázdniny, a tak se většina učitelů snad snaží nám látku za ten "zmeškaný" týden odvykládat teď. A to ani nepočítám písemky.

Opravdu nevím, co dřív, takže se na víkend a celkově na prázdininy šíleně těším. Na necelých pět dní vypadnu z této země (ne, vlastenec opravdu nejsem) do nejlepší země na světě - Anglie, a to přímo do nejlepšího města na světě - do Londýna.

V Anglii máme dvoje známé, jedny mimo Londýn a jedny přímo v Londýně, a nakonec to vyšlo tak, že se uvidíme s oběma

Už vás nebudu zatěžovat, tyhle články stejně moc lidí nečte. Zítra se tu objeví už pořádný článek, v pondělí se předávaly Oscaři, takže se opožděně můžete těšit na články s touto tématikou.