Darren Aronofsky dal ruce pryč od Wolverina

21. března 2011 v 18:22 | Kate |  news
Režisér Darren Aronofsky platí za výjimečně talentovaného tvůrce, kterému byl po několika menších a velmi zdařilých filmech (Wrestler, Černá labuť) konečně přiklepnut velký áčkový projekt. Se scenáristou Christopherem McQuarriem (Obyvyklí podezřelí) a Hugh Jackmanem se blýskalo na velmi očekávaný snímek, jehož vzniku už nemělo téměř nic bránit. Teď se však udála poměrně razantní změna, když se Aronofsky rozhodl z režie The Wolverine vycouvat.

První důvod byl prý to, že by musel být téměř rok mimo domov (děj filmu je zasazený do Japonska, kde se samozřejmě bude i natáčet), což podle svých slov nechce podstoupit. Jedním dechem dodal, že svého rozhodnutí lituje, především díky údajně výbornému scénáři a též díky další možné spolupráci s Jackmanem (který už pro roli stihnul přibrat nějakých 10 kilo svalů).

Novější zprávy ale mluví o tom, že studio Fox začalo do projektu moc mluvit a spěchat na něj. Aronofsky si dal ale podmínku - bude točit pouze a jen tehdy, když bude mít nad snímkem naprostou kontrolu. Zbytek si asi domyslíte sami...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejlepší roční období?

jaro
léto
podzim
zima

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama