Srpen 2011

Design č.9

31. srpna 2011 v 19:17 | Kate |  designs
Už bylo na čase, co?Usmívající se Nevím, jak vám, ale mě už ten starý design začal lézt na nervy. Snad se vám tento vzhled líbí, budete to s ním muset chvíli vydržetUsmívající se

Od: 31. srpna 2011
Do: -
Spokojenost: 80%
Náhled:
imagebam.com

Miley Cyrus: 2011 MTV Video Music Awards

31. srpna 2011 v 18:50 | Kate |  award shows
V Los Angeles se v neděli 28. srpna předávali ceny MTV Video Music Awards kde se objevila i herečka a zpěvačka Miley Cyrus. Bohužel byla jedinou hvězdou, jejíž outfit se mi vyloženě nelíbil. Oblékla si šaty Roberto Cavalli Pre-Fall 2011, ve kterých vypadala tak na čtyřicet. Nedělá to jen střih šatů, ale i účes a šperky. Tohle je podle mě fakt nevydařené.


Miranda Otto

30. srpna 2011 v 19:21 | Kate |  actresses
Tak tohle je bomba. Když mi ve středu přišla obálka z Austrálie, tak jsem byla trochu mimo, protože jsem věděla, kdo to bude (do Austrálie nepíšu zrovna často). Herečka Miranda Otto je nejvíce známá jako Eowyn z Pána prstenů, ale mohli jste ji vidět třeba i ve Válce světů. Snad všichni herci z LotR kromě Iana McKellena neodepisují přes agenturu, takže tohle je teprve můj třetí "prstenový" úspěch. Taky už jsem to moc nečekala, protože hra, přes kterou jsem Mirandě psala, skončila už skoro před dvěma měsíci.

Posláno: dopis, obálka s mojí adresou, mezinárodní odpovědka a dvě fotky - 13. června 2011
Přišlo: obě fotky podepsané a věnované v mé obálce - 24. srpna 2011

Adresa:
přes hru "The White Guard" v Sydney (už neplatí)Ashley Tisdale: In Touch Weekly’s 4th Annual Icons & Idols Celebration

30. srpna 2011 v 19:03 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka a zpěvačka Ashley Tisdale se v neděli 28. srpna zúčastnila akce In Touch Weekly's 4th Annual Icons & Idols Celebration. Oblékla si šaty značky Tibi, které jsem si doslova zamilovala, takové bych taky chtěla. Ashley si k nim obula boti Vince Camuto a celý look doladila skvělým make-upem a účesem.


Remake Hříšného tance má scénáristu

30. srpna 2011 v 18:47 | Kate |  news
Chystaný remake legendárního Hříšného tance se zatím vřelých reakcí nedočkal. Chystaný film vložilo studio Lionsgate do rukou Marie Maggenti, a pokud toto jméno slyšíte poprvé, pak nejste jediní. Zatím posledním počinem této dámy byl scénář k průměrné romantické komedii s názvem Monte Carlo, v níž se v hlavní roli představila Selena Gomez. Hříšný tanec je ovšem prvním ostře sledovaným filmovým projektem, který jí byl svěřen.

P.S.: Tak tohle bude podle mě katastrofa.

Ne zrovna milé dopisy od Richarda Griffithse

28. srpna 2011 v 19:00 | Kate |  other things about autographs
Sběratelé autogramů a návštěvníci fóra fanmail.biz asi už zaregistrovali dopisy, které přišly dvěma fanoušků od herce Richarda Griffithse, nejvíce známého jako strýčka Vernona v Harrym Potterovi. Fanoušci se nedočkali vytouženého autogramu, ale (podle mého) dost hnusného dopisu. Jeden najdete TADY a druhý TADY.

Jde hlavně o to, že žadatelé o autogram neposlali oznámkovanou obálku, ale v jednom připadě odpovědku a ve druhém nic. Pan Griffiths si v dopisech stěžuje na dalekou cestu na poštu a zpět, na placení poštovného či měnění odpovědky na poště a na další věci. Docela by mě zajímalo, co si o tom (ať už jako sběratelé nebo jako "nesběratelé") myslíte.

Já bych chtěla začít s důrazným nesouhlasem k jedné věci, která je napsaná v jednom z dopisů "for you it is only an autograph". S tím "only" prostě nemůžu souhlasit. Získat od někoho autogram je pro mě čest a dopisem, který pro tu osobu píšu, mu chci vyjádřit obdiv nebo díky za to, že tak skvěle zahrál mojí oblíbenou postavu.

Žádná hvězda nemá povinnost podepisovat fotky fanouškům, to je všem jasné. Taky je asi jasné, že ne každý má přístup k britským, americkým nebo jiným známkám. Některé hvězdy vám neodepíší, když jim nepošlete oznámkovanou obálku. Tohle mohl udělat i Richard, ale on už stejně platil za známky na poslání takového nemilého dopisu. Další věc, kterou nechápu, je to, proč neposlal autogram ani tomu, kdo mu poslal odpovědku. Vždyť ten na poštovné přeci něco poslal!

Celkově si myslím, že takový dopis dokáže o člověku povědět víc, než nějaký autogram. Musím říct, že jsem sama uvažovala, že Richardovi napíšu, ale teď nějak nemám chuť plýtvat na něj známkami.

Ani nevím, proč tenhle článek vlastně píšu. Asi proto, že mě to dost naštvalo a taky trochu rozesmutnilo. Nikdo není perfektní, ale tohle mi fakt přijde přehnané. Taky by mě zajímal váš názor, takže se klidně vyjádřete v komentářích.

Zoe Saldana: Flaunt Magazine and Gypsy 05 Present “The Neo-Golden Age”

27. srpna 2011 v 18:44 | Kate |  events, parties, launches etc.
Minulý pátek 19. srpna se herečka Zoe Saldana zúčastnila akce Flaunt Magazine and Gypsy 05 Present "The Neo-Golden Age" v Los Angeles. Oblékla si skvělý, barevný a letní model značky Prabal Gurung z kolekce Resort 2012, doplnila ho černými páskovými sandály na podpatku a kabelkou Alexander McQueen. Paráda!


Margaret Colin

26. srpna 2011 v 19:18 | Kate |  actresses
Spolu s Justinem Barthou mi autogram od herečky Margaret Colin přišel v pondělí. Musím říct, že už jsem to vůbec nečekala, protože ta hra, kam jsem jí psala, skončila už skoro před dvěma měsíci a navíc všem odepisovala dost rychle (většinou do dvou týdnů). Margaret můžete znát ze seriálu Gossip Girl, kde hraje matku Blair Eleanor Waldorf, nebo z filmu Den nezávislosti.

Posláno: dopis, obálka s mojí adresou a americkou známkou, jedna fotka - 17. května 2011
Přišlo: fotka podepsaná a věnovaná v mé obálce - 22. srpna 2011

Adresa:
přes hru "Arcadia" v New Yorku (už neplatí)


Hlasování o fotku na září

25. srpna 2011 v 19:36 | Kate |  photo of the month
Bohužel se blíží konec srpna a s ním i konec prázdnin, takže je čas na hlasování o fotku na září. Vybrala jsem dvě nejlepší fotky z předávání cen MTV Movie Awards z 5. června a dvě z Teen Choice Awards ze 7. srpna.

Jsem zvědavá, kdo vyhrajeUsmívající se Všechny fotky a anketu najdete ve článku.

1. - Selena Gomez (šaty Giambattista Valli)


Kristen Stewart on W cover

25. srpna 2011 v 18:54 | Kate |  on the covers and photoshoots
Tak tahle obálka mi vzala dech. Herečka Kristen Stewart se stala tváří titulní strany časopisu W pro vydání na září. Poznali byste v ní Bellu z Twilight? Já teda ne.


Jak to bude s novým Wolverinem?

25. srpna 2011 v 18:44 | Kate |  news
Přestože první díl Wolverina díru do světa neudělal, jeden z nejoblíbenějších X-Menů dostal další šanci. Dokonce se měl do natáčení jeho dobrodružství odehrávajícícho se v Japonsku pustit Darren Aronofsky (Černá labuť), který ale nakonec odstoupil, protože se mu nelíbilo, že musel trávit tolik času mimo domovinu.

Nakonec byla režie svěřena Jamesu Mangoldovi, a přestože u Foxů nikdy neuvedli, kdy má natáčení započít, věřilo se, že by to mělo být někdy během podzimu tohoto roku. Ale nyní bylo oznámeno, že první klapka padne až na jaře 2012.

Kromě toho se nebude natáčet převážně v Japonsku, protože tomu prý brání nepříjemné počasí, ale v Kanadě.

Justin Bartha

24. srpna 2011 v 19:05 | Kate |  actors
V Hollywoodu se teď nic moc neděje, tak vás aspoň můžu zásobovat autogramy, které mi tento týden nějak chodí ve velkémMrkající Herec Justin Bartha je nejvíce známý jako Doug v Pařbě ve Vegas a v jejím pokračování Pařba v Bankoku, dále jako Riley v Lovcích pokladů, ale taky si zahrál třeba ve filmu Sexy 40. Minulý rok jsem si vyčítala, že jsem mu nenapsala do divadla, tak jsem to tento rok napravila a ono to vyšloUsmívající se Sice teď odepisuje bez věnování, ale co, autogram mámUsmívající se

Posláno: dopis, obálka s mojí adresou a americkou známkou, jedna fotka - 4. července 2011
Přišlo: fotka podepsaná v mé obálce - 22. srpna 2011

Adresa:
přes hru "All New People" v New Yorku (už neplatí)


2011 VH1 Do Something Awards

23. srpna 2011 v 18:04 | Kate |  awards
Tak jedna "novinka"Smějící se V neděli 14. srpna se v Hollywoodu konalo předávání cen VH1 Do Something Awards a v tomto článku najdete tři nejlepší outfity.

Nejvíc se mi na modrém koberci líbila Victoria Justice v červených šatech Jay Godfrey a leopardích botách. Je to skvělý letní model a moc se mi líbí i účes a jemnější make-up. A Victoria byla jednou z mála, která se oblékla do letní veselé barvy.


Plány studia Pixar

23. srpna 2011 v 17:41 | Kate |  news
Studio Pixar (Auta, Toy Story, Úžasňákovi...) vzbuzuje největši očekávání filmem Brave, jejž zahraniční novináři, kteří již měli možnost vidět rozpracované materiály, přirovnávají k Robinu Hoodovi v nejlepší formě. Můžeme se prý těšit na epický film, který ale zároveň neodporuje pravidlům Pixaru točit pro celou rodinu.

Další je na řadě prequel filmu Příšerky s.r.o. a podtitul "University" naznačuje, kam se děj přesune - do školního (přesněji univerzitního) prostředí, kde budou nám známé hlavní postavy bojovat o titul profesionálního strašáka.

Pixar má také v plánu natočit film o dinosaurech. Bude se zřejmě soustředit na nejmenší, takže můžeme očekávat něco ve stylu Hledá se Nemo. Příběh se má odehrávat v alternativním vesmíru, kde obří asteroid dinosaury nezmasakroval (to by asi malé děti neocenily), takže se pradávní ještěři měli šanci vyvíjet.

Harry Lloyd

21. srpna 2011 v 18:50 | Kate |  actors
U Gemmy Jones jsem psala, že na mě po návratu z Paříže doma čekaly dvě obálky. První byla právě od ní a ve druhé na mě čekaly autogramy Harryho Lloyda. Vím, že ho většina z vás asi nezná, ale já jsem z jeho autogramů šíleně nadšená! Harry se nejvíc proslavil rolí Viserya Targaryena v seriálu Hra o trůny, také hrál v seriálu Robin Hood a z filmů se obejvil v nejnovětší Jane Eyre (geniální film) a můžeme se na něj těšit v Iron Lady po boku Meryl Steep.

Fotky podepsal stříbrnou fixou, která se bohužel trochu rozmazala. Dost mě taky zaujalo věnování, Kat ve své sbírce ještě nemám (Usmívající se) a zajímalo by mě, jestli po mě zbytek jména nepřečetl, nebo jestli to je naschvál...

Posláno: dopis, obálka s mojí adresou a anglickou známkou a dvě fotky - 2. srpna 2011
Přišlo: obě fotky podepsané, jedna z nich věnovaná v mé obálce - 11. nebo 12. srpna 2011

Adresa:
Harry Lloyd
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
UKChloe Moretz: Empire Big Screen Event

20. srpna 2011 v 19:00 | Kate |  events, parties, launches etc.
Chloe Moretz se před týdnem 13. srpna zúčastnila akce Empire Big Screen Event v O2 Areně v Londýně. V sukni a tričku Christopher Kane z kolekce Resort 2012 vypadala mladá herečka skvěle, outfit doplnila černými páskovými sandály na podpatku a nádherným účesem.


Olivia Wilde: Cowboys & Aliens London premiere

20. srpna 2011 v 18:41 | Kate |  movie premieres
Po delší době tu pro vás mám jeden nepovedený outfit. Herečka Olivia Wilde se minulý čtvrtek 11. srpna v Londýně zúčastnila premiéry svého nového filmu Cowboys & Aliens. Oblékla si šaty Gucci Fall 2011, které už jsou sami o sobě docela hrozné, no řekli byste, že tyhle a tyhle šaty jsou ze stejné kolekce jako ty, co si oblékla Olivia? Dalším problémem je líčení, make-up je moc světlý a výrazná rtěnka mi k Olivii nesedí. Ani účes a lá školačka není zrovna nejlepší.


InStyle Summer Soiree

19. srpna 2011 v 19:01 | Kate |  events, parties, launches etc.
Minulou středu 10. srpna se ve West Hollywoodu konala akce časopisu InStyle s názvem Summer Soiree. K vidění bylo i pár povedených modelů, které najdete níže.

Herečka Jaime King si oblékla bílé šaty s krajkou Jason Wu Fall 2011, které dělá neobyčejné pásek a mašle kolem krku. Doplnila je černými botami a větší kabelkou Chanel.Jennifer Lopez on Vanity Fair cover

19. srpna 2011 v 18:31 | Kate |  on the covers and photoshoots
A máme tu další povedenou obálku. Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez je pro září na titulní straně časopisu Vanity Fair. Obálka je pěkně barevně sladěná a Jennifer na ní vypadá tak, jak ji známe - sexy (ale ne tím vulgárním způsobem) a zároveň elegantně.


Yates se po Rowlingové pustí do Kinga

19. srpna 2011 v 18:22 | Kate |  news
Už je to oficiální. Režisér posledních čtyř filmů o Harrym Potterovi David Yates se pustí do režije knihy Svědectví od Stephena Kinga. Pokud se ale někteří z vás těší, že se (konečně) odpoutá od scénářů Steva Klovese, budou zklamaní.

Právě Kloves bude Yatesovi pomáhat se scénářem. Na tisícistránkový román bude mít nejspíš tři filmy, tak doufejme, že tato série s nezpochybnitelným potenciálem dopadne dobře.