Duben 2012

Delta Goodrem: 2012 Logie Awards

23. dubna 2012 v 19:16 | Kate |  awards
Zpěvačka Delta Goodrem se v neděli 15. dubna v Melbourne v Austrálii zúčastnila předávání cen Logie Awards. Oblékla si překrásné šaty Ralph Lauren z kolekce Spring 2012, které mají úžasný a trochu antický střih. Delta zvolila i skvělé doplňky, stříbrná kabelka a šperky ladí se šňůrkovým páskem a celému modelu dodávají na slavnosti a elegantnosti. Účes i make-up jsou také na jedničku.


Jacqueline Emerson: NYLON magazine’s 13th Anniversary Celebration

20. dubna 2012 v 18:43 | Kate |  events, parties, launches etc.
Po delší době se vám ozývám s jednou starší novinkou. Herečka Jacqueline Emerson, která si zahrála Foxface v Hunger Games, se v úterý 10. dubna ve West Hollywoodu zúčastnila oslavy 13. výročí časopisu NYLON. Oblékla si šaty značky Cynthia Rowley z kolekce Spring 2012, mám doma podobné tričko, takže není moc překvapující, že se mi tyhle šaty moc líbíUsmívající se Jacqueline si k nim navíc obula super boty Casadei, díky bohu ne černé. Vzala si ale černou kabelku, ze které moc nadšená nejsem...Celkově je to ovšem podle mě povedený model.


Natalia Wörner

12. dubna 2012 v 19:25 | Kate |  actresses
Přesně před týdnem mi přišel můj první (a zatím poslední) autogram v dubnu. Jak jsem viděla obálku, hned jsem věděla co čekat, protože do Německa jsem psala jen jednou, ale taky mě zaskočilo, jak je tlustá...Jméno Natalia Wörner nejspíš většině z vás nic neříká, většinou hraje v nějakých německých filmech, já ji viděla pouze v mini-sérii Pilíře země, kde si ale zahrála jednu z mých třech nejoblíbenějších postav - Ellen.

Poslala jsem jí pouze jednu fotku (tu první), Natalia mi ale poslala ještě dvě svoje, z toho jednu věnovanou. Bomba. Navíc tohle byl první dopis, který jsem napsala v němčině, konečně byla šance si ji procvičit i nějak jinak než jen ve školeUsmívající se

Posláno: dopis, obálka s mojí adresou a německou známkou, jedna fotka - 29. prosince 2011
Přišlo: moje fotka podepsaná + dvě její podepsané, z toho jedna věnovaná - 5. dubna 2012

Adresa:
Natalia Wörner
Above the Line GmbH
Theresienstr. 31
80333 München
Německo





2012 Academy of Country Music Awards

12. dubna 2012 v 19:03 | Kate |  awards
A ještě jedna starší akce. V neděli 1. dubna se v Las Vegas konalo předávání hudebních cen Academy of Country Music Awards v tomto článku najdete dva podle mě nejpovedenější modely.

Musím říct, že zpěvačka Taylor Swift mě hodně překvapila a naštěstí příjemně. Většinou si obléklá princeznovské šaty a i když vypadá dobře, tak je to už celkem nuda. Jenže na této akci se objevila v šatech J. Mendel z kolekce Fall 2012 a doplnila je šperky od Lorraine Schwartz. Celý model je originálnější než další romantické šaty a Taylor rozhodně vypadá skvěle.



2012 Nickelodeon Kids’ Choice Awards

10. dubna 2012 v 19:19 | Kate |  awards
Jsem s novinkami pozadu, ostatně to už je poslední dobou pravidlo. Dneska pro vás mám úplně poslední článek týkající se března, v Los Angeles se v sobotu 31. března předávaly ceny Nickelodeon Kids' Choice Awards. Ve článku najdete pět povedených modelů a pro zajímavost, tři z nich si oblékly herečky z The Hunger Games.

Nejvíce se mi líbila Emma Stone, která je kvůli blížící se propagaci Spider-Mana opět blonďatá. Oblékla si šaty Antonio Berardi z kolekce Fall 2012, obula si k nim boty Alejandro Ingelmo a doplnila je šperky Irene Neuwirth. Myslím, že v takto světlých barvách jsme Emmu ještě neviděli, rozhodně ale vypadá skvěle a jsem ráda, že nám opět potvrdila, že se nebojí zkoušet něco nového.



Kate Winslet: Titanic 3D premiere

6. dubna 2012 v 18:41 | Kate |  premieres
Jedna opožděná "novinka". Herečka Kate Winslet se minulý týden v úterý 27. března v Londýně zúčastnila premiéry filmu Titanic 3D a vypadala naprosto úchvatně. Oblékla si černé šaty se stříbrným zdobením značky Jenny Packham, dolpnila je kabelkou od Christiana Louboutina, stříbrnými šperky, skvělým účesem a červenou rtěnkou. Ano, je to opět černá, oblíbená barva Kate, ale je to prostě nádhera.

A mimochodem, chystáte se někdo na Titanik ve 3D?


Kevin R. McNally (IP) & Jeremy Northam (IP)

5. dubna 2012 v 18:40 | Kate |  autographs obtained by different way
Tyto dva autogramy mám doma už skoro tři týdny, ale až dnes jsem se dostala k napsání toho, jak jsem je vlastně získala. Jak jste asi zaregistrovali, o jarních prázdninách jsem byla v Londýně a rozhodně jsem si nemohla nechat ujít šanci získat osobně nějaké autogramy. V té době hrála v Londýně v divadlech spousta slavných lidí, ale protože jsem měla na sbírání jen dva večery (pátek a sobotu), musela jsem si vybrat. V pátek 16. března jsem se tedy s mamkou jako s mým doprovodem (naštěstí jsem ji nemusela přemlouvat tolik jako minulý rok, když jsem číhala na Keiru Knightley) vydala k divadlu Noël Coward Theatre, které se nachází blízko Leicester Square, kde jsem chtěla odchytit dva herce z hry Hay Fever - Kevina R. McNallyho, ale hlavně Jeremyho Northama.

Více najdete ve článku.


Fotka na duben

5. dubna 2012 v 18:29 | Kate |  photo of the month
Tak tu máme vítězku. Zaslouženě se jí stala Emma Stone v nádherných šatech Giambattista Valli Spring 2012 Couture, která získala přesnou polovinu hlasů.

Photo of the month?
1. - Michelle Williams16.7% (2)
2. - Gwyneth Paltrow25% (3)
3. - Emma Stone50% (6)
4. - Jessica Chastain8.3% (1)


(Snad už překonaná) krize

1. dubna 2012 v 19:35 | Kate |  my diary

Asi jste si všimli, že poslední dva (no dobře, tři) týdny jsem blog docela dost zanedbávala. Důvod je jednoduchý - na přidáváí článků jsem vůbec neměla náladu.

Ani jsem se vám neozvala po mém návratu z Londýna. Bylo to skvělé (ostatně jako vždy). Ve čtvrtek jsme přiletěli někdy kolem poledne, dali si oběd na letišti a pak jeli vlakem do centra. Pak následovala cesta do hotelu, pak z hotelu na procházku, večer muzikál Singin' in the Rain, který byl naprosto úžasný, a pak zjištění, že jsem za jeden den utratila většinu peněz, co jsem měla s sebouUsmívající se To víte, knížka, známky a jeden skvělý, ale předražený přívěsek na klíče, tomu jsem nemohla odolatUsmívající se Pátek se nesl ve znamění Victoria & Albert Museum, nějakého nakupování a sbírání autogramů (nebojte, o reportáž nepřijdete, jen se mnou musíte mít trpělivostUsmívající se). No a v sobotu to byl Picasso v Tate Gallery, další procházení, večeře s našimi přáteli a zároveň oslava mamčiných narozenin a neúspěšné čekání u divadla na autogramy (pokud vás to zajímá, můžu napsat i o tomhle). V neděli jsme odlétali někdy v 11 dopoledne, doma jsme byli někdy před šestou večer.

Návrat do české reality byl tvrdší než kdy jindy. Asi to bylo tím, že se v Londýně cítím stále víc jako doma. Hned v pondělí jsme psali písemku z matiky, další jsem dopisovala ve středu a tento týden jsme psali čtvrtletku. To je další důvod, proč jsem blog zanedbávala. S matikou mám problémy a nesnáším ji, ale musela jsem to nějak překonat. A věřte mi, že lehké to nebylo.

No, myslím, že tento článek je dlouhý až dost, většina z vás ho stejně nedočte do konce. Předem hlásím, že nevím, jestli se tu v pondělí nebo v úterý objevím, ve středu mě tu ale nejspíš očekávat můžete. Díky bohu, že budou velikonoční prázdniny, jediná dobrá věc na Velikonocích (ano, z hloubi duše je nenávidím) to se tu snad budu objevovat častěji.



Hlasování o fotku na duben

1. dubna 2012 v 19:14 | Kate |  photo of the month
Pozdě, ale přeceUsmívající se Téma bylo jasné, vybrala jsem podle sebe a podle vašich komentářů čtyři nejlepší modely z předávání Oscarů z 26. února. Tak rychle hlasujte, ať to můžu brzy ukončit!Mrkající

1. - Michelle Williams (šaty Louis Vuitton)



2012 Empire Awards

1. dubna 2012 v 18:45 | Kate |  awards
Před týdnem v neděli 25. března se v Londýně konalo předávání filmových cen 2012 Empire Awards, ve kterých hlasovali čtenáři časopisu Empire. V tomto článku najdete podle mě tři nejlepší modely.

Herečka Berenice Marlohe, Bond girl v připravované bondovce Skyfall, se oblékla ze všech zúčastněných asi nejvíc slavnostně. Rozhodně to ale nevadilo, protože v šatech od Donny Karan vypadala úžasně. Moc se mi líbí střih a barva šatů, stejně tak jako účes a make-up. Už se těším na promo tour ke Skyfall.