Kevin R. McNally (IP) & Jeremy Northam (IP)

5. dubna 2012 v 18:40 | Kate |  autographs obtained by different way
Tyto dva autogramy mám doma už skoro tři týdny, ale až dnes jsem se dostala k napsání toho, jak jsem je vlastně získala. Jak jste asi zaregistrovali, o jarních prázdninách jsem byla v Londýně a rozhodně jsem si nemohla nechat ujít šanci získat osobně nějaké autogramy. V té době hrála v Londýně v divadlech spousta slavných lidí, ale protože jsem měla na sbírání jen dva večery (pátek a sobotu), musela jsem si vybrat. V pátek 16. března jsem se tedy s mamkou jako s mým doprovodem (naštěstí jsem ji nemusela přemlouvat tolik jako minulý rok, když jsem číhala na Keiru Knightley) vydala k divadlu Noël Coward Theatre, které se nachází blízko Leicester Square, kde jsem chtěla odchytit dva herce z hry Hay Fever - Kevina R. McNallyho, ale hlavně Jeremyho Northama.

Více najdete ve článku.Hra končila ve 21:45, my jsme s mamkou ke stage door dorazily asi o půl desáté. Šly jsme najisto, protože večer předtím jsme před Singin' in the Rain měly čas, a tak jsme zjistily, kde přesně se divadlo nachází a ke má stage door. Bylo docela vtipné, že hned naproti byly stage door jiného divadla, navíc oboje jsou blízko nějakých barů a kaváren, takže na nás v pátek pár lidí trochu divně koukalo, na co tam jako čekámeUsmívající se

Cestou k Noël Coward Theatre jsme taky šly kolem dalšího divadla, později jsem zjistila, že to bylo Duke Of York's Theatre, před kterým byl velký shluk lidí a asi dva paparazzi tam cvakali foťákem. Fanouškům se tam podepisoval Zach Braff, který tam do konce dubna hraje ve hře All New People. Já ho znám jen podle jména, v ničem jsem ho neviděla, takže jsem jeho podpis nechtěla, ale zdál se být moc fajn, dokonce se před odchodem ptal, jestli každý má to, co chtěl. Toho se chytla jedna fanynka, která řekla něco v tom smyslu, že autogram jí rozhodně nestačí, ale co se dá dělatSmějící se Tím nás všechny, včetně Zacha, rozesmála. Musím říct, že mě to skvěle naladilo na čekání u Noël Coward Theatre.

Asi deset minut jsme u stage door čekaly samy, pak se k nám přidal nějaký vtipně vypadající pán a po třičtvrtě na deset (tedy po skočení hry) se k nám přidaly nějaké tři paní, také cizinky a nejspíše z Ruska, jedna mladá slečka na vozíčku s doprovodem a jeden mladý muž. Dohromady nás tam teda bylo devět.

A zachvilku vyšel první člověk a byl to hned Kevin R. McNally, nejvíce známý jako Gibbs z Pirátů z Karibiku, dále ho můžete znát z např. filmů Johnny English, Valkýra a Havran (který do našich kin teprve půjde) nebo ze seriálů Downton Abby a Supernatural. A já jsem zjistila, že jako jediná mám k podpisu fotky (ostatní měli program hry) a že jsem jediná, kdo tu hru neviděl...Kevin byl milý, bylo na něm ale vidět, že někam spěchá. Všem se ochotně podepsal, prohodil pár slov a rychle někam zmizel. Popravdě já jsem mu ani nestihla pořádně nic říct, jen poděkovat za podpis, protože na něj pořád mluvily ty tři Rusky...


No a asi za tři minuty vyšel Jeremy Northam. Byl drobnější, než jsem si ho představovala, ale opět hrozně fajn. No a tady se taky naplno ukázala nevýhoda toho, že jsem jako jediná tu hru neviděla. Všichni hned začala chválit, jak ta hra i on byli skvělí a pořád mleli o té hře. Já se svým připraveným monologem jsem trpělivě čekala, až Jeremy všem podepíše programy a vyfotí se s jednou z Rusek (moc nadšený z toho nebyl, ale nakonec souhlasil) a pak jsem mu podstrčila svoji fotku s tím, jestli by mi ji nemohl podepsat. Dál jsem se nedostala, protože jedna z těch tří ženských zase začala něco blekotat. Jeremy ji odpovídal s moji fotkou v ruce, pak ji konečně podepsal, vrátil mi ji a zamířil v té dívce na vozíčku. Teď ani nevím, jestli jsem mu stihla poděkovat.

Ale rozhodla jsem se, že se to svým monologem jen tak nevzdám, a popošla jsem směrem k němu s tím, že až dívce podepíše program, ještě Jeremymu něco řeknu. Jenže se k němu přihnala zase ta Ruska a říkala, že jejich společná fotka nevyšla a jestli by se s ním mohla vyfotit znovu. Jeremy (soudě z jeho výrazu) z toho byl ještě méně nadšený než předtím, ale vyfotil se s ní. A já jsem myslela, že tu ženskou zabiju. Taky jsem uvažovala, že Jeremyho poprosím o fotku, jenže teď mi to přišlo vyloženě nevhodné. Navíc Jeremy nám hned potom popřál pěkný večer a odešel. Takže jsem ani jemu nestihla skoro nic říct. Ale mám jeho autogram a viděla jsem ho naživo, takže si vlastně stěžovat ani nemůžuUsmívající se

Nechala jsem si podepsat fotku z Tudorovců, protože jako Thomas More se mi Jeremy ze všech rolí, ve kterých jsem ho viděla, líbil nejvíce. Můžete ho ale znát např. i z filmů Emma, Gosford Park, Síť, Posedlost nebo Síla lásky.Po Jeremym z divadla vyšla herečka Olivia Coleman, ale tu jsem viděla pouze v Železné lady a z toho filmu jsem opravdu nadšená nebyla, takže její autogram nemám. Ale také vypadala docela fajn a mile.

Byla to sice moje druhá "zastávka" u londýnského divadla, ale od té první byla hooodně odlišná. Žádné bariéry, žádní bodyguardi, žádní paparazzi, s herci jsme mohli opravdu mluvit a rozdíl byl i v počtu lidí, kteří u stage door čekali. Samozřejmě, Keira je větší hvězda než Jeremy nebo Kevin a s tím vším okolo, co jsem už jmenovala, jsme si to minulý rok opravdu dobře uvědomovali. Naproti tomu letošní "lovení" autogramů působilo tak nějak víc civilně a víc uvolněně, pokud to dává smysl.

Jak už jsem naznačila, v sobotu mi kvůli mé vlastní blbosti sbírání nevyšlo (o tom v jiném článku), ale možná o to víc si těchto dvou autogramů vážím.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Sbíráš autogramy?

Ano
Ne

Komentáře

1 Ebi Ebi | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 8:24 | Reagovat

ÚŽASNÉ! GRATULUJU!

2 Sammy McKay Sammy McKay | Web | 6. dubna 2012 v 18:47 | Reagovat

Já to říkám pořád,že ti Rusáci jsou otravnější než cokoli jiného :/ Tos měla opravdu smůlu :( Je to takový trapný pocit, že nemůžeš toho herce pochválit za jeho hru, ale já si s nima povídám o jejich jiné práci a zatím to nikomu nevadilo. Škoda, žes k tomu nedostala příležitost. S tím Jeremym a focení, svou fotku jsem ukořistila podobným způsobem, taky se netvářil na to moc nadšeně, ale podle mě pořád nadšeněji, než tady u těch Rusek, které ho musely opravdu vytáčet. Ale získala jsi skvělé autogramy a k tomu ti gratuluju :) A zajímalo by to druhé neúspěšně a proč kvůli vlastní blbosti...

3 Eni Eni | Web | 6. dubna 2012 v 19:35 | Reagovat

Skvělé počteníčko 8-) Měla jsem pocit, že tam jsem. Jenom škoda, že ty ruslany to všechno zkazily. Ale hlavně, že máš autogramy od tak skvělých herců :) Gratuluju

4 darinatn darinatn | Web | 8. dubna 2012 v 10:32 | Reagovat

Pekný článok, a super zážitky, osobne získané autogramy sú tie najvzácnejšie. A na iných zberateľov sa nehnevajte, každý má svoj spôsob komunikácie a zas sa tým Ruskám nečudujem, že chceli lepšie foto, tiež to bol pre nich super večer a majú na čo spomýnať. Keď som bola s Libuškou v Londýne, tak Jeremy sa fotiť odmietol, ale autogramy rozdal bez problémov. Takže blahoželám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama