Červen 2012

Blake Lively: Late Show with David Letterman

30. června 2012 v 18:44 | Kate |  events, parties, launches etc.
Ani nevíte, jak jsem nadšená, že Blake Lively je ve víru propagování svého nového filmu "Savages". V poslední době jsme tu sice měli velmi povedené modely (řekl někdo Elizabeth Banks? Mrkající), ale úžasný styl oblékání Blake mi prostě chyběl. V úterý 26. června byla v New Yorku hostem v talk-show "Late Show with David Letterman" a po příjezdu jsme ji mohli vidět v krémových šatech Jenny Packham z kolekce Fall 2012. Ty se mi moc líbí a pro Blake jsou přesně to pravé. Obula si k nim boty od svého oblíbeného Christiana Louboutina a doplnila je šperky Lorraine Schwartz, účes a svěží líčení také nemají chybu. Jsem si jistá, že se ještě máme na co těšitMrkající


Prázdniny a jiné "problémy"

29. června 2012 v 19:37 | Kate |  my diary

Tak se vám po nějaké době zase ozývám s osobnějším článkem. Myslím, že už jste pochopili, že nejsem zrovna ten typ, co se svěřuje na potkání. Takže i proto je tu takových článků málo. Ale dneska udělám vyjímku. Je totiž konec školního roku, což mi zatím vůbec nedochází, tak bych vás chtěla informovat, jak to tady (nejen) přes prázdniny bude vypadat.

Jedna z věcí, co chci udělat jako první, je konečně změnit design. Chystám se na to už asi dva měsíce, ale zatím nebyl ani čas, ani nálada. Tento design není špatný, ale je tu dlouho a hlavně je moc tmavý a depresivní, na léto bych to tady chtěla trochu rozsvítit.

Ve středu 4. července se s kamarádkou chystám na Festival Fantazie do Chotěboře, obě tam jedeme poprvé, tak doufám, že všechno vyjde tak, jak má. Od 10. do 20. července tu nebudu, letíme opět do Anglie. O obojím vám napíšu více, až přijde časUsmívající se

No, a pak mám víc jak měsíc volno. Opravdu nemám naplánovaného vůbec nic. Sháněla jsem brigádu jako divá, peníze jsou prostě potřeba, ale nic jsem nenašla (teda našla jsem točení zmrzliny, jenže už bylo pozdě). Popravdě z toho mám strach. Mám sice hromadu knížek ke čtení a hromadu filmů ke koukání, ale je mi jasné, že tohle víc jak měsíc nevydržím. Mám v plánu domluvit si něco s kamarádkou, ale to vůbec nevím, jak dopadne...Chystám se také napsat o další autogramy, mám asi milion lidí, kterým chci poslat dopis, ale to bohužel souvisí s těmi penězmi.

No, budou to rozhodně zajímavé prázdniny, ať už v tom pozitivním, nebo negativním smyslu slova, ale hlavně, že budouUsmívající se

A co vy? Jaké máte plány?

Blake Lively: Savages LA premiere

29. června 2012 v 19:11 | Kate |  premieres
Herečka Blake Lively začala propagovat svůj nový film "Savages" a v pondělí 25. června se v Los Angeles zúčastnila první z premiér. Oblékla si šaty Zuhair Murad z kolekce Spring 2012 Couture, které jsou celkem zvláštní. Myslím, že kdyby si je oblékl někdo jiný než Blake, tak by se mi tolik nelíbily. Jedinými doplňky byly šperky Lorraine Schwartz, žádná kabelka, a červený lak na nehty a rtěnka. Blake si nechala navlnit vlasy, a tak jen znásobila můj pocit, že se dívám na herečku ze starého glamour Hollywoodu.


Emma Stone: The Amazing Spider-Man Rome premiere

29. června 2012 v 18:47 | Kate |  premieres
Další ze zastávek Emmy Stone v rámci propagace filmu "The Amazing Spider-Man" byl Řím, kde se minulý týden v pátek 22. června zúčastnila premiéry. A opět jí to moc slušelo. Oblékla si šaty Bottega Veneta z kolekce Fall 2012, které mají úžasný vzor a skvělý střih. Obula si k nim černé boty od Christiana Louboutina a doplnila je prstenem Tiffany & Co. Zaujal mě i Emmin účes, myslím si, že něco takového jsme u ní do teď neviděli.


Alexander Ludwig

28. června 2012 v 19:42 | Kate |  actors
Už docela dlouho se mi nestalo, abych byla ve skluzu se zveřejňováním svých nových autogramů. Tento týden mi přišla jedna obálka a minulý týden také jedna. Ta byla z Kanady, takže mi hned bylo jasné, co na mě čeká uvnitřUsmívající se Alexander Ludwig je teď nejvíce známý z Hunger Games, Cato v jeho podání byl úžasný a jsem moc ráda, že scénáristé mu přidali ke konci jednu skvělou repliku, která není v knize (nechci spoilerovat, podívejte se na film a přečtěte si knihyMrkající). Dále si zahrál třeba ve fantasy filmu Probuzení tmy nebo Útěk na Horu čarodějnic.

Alexander naprosto miluje svoje fanoušky, dává to najevo na Twitteru a snad v každém rozhovoru, takže odepisuje bez problémů. Často ale nevrací fotky a posílá svoji (s pravým podpisem), já jsem ale měla štěstí, moje fotky mi podepsal. Akorát jsem opět měla tu smůlu, že použil fixu, která dopisovala...

Posláno: dopis, obálka s mojí adresou, mezinárodní odpovědka, dvě fotky - 23. dubna 2012
Přišlo: moje fotky podepsané - 21. června 2012

Adresa:
Alexander Ludwig
1014 Robson Street
PO Box 73501
Vancouver, British Columbia V6E 1BO
Canada


Elizabeth Banks: People Like Us NY premiere

28. června 2012 v 19:18 | Kate |  premieres
Aby tu nebyly dva články o Emmě Stone za sebou a ještě v jedné rubrice, tak vám sem teď dám Elizabeth Banks. To je ale velká změna, že?Smějící se V posledních asi třech týdnech je většina článků o ní, jenže já si prostě nemůžu pomoct, její styl oblékání se mi líbí čím dál víc. V pondělí 25. června se v New Yorku zúčastnila premiéry svého filmu "People Like Us" a opět vypadala úžasně. Oblékla si šaty Elie Saab z kolekce Fall 2012, obula si k nim skvělé boty značky Pierre Hardy, doplnila je šperky a kabelkou Edie Parker. Make-up a účes jsou také (jako vždy) na jedničku.
Emma Stone: The Amazing Spider-Man Berlin premiere

28. června 2012 v 19:04 | Kate |  premieres
Jednou z dalších zemí, ve kterých Emma Stone propagovala svůj nový film "The Amazing Spider-Man", bylo Německo, kde se ve středu 20. června v Berlíně zúčastnila premiéry. Oblékla si bílé šaty značky Andrew Gn, obula si k nim boty od Christiana Louboutina, ze šperků zvolila zlatý náramek a prsten. Moc se mi líbí její make-up a lak na nehty, které celý model oživily, a i účes je povedený, díky vyčesaným vlasům lépe vynikly vyšší ramena šatů.


Hlasování o fotku na červenec

25. června 2012 v 18:05 | Kate |  photo of the month
To ten čas ale letí, už tu budeme mít červenec a s ním i vytoužené prázdninyMrkající Téma na hlasování bylo jasné, vybrala jsem čtyři nejleší modely z letošního Filmového Festivalu v Cannes a vybrat úplného vítěze je na vás.

Všechny fotky a anketu najdete ve článku.

1. - Diane Kruger (šaty Giambattista Valli Couture)


Emma Stone: The Amazing Spider-Man Paris premiere

25. června 2012 v 17:41 | Kate |  premieres
Emma Stone se v úterý 19. června v Paříži zúčastnila další premiéry svého nového filmu "The Amazing Spider-Man" a musím říct, že mě svým vzhledem dost překvapila. Oblékla si krásné černé šaty Gucci z kolekce Fall 2012, obula si boty od Christiana Louboutina a ze šperků si vybrala dva prsteny. Na londýnskou premiéru se Emma také oblékla do černé, jenže si vyžehlila vlasy a zvolila jemnější make-up. V Paříži se nechala udělat retro vlny, které jí moc sluší, a tmavě červená rtěnka je všechno, jen ne jemná. Od Emmy to je velice nezvyklý a zajímavý model a já se těším na ty dalšíMrkající


Emma Stone: The Amazing Spider-Man London premiere

24. června 2012 v 18:57 | Kate |  premieres
Herečka Emma Stone se v pondělí 18. června v Londýně zúčastnila premiéry svého nového filmu "The Amazing Spider-Man" a vypadala nádherně. Oblékla si černý overal značky Elie Saab z kolekce Fall 2012 s odvážným výstřihem a zajímavým černo-červeným páskem, který celý model trochu oživil. Obula si černé boty a nevzala si žádné šperky, takže skvěle vynikly stříbrné kamínky na vršku overalu. Emma si také vyžehlila vlasy, což u ní moc často nevidíme.


Sean Astin, Lena Headey, Jason Momoa

22. června 2012 v 20:02 | Kate |  autographs obtained by different way
Konečně zveřejňuji autogramy, které se k mě dostaly minulý týden ve středu a které pro mě získala Sammy z Collectormanie, které se zúčastnila na začátku června. Takže jí takto ještě jednou děkujiMrkající Mám jeden nový přírůstek do mé sbírky Pána prstenů a dva přírůstky ze seriálu Hra o trůny. Dávám je sem v takovém pořadí, v jakém jsem autogramy vytáhla z obálkyUsmívající se

Sean Astin je nejvíce známý jako Sam Křepelka z trilogie Pán prstenů, mohli jste ho vidět i ve filmu 50x a stále poprvé nebo Navěky silný.


Lena Headey je v poslední době nejvíce známá rolí Cersei v úžasném seriálu Hra o trůny, kterou (hlavně ve druhé sérii) hraje naprosto úžasně. Dále jste ji mohli vidět např. ve filmech 300: Bitva u Thermopyl, Oněgin nebo Kletba bratří Grimmů.


Jason Momoa si ve Hře o trůny zahrál postavu khala Droga, dále je známý ze seriálu Hvězdná brána: Atlantida nebo z remaku z minulého roku Barbar Conan. Jeho podpis je naprosto skvělý, taková rozmáchlá čmáraniceSmějící se


Blake Lively: Savages press conference

22. června 2012 v 19:32 | Kate |  events, parties, launches etc.
Už je to chvíle, co jsme herečku Blake Lively naposledy viděli na nějaké akci, takže jsem moc ráda, že začíná propagovat svůj nový film "Savages". Před týdnem v pátek 15. června se v Los Angeles zúčastnila tiskové konference a vypadala skvěle. Oblékla si šaty Opening Ceremony z kolekce Fall 2012, doplnila je náušnicemi, hromadou náramků a bombovými botami od Nicholase Kirkwooda. Jsem moc ráda, že Blake neztratila nic ze svého skvělého stylu a že vypadá šťastně a spokojeněUsmívající se


Elizabeth Banks: 2012 Maui Film Festival

22. června 2012 v 19:17 | Kate |  festivals
Elizabeth Banks se v rámci propagace svého nejnovějšího filmu "People Like Us" v sobotu 17. června zúčastnila filmového festivalu na jednom v Hawaiských ostrovů - na Maui. Po pátečním sexy modelu se vrátila k uvolněnějšímu a více romantickému modelu, konkrétně si oblékla šaty Erdem z kolekce Pre-Fall 2012. Doplnila je zlatými kruhovými náušnicemi, prstýnkem, jemným líčením a jednodušším účesem, obula si boty Jimmy Choo. Krása.


Elizabeth Banks: People Like Us premiere during 2012 LA Film Festival

21. června 2012 v 19:03 | Kate |  festivals
Ano, opět Elizabeth BanksUsmívající se Po "Hunger Games" a "What To Expect When You're Expecting" totiž propaguje svůj další film "People Like Us" a v pátek 15. června se v rámci Filmového Festivalu v LA zúčastnila jeho premiéry. Opět mi dokázala, že je jednou z mála osobností, u kterých nikdy nevím, co si příště vezme na sebe. V pátek byla řada na šatech značky J. Mendel z kolekce Fall 2012, které doplnila kruhovými náušnicemi, náramkem, kabelkou a botami Giuseppe Zanotti. Elizabeth nám tu po romantickém modelu ukázala svoji drsnější a více sexy tvář a mě se to líbíUsmívající se


Hailee Steinfeld: 2012 Young Hollywood Awards

21. června 2012 v 18:46 | Kate |  awards
Ve čtvrtek 14. června se v Los Angeles konalo předávání cen Young Hollywood Awards, kterého se zúčastnila i herečka Hailee Steinfeld. Oblékla si kalhoty a top značky Prabal Gurung, obojí je z kolekce Fall 2012, které jsou naprosto skvělé. Jsem také ráda, že si Hailee neoblékla další šatičky, jak to mají herečky v jejím věku ve zvyku, ale že zkusila něco nového. Svůj vzhled doplnila navlněnými vlasy, jemným líčením, zlatým náramkem, lakem na nehty a kabelkou Edie Parker.


Emma Stone: The Amazing Spider-Man Tokio press conference

21. června 2012 v 18:26 | Kate |  events, parties, launches etc.
Promo tour k filmu "The Amazing Spider-Man" začalo už minulý týden a jednou z prvních zastávek bylo ve středu 13. června Tokio, kde se (kromě jiného) konala i tisková konference. Té se samozřejmě zúčastnila i Emma Stone. Oblékla si krásné šaty značky Rue du Mail z kolekce Fall 2012, obula si k nim černo-bílé boty Salvatore Ferragamo a doplnila je šperky Cartier. Moc se mi líbí také jemné líčení a účes. Emma začala promo tour skvěle a už teď můžu říct, že se ještě máme na co těšitMrkající

Andrew Garfield k Emmě skvěle ladil, oblékl si přes košili totiž svetr značky Alexander McQueen.
Freida Pinto: Salvatore Ferragamo Resort 2013 Presentation

17. června 2012 v 19:05 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka Freida Pinto se v úterý 12. června v Paříži zúčastnila prezentace kolekce Resort 2013 od značky Salvatore Ferragamo. Oblékla si černo-stříbrné šaty jak jinak než značky Salvatore Ferragamo z kolekce Fall 2012, doplnila je stříbrnými náušnicemi, prstenem, kabelkou Salvatore Ferragamo a saténovými botami stejné značky. Je sice už skoro léto, ale celebrity si nějak oblíbily černou barvu. Nejdříve to byl hit na MTV Movie Awards, ve kterém pokračovala Zoe Saldana a částečně i Dakota Fanning a Devon Aoki na CFDA Fashion Awards a do černé se v pondělí dvakrát oblékla i Keira Knightley. Freida vypadá krásně, ale já doufám, že černou nějakou chvíli neuvidíme.


Keira Knightley: Late Night with Jimmy Fallon

17. června 2012 v 18:50 | Kate |  events, parties, launches etc.
Keira Knightley měla v pondělí 11. června opravdu napilno, ráno se zúčastnila talk show Today a večer byla k vidění v další talk show, tentokrát šlo o "Late Night with Jimmy Fallon". Oblékla si krásné černé šaty její oblíbené značky Valentino z kolekce Fall 2012, obula si k nim černé lakované boty a make-up i účes si nechala stejné jako ráno, což ale není vidět. Bohužel fotky jsou malé a tím pádem i ne moc kvalitní, takže tu máte rovnou dvě.Elizabeth Banks: The Tonight Show with Jay Leno

16. června 2012 v 19:55 | Kate |  events, parties, launches etc.
Ano, opět pro vás mám Elizabeth BanksUsmívající se Tentokrát byla v pondělí 11. června k vidění v talk show "The Tonight Show with Jay Leno" a opět vypadala naprosto úžasně. Oblékla si šaty Dolce & Gabbana a obula si k nim skvělé boty Sergio Rossi, dohromady to je perfektní letní kombinace a Elizabeth tu opět dokázala, jak velkou roli v celkovém dojmu z oblečení hrají príávě boty. No jen si představte tyto šaty s nějakými tělovými nebo (ještě hůře) s černými lodičkami...Skvělý účes a svěží make-up jsou pak třešničkou na dortu.


Keira Knightley: Today show

16. června 2012 v 19:41 | Kate |  events, parties, launches etc.
Už je to nějaká chvíle, co se Keira Knightley zúčastnila nějaké akce, ale s blížící se premiérou jejího nového filmu nejspíš zase bude mít plný diář. V pondělí 11. června se v New Yorku zúčastnila natáčení talk show "Today" a vypadala krásně. Oblékla si jednoduché černé tričko s dlouhými rukávy, a tak nechala její sukni značky Christopher Kane z kolekce Fall 2012 naplno vyniknout. Obula si tmavé boty a jako doplňky zvolila stříbrný řetízek a dva prstýnky (jeden z nich je zásnubní, ale o této novince jste už asi slyšeliUsmívající se). Keira si vlasy učesala do culíku a zvolila výraznější make-up, který perfektně doplňuje barvy na sukni (hlavně odstín rtěnky je skvěle vybraný).