Prázdniny a jiné "problémy"

29. června 2012 v 19:37 | Kate |  my diary

Tak se vám po nějaké době zase ozývám s osobnějším článkem. Myslím, že už jste pochopili, že nejsem zrovna ten typ, co se svěřuje na potkání. Takže i proto je tu takových článků málo. Ale dneska udělám vyjímku. Je totiž konec školního roku, což mi zatím vůbec nedochází, tak bych vás chtěla informovat, jak to tady (nejen) přes prázdniny bude vypadat.

Jedna z věcí, co chci udělat jako první, je konečně změnit design. Chystám se na to už asi dva měsíce, ale zatím nebyl ani čas, ani nálada. Tento design není špatný, ale je tu dlouho a hlavně je moc tmavý a depresivní, na léto bych to tady chtěla trochu rozsvítit.

Ve středu 4. července se s kamarádkou chystám na Festival Fantazie do Chotěboře, obě tam jedeme poprvé, tak doufám, že všechno vyjde tak, jak má. Od 10. do 20. července tu nebudu, letíme opět do Anglie. O obojím vám napíšu více, až přijde časUsmívající se

No, a pak mám víc jak měsíc volno. Opravdu nemám naplánovaného vůbec nic. Sháněla jsem brigádu jako divá, peníze jsou prostě potřeba, ale nic jsem nenašla (teda našla jsem točení zmrzliny, jenže už bylo pozdě). Popravdě z toho mám strach. Mám sice hromadu knížek ke čtení a hromadu filmů ke koukání, ale je mi jasné, že tohle víc jak měsíc nevydržím. Mám v plánu domluvit si něco s kamarádkou, ale to vůbec nevím, jak dopadne...Chystám se také napsat o další autogramy, mám asi milion lidí, kterým chci poslat dopis, ale to bohužel souvisí s těmi penězmi.

No, budou to rozhodně zajímavé prázdniny, ať už v tom pozitivním, nebo negativním smyslu slova, ale hlavně, že budouUsmívající se

A co vy? Jaké máte plány?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domush-kaa Domush-kaa | Web | 29. června 2012 v 19:54 | Reagovat

Užij si prázdniny :)

2 Black Black | Web | 29. června 2012 v 21:54 | Reagovat

Die Welle jsem viděla..možná před rokem? Psala jsem o tom tuším i na blogu, protože ten film se mi hrozně líbil. Mám velice ráda hlavní představitele hlavní dvojce studentů, takže jsem se na to kouknout musela. Úžasný film.

Já brigádu taky nemám, nevěš hlavu..budu sice pár dní někde vypomáhat, ale vynese to možná pětistovku. I když, jasně, lepší jak drátem do oka:)

Eh, tmavý, depresivní? Tak už vím, proč poslední 4 roky (skoro 5) nikdo na můj blog nechodí:D

3 Moni Moni | Web | 5. července 2012 v 18:12 | Reagovat

Design plánuji změnit už asi tak půl roku a nějak nemám inspiraci...:) Já naštěstí nějakou brigádu sehnala, ale je vždy jen na pár dní, ale každá korunka se hodí...:) Jinak tže nejedu na žádnou větší dovolenou, tak jsem zvědavá, jaké ty prázdniny nakonec budou:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama