Prosinec 2012

Blake Lively: 12-12-12 Concert

27. prosince 2012 v 19:21 | Kate |  events, parties, launches etc.
Blake Lively jsme na červeném koberci chvíli neviděli, ale ve středu 12. prosince se v New Yorku zúčastnila slavnostního charitativního koncertu 12-12-12 Concert. A (jako snad vždy) jí to slušelo. Oblékla si oranžové šaty se cvočky od návrhářky Isabel Marant z kolekce Spring 2013 a obula si k nim boty jak jinak než od Christiana Louboutina. Ty by se mi samy o sobě nelíbily, ale k těmto šatům mi kupodivu sedí. Velký náramek, prstýnek, jemnější líčení a nádherný účes celý model skvěle doplnily.


Anne Hathaway: Late Night With Jimmy Fallon

27. prosince 2012 v 19:08 | Kate |  events, parties, launches etc.
Herečka Anne Hathaway byla v úterý 11. prosince hostem v talk-show "Late Night With Jimmy Fallon" a vypadala krásně. Oblékla si bílé šaty s delšími rukávy značky Cushnie et Ochs z kolekce Spring 2012 a červené boty Casadei je trošku oživily. Celkově je to poměrně jednoduchý model, ale v jednoduchosti je často krása. A tady to rozhodně platí. Jemné líčení, ale hlavně obrovský úsměv jsou skvělé doplňky.


The best of: Les Misérables NY premiere

22. prosince 2012 v 12:27 | Kate |  premieres
Popravdě jsem nečekala, že po celkem (z módního hlediska) kontroverzní londýnské premiéře filmu "Les Misérables" se obě herečky odhodlají znovu zariskovat. A ono jo. Hlavně Anne Hathaway mě znovu šíleně překvapila a znovu se opakovalo rozdělení lidí na dvě skupiny - jedna její model nesnáší, druhá ho miluje. Já opět patřím do té druhé skupiny a jsem hodně zvědavá na vaše názory.

Nejdřív ale Amanda Seyfried, která si oblékla černé šaty se zlatým korzetem a páskem od značky Alexander McQueen z kolekce Spring 2013. Doplnila je kabelkou stejné značky a šperky Harry Winston, ale k úplně dokonalosti model dotáhl účes a hlavně líčení očí. Nevím, jak vám, ale mě tahle temnější stránka Amandy moc líbí.

No a teď už Anne Hathaway, která se sice oblékla do její oblíbené černé, ale rozhodně se nedá říct, že by to byl nudný model. Šaty jsou od značky Tom Ford z kolekce Spring 2013, boty (které si jeden člověk na netu spletl s ortézou) jsou také od Toma Forda a Anne model doplnila šperky Fred Leighton a výraznou rtěnkou. Myslete si, co chce, mě se ale tahle gothic Anne líbí. Je to originální, něco nového a rozhodně bych nečekala, že to bude zrovna ona, kdo si takovéhle šaty oblékne.


Cate Blanchett: Dubai Film Festival and IWC Schaffhausen Filmmaker Award Gala Dinner

22. prosince 2012 v 12:01 | Kate |  festivals
Jsem s novinkami šíleně pozadu (a taky na vás čeká další osobní článek), tak to musím napravit. Minulý týden v pondělí 10. prosince se Cate Blanchett v průběhu Filmového Festivalu v Dubai zúčastnila slavnostní večeře s dlouhým názvem "Dubai Film Festival and IWC Schaffhausen Filmmaker Award Gala Dinner". A opět vypadala nádherně. Oblékla si top a sukni značky Peter Pilotto z kolekce Spring 2013, které jsou prostě dokonalé. Obula si k nim boty od Rogera Viviera (ty bych taky brala hned), za doplňky herečka zvolila zlaté náramky a náušnice, hodinky a černou kabelku také Roger Vivier. Chvilku to vypadalo, že Cate ztratila něco ze svého skvělého stylu. Ale myslím, že poslední tři modely dokázaly, že můžu říct "Welcome back, queen Cate!"


Cate Blanchett: Life of Pi premiere at Dubai Film Festival

16. prosince 2012 v 19:43 | Kate |  festivals
Herečka Cate Blanchett se minulou neděli 9. prosince v průběhu Filmového Festivalu v Dubai zúčastnila premiéry filmu "Life Of Pi" a podle mě vypadala naprosto dokonale. Oblékla si šaty Rodarte z kolekce Spring 2013, na kterých je nádherné všechno, od střihu po kombinaci barev. Cate je doplnila malými náušnicemi a výraznějším náramkem, moc se mi líbí i účes a líčení. Prostě jsem se do celého modelu zamilovalaUsmívající se


Amanda Seyfried: Sun Military Awards

16. prosince 2012 v 19:25 | Kate |  awards
Herečka Amanda Seyfried se minulý týden ve čtvrtek 6. prosince v Londýně zúčastnila předávání cen Sun Military Awards a já se divím, že nezmrzla. Oblékla si totiž nádherné šaty bez ramínek od značky Alexander McQueen, které doplnila výrazným páskem od stejné značky z kolekce Fall 2012 a obula si k nim stříbrné páskované boty od Ruperta Sandersona. Být na jejím místě, tak je ze mě rampouch. Ale pro krásu se (prý) musí trpět a Amandě se to rozhodně vyplatiloUsmívající se


Les Misérables London premiere

15. prosince 2012 v 12:12 | Kate |  premieres
Minulou středu 5. prosince se v Londýně konala premiéra filmu "Les Misérables" a musím říct, že k vidění byly kromě jiného dva velmi zajímavé modely. Ty, podle toho, co jsem četla po internetu, rozdělily lidi na dvě skupiny. Jedna oba modely nesnáší, druhá je miluje. Já patřím do té druhé skupiny. Myslím, že oba modely jsou velmi originální a obě herečky zariskovaly, když si je vzaly na sebe. Ale to je můj názor a velmi by mě zajímal váš.

Šaty Anne Hathaway byly asi o něco víc diskutovanější než ty Amandy Seyfried (klikněte na celý článekMrkající). Oblékla se totiž do modelu od značky Givenchy z kolekce Spring 2012 Couture, který rozhodně není každého šálek čaje. Ale mě se prostě líbí, nikdy jsem žádné podobné šaty neviděla, a myslím, že to v nich Anne sluší. Jsem ráda, že zvolila jemnější líčení, protože třeba rudá rtěnka by v kombinaci s těmito šaty působila vulgárně.Les Misérables Screening After-Party

15. prosince 2012 v 11:41 | Kate |  events, parties, launches etc.
V neděli 2. prosince se v New Yorku konalo malé soukromé promítání filmu "Les Misérables" a po něm after-party, kde také herečka Amanda Seyfried oslavila své narozeniny. Z party mě zaujaly dva modely, najdete je ve článku.

Anne Hathaway si oblékla šaty značky The Row z kolekce Spring 2013, doplnila je náramky, prsteny a kabelkou Jill Milan. Myslím, že to je dost originální model s inspirací ze středověku a mě se šíleně líbí. Jsem ráda, že Anne trochu zariskovala a hlavně, že se neoblékla do černé barvy, kterou si v poslední době hodně oblíbila.Cate Blanchett: The Hobbit - An Unexpected Journey Wellington premiere

7. prosince 2012 v 19:05 | Kate |  premieres
Minulý týden se ve středu 28. listopadu ve Wellingtonu na Novém Zélandu konala světová premiéra filmu "The Hobbit - An Unexpected Journey". Té se zúčastnila i Cate Blanchett, která si v Hobitovi zopakovala roli Galadriel. Oblékla si trojbarevné šaty značky Antonio Berardi z kolekce Resort 2013, ve kterých se mi strašně líbila. Jsou celkem jednoduché, ale elegantní a veselé a na Cate mi prostě sedí. Doplnila je náušnicemi, náramkem a sponkou do vlasů a já jsem moc zvědavá, co si oblékne na premiéru v Londýně, které by se snad měla zúčastnit.


Fotka na prosinec

7. prosince 2012 v 18:46 | Kate |  photo of the month
Tak teď byl vítěz jasný snad od začátkuUsmívající se Hayden Panettiere vypadala v šatech od Marchesy opravdu krásně, takže zvítězit si zasloužila.

Photo of the month?
1. - Hayden Panettiere64.7% (11)
2. - Emilia Clarke5.9% (1)
3. - Nicole Kidman5.9% (1)
4. - Sarah Hyland23.5% (4)


Shirley Henderson

2. prosince 2012 v 20:26 | Kate |  actresses
Opět nestíhám, k tomu jsem ještě měla docela hrozný týden, takže se zase omlouvám za nedostatek článků. Dneska vám se dám aspoň můj nejnovější autogramový úspěch. Musím říct, že poslední tři měsíce mi skoro nic nechodí. V září mi nepřišlo nic, v říjnu jeden pre-print a jeden pravý autogram (naštěstí jsem získala šest autogramů na RingConu) no a v listopadu mi přišla jen jedna obálka. Ale zato to je skvělý úspěch. Shirley Henderson se nejvíce proslavila rolí Ufňukané Uršuly v Harrym Potterovi, mě se ještě líbila ve filmech Deník Bridget Jones, Wild Child, Marie Antoinetta a moc se těším na Annu Kareninu a Terezu Raquinovou. Moc ji obdivuji za to, že si najde čas a každému (opravdu každému!) fanouškovi napíše i krátký dopis.

Tak snad se teď prolomilo moje neúspěšné období!

Posláno: dopis, obálka s britskou známkou, dvě fotky - 22. srpna 2012
Přišlo: obě fotky podepsané a věnované + krátký dopis - 29. listopadu 2012

Adresa:
Shirley Henderson
Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London W1W 8SR
UK