Březen 2013

Speciální Iron Man 3 pro Čínu

30. března 2013 v 20:01 | Kate |  news
Třetí Iron Man v hlavní roli s Robertem Downey Jr. přijde do kin v květnu a teď se objevila zpráva, že čínští fanoušci se můžou těšit na speciální scény. Už v "normální" verzi uvidíme Peking a herce Wang Xuegi, ale v té čínské se objeví ještě herečka Fan Bingbing a byly prý natočeny i extra záběry. Není jasné, kolik jich bude, ale logicky se nemůže jednat o někajé velké a významné scény, které by pozměnily děj.

Co si o tom myslíte? Podle mě to není úplně fér, ale chápu, že pro diváky z Číny je to další důvod, proč do kina na Iron Mana jít...

Zdroj - upraveno

Willow Shields

25. března 2013 v 20:24 | Kate |  actresses
Toto je poslední únorový autogram, o kterém jsem se zmiňovala v minulém článku. Původně jsem Willow Shields moc psát nechtěla, v Hunger Games se mi sice jako sestra Katniss líbila, ale měla tam jen malou roli. Jenže pak jsem si přečetla knížky a zjistila, co má její postava Prim před sebou a prostě jsem jí napsat muselaUsmívající se Sice na to došlo až v říjnu, ale přeceUsmívající se Moc se těším na Catching Fire, kde by měla mít víc prostoru a taky mě hodně zaujal její film Conversations with Andy, který se teprve chystá, ani se ještě netočí.

Posláno: dopis, obálka s mojí adresou a americkou známkou, dvě fotky - 26. října 2012
Přišlo: obě fotky podepsané - 22. února 2013

Adresa:
Willow Shields
Principato Young Management
9465 Wilshire Blvd.
Suite 900
Beverly Hills, CA 90212
USAŽiju, jsem opět single a chystám rekonstrukci

24. března 2013 v 20:46 | Kate |  my diary

Nadpis vlastně mluví za vše, ale chtěla bych to trochu rozvést.

Nejprve vás musím zasvětit do toho, proč jsem se tu tak dlouho neobjevila. Hodně lidí mi říkalo, že třeťák na gymplu je nejhorší. Já nad tím většinou mávla rukou a říkala si, že to nějak přežiju, teď ale chápu, co tím mysleli. Nejde jenom o množství písemek, ale i o to, že letos mám poprvé dvě dvouhodinovky seminářů, které jsem si sama mohla zvolit. Vybrala jsem si dějepis a základy společenských věd a oboje mě šíleně baví. Jenže tím víc si uvědomuji nepotřebnost některých předmětů, nejen těch, co mi moc nejdou (matika a fyzika), ale i těch, co mě prostě nebaví (biologie, chemie) a ve kterých jdeme do neuvěřitelných detailů (to se týká hlavně té biologie). Já vím, je to gympl, tedy všeobecné vzdělání, a jiné lidi třeba zase nebaví dějepis, ale prostě mám čím dál větší problém donutit se na tyhle předměty aspoň trochu podívat. Navíc velké písemky ze seminářů se nepočítají do tří velkých, které můžeme psát v jednom týdnu. Takže minulý týden jsem psala pět velkých písemek + dvě malé. Šílené. Když už mám volnou chvíli, tak prostě nemám náladu jít na blog, radši relaxuji u seriálů nebo u knihy.

Druhý důvod se týká mého soukromí a vlastně navazuje na předchozí článek. Už jsem zase nezadaná, v pátek to byl týden co jsme se s přítelem rozešli. Poprvadě řečeno jsem to čekala, ale i tak mě to docela dostalo, takže jsem se celý tento týden snažila dát do pořádku a nějak se s tím srovnat. Myslím, že se mi to povedlo. Teď ale bojuji s tím, že na jednu stranu bych ho potřebovala ještě jednou vidět a některé věci si víc vyjasnit, ale na druhou stranu ho vidět nechci. No, uvidíme, jak se nakonec rozhodnu. Teda já rozumově vím, že s ním musím mluvit, protože některé věci jsem prostě nepochopila (nechci úplně zacházet do detailů, tak chápu, že jste možná zmatení...), ale prostě nevím, jestli na to mám.

A teď k té rekonstrukci. Asi jste si všimli, že v posledních dvou měsících tu přibývaly články se zpožděním dvou týdnů a spíše než vyjímka to bylo pravidlo. Třeba článek o Oscarech tu ještě nebyl. Rozhodla jsem se, že se opět víc zaměřím na novinky ze světa filmu, které na začátku tohoto blogu tvořily více jak polovinu jeho obsahu, ale postupně jsem dala přednost oblečení celebrit a filmy vymizely. Chtěla bych jsem dávat nejen novinky, ale i trailery a třeba i vlastní recenze. Rozhodně chci pokračovat s přidáváním autogramů, mám tři, které jsem tu nezveřejnila (jeden ještě z února a zatím dva z března) a celkově si to tu chci udělat takové víc osobní. Ano, znamená to konec hodnocení oblečení, aspoň pro teď. Nemyslete si, že mě to přestalo bavit, jen je to celkem časově náročné, najít kdo co měl na sobě, najít fotky z akcí a všechno sepsat. A přijde mi, že dávat sem přes dva týdny staré "novinky" nemá moc cenu. Třeba se k tomu zase vrátím, ale spíš ne. Je to prostě vývojUsmívající se Plánuji předělat menu a nový design, nejpíš na to dojde teď o velikonočních prázdninách, kdy budu ve čtvrtek, v pátek a v sobotu doma. Celkově bych to chtěla pojmout jako novou etapu tohoto blogu. Uvidíme, jak se vám bude líbitUsmívající se

Musím říct, že se na ty tři dny volna moc těším. Lenošení, psaní dopisů, čtení, dívání se na filmy a seriály a také hledání brigády, na to teď nemám moc času. Jsem zvědavá, jestli nějakou brigádu vůbec najdu, ve středu jsem se jen tak zběžně podívala na tři internetové stránky a nic nenašla, teda nic vhodného, většinou hledají někoho se spešl vzděláním v tom oboru. Minulý rok jsem se šla zeptat do místní hospody, jestli nepotřebují někoho na úklid. Prý i na pitomé vytírání podlahy musím mít praxi... Pořád koukám i do výloh nejrůznějších obchodů nebo pekáren(vlastně do všech výloh), jestli někoho nepotřebují, a nic. Spolužáci ve třídě jsou na tom stejně jako já, nikdo nemůže nic sehnat. Tak mi držte palceMrkající

No, koukám, že jsem se rozepsala víc, než jsem chtělaSmějící se Zítra se můžete těšit na autogram a snad i na první novinky ze světa filmuMrkající Zatím se mějte hezky a užívejte si životaMrkající

Potřebuji slovník

3. března 2013 v 19:04 | Kate |  my diary

Ano, potřebuji slovník. Takový, co přeloží klučičí myšlení a řeč do dívčí verze. Problém je, že aby ho někdo vytvořil, musel by rozumět oběma pohlavím. Jestli někdo takový existuje, ráda si s ním promluvím. Ano, mám takovou menší krizi, která stejně nikoho z vás nezajímá, ale já mám jeden z těch vzácných záchvátů, kdy mám potřebu svěřovat se na blogu. Znáte to, když se někdo chová nějak, ale pak vám napíše třeba SMS, která je úplným opakem toho chování? A taky to tak nesnášíte? Taky jste z toho tak zmatení? Já už toho začínám mít plný zuby. Ano, snažím se to řešit. Jenže ono mu ani nedojde, že jsem naštvaná a že to je kvůli němu. No nic. Ono "se" to nějak vyřeší.

Víte, co mě taky mrzí? Že většina mých spřátelených blogů ukončila svou existenci. Bez jediného slova. Jsou tady dva až tři vytrvalci, kterým moc děkuju, že můj blog dál navštěvují. I když už skoro nic nepřidávám. Psát pro tři lidi mě opravdu přestává bavit. A hledat si nová "SB"...na to nějak není čas. Nevím, kdy přidám články o Oscarech. Měla jsem to v plánu dneska, ale nějak se k tomu z výše zmíněných (a i z jiných) důvodů nemůžu dokopat. Tak snad zítra.

Radši to ukončím. Jen doufám, že vy se máte líp. Líp než se momentálně mám já.