Nevím

19. května 2013 v 16:43 | Kate |  my diary


Přistihla jsem se, že slovo "nevím" říkám čím dál častěji. Nejvíce asi ve škole při hodině matematiky, ale stále více ho používám i ve svém osobním životě, což mě celkem děsí, protože se mi to nestávalo. Popravdě řečeno mám trochu problém si uvědomit, co vlastně chci. A často na mě lezou mini depresivní stavy. Kromě toho, co tu nechci rozepisovat (moc osobní) to bude i tím, že ve škole začínáme mít problémy v kolektivu. Vždy jsem si chválila, jak dobře spolu všichni vycházíme, ale v posledních dvou měsicích se nám to začíná vyostřovat. Naštěstí polovina třidy odjela na sportovní kurz do Itálie (já chtěla do Čech, pro malý zájem se ale nikam nejelo), takže budeme víc jak týden od sebe a snad se tak pročistí ovzdušíUsmívající se Taky to znamená, že ve škole to bude pohodový týden, takové to ticho před šílenou červnovou bouříUsmívající se

Pokud sem na blog ještě někdo chodí, tak si mohl všimnout, že jsem se tu od 29. dubna neukázala. Nevím, jestli se dá z blogování vyrůst, ale jestli ano, tak se mi to teď nejspíš děje. Dva a půl roku jsem měla blog o herečce Evanně Lynch z HP a tento blog existuje už přes tři roky. To je dohromady pět a půl let blogování. Řekněte mi, kdo to takhle dlouho vydrží?Usmívající se V poslední době ale na psaní článků vůbec nemám náladu. Mám zásobu autogramových úspěchů, které jsem tu ještě nezveřejnila. Ty jsem dám určite. Popravdě přemýšlím o tom, že se na blogu budu věnovat už jen autogramům. S blogem nechci skončit, ale už je jasné, že se tu budu objevovat spíše hodně nepravidelně než pravidelně.

Někdy kolem Velikonoc jsem psala o tom, že bych chtěla udělat nový design a předělat menu. Jak vidíte, na to taky ještě došlo. Design tu ještě nějakou chvíli zůstane, ale na menu se chci vrhnout příští týden. Slibuju.

To je zatím vše. Moc děkuji všem návštěvníkům, co to se mnou ještě nevzdali. "Odměním" vás novými autogramyMrkající


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sbíráš autogramy?

Ano
Ne

Komentáře

1 Jája Jája | Web | 19. května 2013 v 19:31 | Reagovat

Jo tak se školou a kolektivem to máme stejný a co se týče blogu, tak 5 let je paráda a doufám, že to bude další pětka :-D A s autogramy sem, už se těším :-)

2 Sammy Sammy | 19. května 2013 v 21:43 | Reagovat

Kdo se věnuje blogu tak dlouho? Já :D No, doufám, že tu neskončíš, i kdyby tu měly být jen autogramy :) a podívej se na mě, já jsem taky na blogu jednou za uherskej a jde to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama