"Hurá" do Beskyd

26. července 2013 v 20:40 | Kate |  my diary

Je to tak, zítra jedu do Beskyd a vracím se v pátek odpoledne. Tentokrát si s sebou ale beru noťas a měla bych mít bezplatný přístup na net, takže mě taky uvidíte. Já jsem totiž nikam na hory nechtěla, na tři dny klidně, ale ne na týden. Rodiče o tom věděli, ale přes to sami naplánovali dovolenou v Beskydech a pak mi to prostě oznámili. Co na tom, že tam nechci, jsem dospělá a mohla bych tak bez problému zůstat doma a že jsem měla jiné plány (ne nějaké závažné a ne úplně napevno, že by se nedaly přesunout, ale chápete, jak to myslím). Tady jsem prostě o princip. Já ani pořádně nevím, kam to vlastně jedeme.

Takže jsem se rozhodla, že kromě výšlapů budu zbytek dovolené bojkotovatUsmívající se Naštěstí mám mít vlastní pokoj a ne zase nějakou pitomou přistýlku (což byl vždy hrozně nepohodlný gauč), takže se tam zamknu a budu si užívat podle svéhoMrkající Beru si dvě knížky, časopis, noťas a pevný disk, takže nudit se nebudu. Fakt jsem naštvaná. Když si mamka usmyslí, že všichni jedeme do Beskyd, tak prostě jedeme.

No nic. Vás by mohlo zajímat, že "už" mám napsané dvě ze tří reportáží z mého sbírání autogramů v Londýně ze začátku července (ach, to byly časy!). Ta nejdelší z London Film & Comic Con mě ale ještě čeká. Na první reportáž se můžete těšit někdy příští týden a myslím, že to těšení je na místěMrkající

No nic, já se vám snad zítra ozvu, až dorazíme do Beskyd. Mějte se zatím pěkně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sbíráš autogramy?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama