Ciarán Hinds, Michael McElhatton (IP)

14. srpna 2013 v 19:05 | Kate |  autographs obtained by different way
Tady je druhá, prostřední a zároveň nejkratší reportáž z lovu autogramů v LondýněUsmívající se. Tentokrát jsem se v sobotu 6. července vydala k divadlu Donmar Warehouse, kde se hrála hra "The Night Alive" a kde jsem z pěti herců, co v té hře hráli, chtěla získat autogramy od čtyřech (Ciarán Hinds kvůli více rolím, Brian Gleeson kvůli Love/Hate, Michael McElhatton kvůli Game of Thrones a Ripper Street a Caoilfhionn Dunne zase kvůli Love/Hate). Nakonec jsem získala přesně polovinu. Změna byla, že jsem na to nebyla sama, u divadla jsem se sešla s Romanou a hned to čekání bylo veselejšíUsmívající se

Ta hra se hrála bez přestávky a měla končit někdy před půl desátou, ale nakonec se naše čekání docela protáhlo, protože hercům se nějak nechtělo vycházet ven. Donmar Warehouse je zvláštní tím, že nemá klasické stage door, takže jsme stáli normálně u hlavního vchodu do divadla, kudy herci většinou vycházejí (prý tam ale někde je ještě jeden malý východ, který vede do druhé ulice, ten mi ale zůstal skryt). Teoreticky tedy herci můžou vycházet spolu s diváky.

Myslím, že všichni sběratelé, co tam s námi čekali, chtěli "ulovit" Ciarána Hindse a Michaela McElhattona, protože měli fotky a plakáty z Game of Thrones, kde oba hrají (Ciarán Mance Nájezdníka a Michael Roose Boltona) a pak taky z Harryho Pottera, kde si Ciarán zahrál Aberfortha Brumbála.

Více informací plus samotné autogramy najdete ve článku.Po skončení hry začali ven vycházet diváci a teď už jsem si jistá, že mezi nimi byla i herečka Eve Macklin, která si zahrála ve třetí sérii seriálu Love/Hate Georginu. Jenže v té době mi zbývaly poslední dva díly a ta její role do té doby nebyla zas tak výrazná a popravdě jsem nevěděla ani její jméno a na jméno postavy jsem si taky nemohla vzpomenout. Chvíli jsem na ni koukala, přemýšlela, jestli to je ona, ale nic jsem neudělala...

Čekali jsme už docela dlouho, když konečně vyšel první herec a zrovna to byl ten pátý, ten jediný, jehož autogram jsem nechtěla. Šlo o Jima Nortona, kterého si vybavuju jen z HP z Tajemné komnaty, kde si zahrál pana Masona, toho, co je na začátku na návštěvě u Dursleyových a na jehož ženu nechá Dobby spadnout dort. Pár lidí chtělo jeho autogram, ale většina čekala dál.

No a za chvíli vyšel Ciarán Hinds. Sice někam spěchal, ale podepsal myslím všechno všem a i se s pár lidmi vyfotil. Romča mu dala podepsat plakát hořících Bradavic a já fotku, kterou okomentoval slovy, že tam vypadá, jako když mu je zimaSmějící se Což je trochu pravda, jenže já jsem chtěla nějakou civilní fotku a z těch zas takový výběr nebyl. Dobu jsem přemýšlela, jestli mám zvolit černou nebo stříbrnou fixu a nakonec volba padla na černou a ani nevím, proč jsem o tom tak přemýšlela, teď mi to přijde jako jasná volbaSmějící se. Jinak kdyby někdo nevěl, tak Ciarána můžete kromě HP a GoT znát ještě ze spousty filmů, např. Jeden musí z kola ven, Mnichov, Dluh, Až na krev....nebo ze seriálu Řím.


Pak jsme zase čekali. Romča tam zůstala se mnou, i když už nikoho nechtěla, takže to zase celkem ubíhalo. Za nějakou dobu jsme zpozorovali skupinu tři mužů, co šla ven z divadla. Jeden nevím, kdo byl, ale vzhledem k tomu, že se o něj nikdo nezajímal, tak asi známý nebylSmějící se Druhý byl Michael McElhatton, na kterého se všichni hned vrhli, a třetí byl Brian Cox, což bylo překvapení. Já jsem šla hned za Michaelem, poblíž kterého stál ten neznámý muž a napůl se smál, že prý neměl tušení, že je Michael tak slavnýSmějící se Michael pořád opakoval, že spěchá, pokukoval po Brianovi, a když zjistil, že ten taky podepisuje, tak se trochu uklidnil. Ale i tak jsem začala trochu panikařit, že mi uteče, ale neutekl, poprosila jsem ho, jestli by se před odchodem mohl podepsat ještě mě. Souhlasil a myslím, že jsem byla poslední, komu se podepsal, ale ruku do ohně za to nedám. Michaela kromě výše zmíněných seriálů můžete znát třeba z filmů Albert Nobbs nebo Smrt superhrdiny.


A Romče se ještě podařilo ulovit podpis Briana Coxe. Pak v divadle zhasli a zamkli a mě bylo jasné, že Brian Gleeson a Caoilfhionn Dunne mi utekli nejspíš tím zadním východem, rozhodně jsem je nepropásla. Po příjezdu domů jsem jim ale hned poslala dopisy, tak se mi je snad podaří získat poštouUsmívající se

Za ty dva autogramy, co se mi podařilo získat, jsem moc ráda. Ciarán byl milý a přátelský a snad každému něco málo řekl, Michael byl více odtažitý, sice nikoho neomítl, ale přišlo mi, že to podepisování mu moc velkou radost nedělá. Ale třeba se mi to zdálo nebo měl jen blbý den. Každopádně jsem si to opět moc užilaMrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sbíráš autogramy?

Ano
Ne

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 15. srpna 2013 v 11:55 | Reagovat

gratuluju, jdu si tě taky přidat :)

2 darinatn darinatn | Web | 17. srpna 2013 v 7:19 | Reagovat

Zas zaujímavo napísaný článok, a autogramy samozrejme super.
Aj mne sa stalo, že som podpisy hercov, ktorí hrajú v tomto divadle nezískala na prvýkrát a musela som sa k divadlu vrátiť.  Pri pokladni je východ do pasáže, ale nezdá sa mi, že by bola otvorená tak neskoro v noci, skôr by som povedala, že divadlo zamkli a herci posedávali vnútri.

3 Sammy Sammy | E-mail | Web | 18. srpna 2013 v 19:55 | Reagovat

[2]: Ten zadní východ je opravdu na druhé straně, sama jsem tam loni odchytla lidi, kteří nešli hlavnímn vchodem, jsou to takové hrozně nenápadné dveře. Ani bych o nich nevěděla, kdybych nesledovala ty dealery.

4 Ebi Ebi | Web | 23. srpna 2013 v 15:21 | Reagovat

Krásné autogramy. Moc gratuluju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama