Daniel Radcliffe, Dominic Cooper, Ruth Negga (IP)

5. srpna 2013 v 18:35 | Kate |  autographs obtained by different way
Tak tady je první ze tří reportáží o mém sbírání autogramů v průběhu mého osmidenního pobytu v Londýně, kterou jsem chtěla zveřejnit už včera, ale výpadek proudu mi překazil plány. Hned co jsem se dozvěděla, že Daniel Radcliffe bude přes prázdniny hrát v Londýně v divadle, bylo jasné, že se musím pokusit získat jeho autogram. Ten už sice mám, ale to víte, osobně je to osobnějšíUsmívající se Podpis se mi povedlo získat až napodruhé, ale díky tomu, že jsem tam musela jít znova, jsem odešla ne s jedním, ale hned se třemi autogramy a dvěma fotkami. To by stačilo k úvodu, ve článku najdete všechno výše zmíněné.Usmívající seJak už jsem psala, autogram Daniela se mi podařilo získat až na druhý pokus. První jsem učinila ve středu 3. července. Daniel hrál v divadle Noel Coward Theatre ve hře "The Cripple of Inishmaan", na kterou jsme s mamkou měly lístky právě na středu. Hra to byla naprosto úžasná, jedna z nejlepších, co jsem kdy viděla. Skvělý příbeh a perfektní herecké výkony. Popravdě jsem byla smířená s tím, že získat Danielův podpis po skončení hry se mi asi nepodaří, ale chtěla jsem to aspoň zkusit a navíc jsem věděla, že se kdyžtak budu moct vrátit ke stage door ve čtvrtek. Představení skončilo v deset a já jsem se hned vydala ke stage door, ale už když jsem tam přišla a viiděla tu hromadu lidí, věděla jsem, že moje šance je fakt malá. Ale postavila jsem se asi do třetí řady a čekala. Přede mnou stály dvě slečny (paní?) o kus vyšší než jsem já, což taky snížilo moji šanci na získání podpisu. Daniel přišel celkem brzo, řekla bych, že jsem tam stála tak 20 minut, a hned se strhlo šílenství (což ale nebylo skoro nic v porovnání se čtvrtkem...). Stála jsem na špičkách, ruku s programem ze hry nataženou přes hlavy těch dvou vysokých slečen přede mnou, obličej ve vlasech jedné z nich. Daniel začal podepisovat na straně, kde jsem stála, ale jak jsem čekala, můj program nepodepsal. A jediné, co jsem z něj viděla, byla jeho modrá kšiltovka.

Takže jsem se na místo činu vrátila hned druhý den večer, ve čtvrtek 4. července. Přišla jsem tam někdy ve 21:05 a už tam bylo asi deset lidí a jejich počet rychle přibýval. Nejlepší byla jedna paní, co přišla asi 15 minut po mě a narvala se přede všechny dopředu. Tak jsem se trochu inspirovala a popošla před dvě holky, co seděly na zemi opřené o zeď, večeřely a nějak nevnímaly, co se děje kolem. Jedna si za chvíli uvědomila, že jsem před nimi, a rozčileně na mě začala, že ony tam byly první. Tak jsem jí řekla, že tady předbíhají i lidi, co přišli až po mě a že neměly sedět u zdi a pořádně se postavit a zařadit. Holčina mě probodla nenávistným pohledem, už nic neřekla. Později, když postavili bariéry, se stejně nějak dostala přede mě do první řady a ještě později se mi to trochu snažila oplatit....Stála jsem tedy ve druhé řadě, opět za dvěma holkama, ale tentokrát byly obě o kus menší než já, takže jsem byla v klidu a věřila, že tentokrát se mi podaří podpis získat.

Lidí přibývalo, ale opravdový nával a tlačenice začala po skončení představení. Za mnou stála celkem početná skupina Španělů, o velký kus menších než já, pořádně hlučných a dost se mačkajících. Stála jsem ve své póze a skoro 45 minut se nemohla pořátně hnout. Nevěděla jsem, kolik je hodin, ale věděla jsem, že Danielovi to nějak trvá. A tak si tam stojím a přemýšlím o blbostech, koukám na další VIP, co je bodyguard (nebo kdo to byl) pouští do divadla přes srage door. Vidím krásného chlapa v šedém obleku, pomylím si, že je hrozně sexy. Pak mi dojde, kdo to je. Dominic Cooper, který hrál v hromadě mých oblíbených filmů (Můj týden s Marilyn, Vévodkyně, Mamma Mia, Škola života, Kapitán Amerika...). Já myslela, že to se mnou sekneSmějící se Nejlepší bylo, že většina lidí vůbec nevěděla, kdo to je, pak někdo řekl Mamma Mia a většina už věděla. Hlavou mi začaly letět takové chytré věci, jako že když šel dovnitř, tak taky bude muset jít ven.Smějící se Taky mi došlo, že by s ním mohla být i jeho přítelkyně Ruth Negga, což je taky herečka (sedmkrát(!) nominovaná na cenu IFTA, jednou ji vyhrála), která hrála v mých dvou oblíbených seriálech (Love/Hate a Mistits) a teď ji třeba můžete vidět ve filmu Světová válka Z. Navíc je Irka a ta hra se odehrává v Irsku...Tohle všechno mi letělo hlavou až do příchodu Daniela.

Opět se strhla mela, tentokrát jsem sice neměla obličej v něčích vlasech, ale zase se na mě tlačili ti Španělé, až jsem měla strach, že povalím ty holky před sebou a ony že povalí tu bariéru. Ale viděla jsem! Daniel měl tentokrtá na sobě oblek, žádnou kšiltovku, asi proto mu to tak trvalo, prý vyšel někdy ve 22:45. A fakt mu to slušelo. Stála jsem skoro na stejném místě jako den před tím, takže začal podepisovat hned u mě. Natáhla jsem ruku s programem mezi hlavy těch dvou holek, jenže ta jedna mi začala oplácet to, že jsem ji "předběhla" a začala mi tu ruku odstrkovat. Ale jako že silou a vytrvale. Já jsem se ale nedalaUsmívající se Daniel mi podepsal můj program a dokonce jsem ho při tom viděla, fotku ale žádnou nemám, zaprvé jsem měla volnou jen jednu ruku a zadruhé bych mobil v té tlačenici určitě pustila. Daniel podepisoval docela dlouho a dokonce se s několika lidmi i vyfotil, tak jako už ve středu.


Daniel ještě dopisoval (byl asi v půlce), když ze dvěři vyšel Dominic Cooper a teď jsem viděla, že s ním opravdu je i Ruth Negga. Takže jsem se prostě musela dostat ven z té hromady lidí a zkusit je odchytit. S hlasitým "Excuse me!" jsem se prorvávala pryč, přitom jsem se snažila vyndat z tašky bloček a fixu a zandat program s autogramem Daniela. Mamka, co stála celou dobu mimo dění a s někým si tam povídala, mi šla pomoct a já jsem jí řekla něco v tom smyslu, že tam je Dominic a že jdu za ním. Bála jsem se, aby mi neuteklUsmívající se Šla jsem za ním s bločkem v ruce, pozdravila jsem ho a zeptala jsem se, jestli by se mi mohl podepsat. On že "Sure!" a začal psát. Já tam stála jak debil a jenom jsem zírala, byla jsem z něj celá mimo, na živo je ještě hezčí než ve filmechSmějící se Viděla jsem, že mamka má připravený foťák, takže po tom, co se mi podepsal, jsem se ho ještě zeptala, jestli by mu nevadilo, kdyby nás mamka vyfotila. A on že vůbec ne, chytil mě kolem ramen a víc nevímSmějící se Pak jsem mu poděkovala a řekla jsem ještě něco (asi "Have a nice evening", ale nejsem si tím jistá). Dominic se na mě usmál a řekl "It was very nice to meet you." Asi si umíte představit, co to se mnou udělaloSmějící se

Na té fotce vypadám divně, takže se nedívejte na mě, ale na Dominica.

Ještě v transu jsem popošla k Ruth a taky jsem se zeptala, jestli by se mi mohla podepsat. Ruth na mě koukala trochu překvapeně, jako kdyby přemýšlela, jestli to myslím vážněUsmívající se Nakonec mi se slovy "Of coure" podepsala bloček a já místo toho, abych jí pověděla, jak moc miluju Love/Hate a jak moc mě štvalo, když její postava v Misfits umřela, jsem tam stála jak polenoSmějící se Hrozně mě to teď mrzí, že jsem jí to neřeklaZamračený Poprosila jsem ji o fotku a Ruth souhlasila, ale na téhle vypadám ještě hůř než na té s DominicemSmějící se Poděkovala jsem jí, rozloučila jsem se a zamířila jsem pryč k mamce.Byl to prostě osud, že se mi nepovedlo získat podpis Daniela ve středu a musela jsem se vracet ve čtvrtek. Takhle jsem potkala nejenom jeho (i když u něj výraz "potkala" je docela silné slovo), ale nečekaně i Dominica s Ruth, pro kterou jsem ještě doma před odletem vybírala fotky, které jsem jí chtěla poslat do agentury. Zkušenost to byla opět naprosto pozitivní, Daniel mě opravdu mile překvapil, podepisoval dlouho a fotil se i s fanoušky, jestli tohle dělá po každém představení, tak klobouk dolů. Dominic je prostě přátelské zlatíčko, nevím, jak jinak ho popsatUsmívající se A Ruth je trochu stydlivější, ale taky strašně milá, a nemůžu se dočkat, až ji uvidím ve filmu 12 Years A Slave a v dalších projektech.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sbíráš autogramy?

Ano
Ne

Komentáře

1 Gossip Girl Gossip Girl | Web | 5. srpna 2013 v 21:08 | Reagovat

Moc ti gratuluju a fotku s Dominicem nehorázně závidim, úplně ho žeru :-D

2 darinatn darinatn | Web | 6. srpna 2013 v 15:29 | Reagovat

Veľmi dobre vystihnutá atmosféra pri získavaní autogramu Daniela. Zažila som to na vlastnej koži, tak si to viem predstaviť. Super autogramy.

3 newkax newkax | Web | 6. srpna 2013 v 19:39 | Reagovat

Jé, Ruth. :-) Gratuluju, ta byla v Misfits úžasná

4 Lucka Lucka | Web | 7. srpna 2013 v 19:17 | Reagovat

wow, super. nespřátelíš? :)

5 Ebi Ebi | Web | 11. srpna 2013 v 15:28 | Reagovat

Úžasné zážitky :-D Moc gratuluju.

6 Sammy Sammy | E-mail | Web | 14. srpna 2013 v 0:04 | Reagovat

toho Dominica ti závidím, když jsme tam byly my, tak tam byl jen dva a Danova kšiltovka :D

7 Reni Reni | Web | 26. srpna 2013 v 21:20 | Reagovat

Škoda že nemáš fotku i s Danem, ale přes tu članenici jak si psala může být člověk rád i za ten podpis :D A nejvíc se mi líbí tvůj komentářu u fotky s Dominicem :D Jináč gratuluji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama