Už jsme zase doma

2. srpna 2013 v 15:55 | Kate |  my diary

Asi před hodinou jsme se s rodiči vrátili z Beskyd. Moc se mi tam nechtělo, ale nakonec to docela šloUsmívající se Skvělé opravdu bylo to, že jsem měla vlastní pokoj. A největší plus toho bylo, že nikdo neřešil, v kolik hodin jdu spátMrkající Nikoho jsem nerušila a ráno nikdo nerušil mě (rodiče totiž vstávají většinou kolem sedmé, fuj!). Musím ale přiznat, že ponorková nemoc se nám ani tak nevyhla, jak jsem čekala. Nejhorší to bylo asi ve středu, kdy jsme se navzájem málem povraždiliSmějící se

Nakonec jsem se tady na blogu neobjevila, když jsem měla čas, tak jsem spíš koukala na filmy a seriály a četla. Čtu Pokání, strašně jsem se na to těšila, ale jsem asi na 80té straně a pořád se tam nic neděje, navíc mám nějaký divný překlad, takže docela zklamání...Film jsem ještě neviděla, chtěla jsem si nejdřív přečíst knihu, ale uvidíme, jestli mě to chytne.

Jinak nevím, jestli někdo z vás sleduje seriál Misfits (česky Zmetci), ale já se musím svěřit, že mě hrozně naštval úplný konec poslední epizody 4. série. To jako naznačovali, že ten *píp* Alex taky získá schopnost?! No nic, jsem vážně zvědavá ma 5. sérii, která taky bude poslední. Doufám, že bude dobrá, tento seriál si zaslouží skončit se ctí.

Taky vás někdy štve, že sledujete nějaký seriál nebo film, co není tak známý a nikdo z vašich přátel ho neviděl (a při nejhorším o tom ani neslyšel), takže o tom nemáte s kým mluvit? Já to tak mám skoro pořád, ale teď mě to extrémně štve. O Misfits jsem si dobře pokecala v Londýně s mým kamarádem Georgem, jenže to jsem to ještě neměla dokoukané a on se pořád bál, že mi nechtěně prozradí nějaký spoiler. A o geniálním irském seriálu Love/Hate taky nikdo neslyšel. Nebo o skvělé mini-sérii Accused, k ní ani nemůžu sehnat 1. řadu (ono to je jedno, jednotlivé díly na sebe nenavazují, ale já to prostě chci vidět!Zamračený).

Po příjezdu domů na mě doma čekaly dvě obálky a pro mě to jsou oba naprosto geniální úspěchy. Na ty si ale ještě počkáte. Večer vám sem hodím můj jediný autogram za červen a pak vás čekají ty tři slíbené reportáže z Londýna (mimochodem přesně před měsícem jsme tam s mamkou přiletěly...).

No nic. Vy, zbývající návštěvníci mého blogu, se můžete těšit na večer na autogram. A jinak doufám, že si užíváte létoMrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama